Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orvosi rendelőben rohangáló,...

Orvosi rendelőben rohangáló, csapkodó, fetrengő gyerek. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy találkoztatok már ilyennel,de nemrég az orvosi rendelőben egy gyerek ordított,őrjöngött,fetrengett és az anyja nem szólt semmit rá.Megértem ha játszik egy gyerek,de ezt már soknak tartom,Ti találkoztatok már ilyennel?

Külső szemlélőként mit lehet tenni? Az anyja nem foglalkozott vele...



2016. nov. 10. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
97%

"Gondolkodás nélkül eltörtem volna a karját annak , aki meg meri ütni a gyerekemet. "

Azt te csak hiszed csillagom. Legalább más had tanítsa tisztességre, ha sok anyának nem megy. Azért van ennyi elkényeztetett, hisztis kis hülye. Egy normális szülő gyereke nem ilyen, mert nem engedi neki. Csak az olyan engedi, aki rászólni sem mer, nehogy sérüljön a kis lelki világa. Pont így sérül.

2016. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
1%

"Azt te csak hiszed csillagom"


Nemcsak hiszem, csillagom... Tisztességre (amit le sem tudsz írni helyesen) a sajátodat - vagy a kutyádat, macskádat, aranyhaladat - próbálhatod tanítani a magad állati módján is, a te dolgod, az én gyerekem nem szorul rá.

2016. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
97%
Magat minositi az a szulo, aki hagyja fetrengeni, uvolteni a gyereket boltban, orvosnal. De legyen az o szegyenuk.
2016. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
93%

"Tisztességre (amit le sem tudsz írni helyesen) a sajátodat - vagy a kutyádat, macskádat, aranyhaladat - próbálhatod tanítani a magad állati módján is, a te dolgod, az én gyerekem nem szorul rá."

Tisztességre. Ugyanúgy írtam, mint te. Egy d betűt kihagytam a mondatból, mivel mobilról írtam és siettem. Ez legyen a legnagyobb problémád. A kutyámat nem kell tisztességre nevelni. A legtöbb mai anyuka elkényeztetett kölykénél különb viselkedést produkál. Pedig még csak kölyök. Állati pedig a földön fetrengő kis hülye, akit szülei nem tudnak kezelni. Mert ilyen anyjuk van. Mindent lehet nekik és ha szólni mer valaki, akkor az anyatigris leordítja.

2016. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
98%
32-es:három gyerekem van de egyik sem fetrengett soha a földön.Azt meg ne hidd hogy mindenki köteles eltűrni az idióta nevelésed következményét.Mert persze ha a gyereked az oviban esetleg rugdossa/üti majd a gyereked a társait ne adj isten az óvónénit/tanítónénit akkor meg ők lesznek a hibásak.Esetleg a karjukat is eltöröd?
2016. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat kétsze írtam hogy gyereked-mielőtt belekötnél.
2016. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
9%
Ütésről volt szó, csillagom. Olvasni azért tudsz mobilról is, remélem...Aki megüt egy nála sokkal kisebb és gyengébb emberi lényt, az ne papoljon nevelésről vagy tisztességről, pláne ne próbáljon minősítgetni másokat. Ha belerúgnék a kölyökkutyádba, mert idegesít a vinnyogása, vagy megrágcsálta a táskámat, netán rápisilt a cipőmre, az helyénvaló szerinted? És nehogy azt írd, hogy a tied ilyet nem csinál, pontosan tudom, milyenek a kölyökkutyák.:-)
2016. nov. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
35-ös, nekem is 3 van. És igen, a 3-ból kettőnél előfordult EGYSZER, 3-4 évesen, hogy látványosan hisztiztek nyilvános helyen. Többször nem, de az a pár perc nekem is kínos volt. Nem vertek senkit, mivel nem neveltem agresszivitásra őket azzal, hogy veréssel "nevelem tisztességre", és senki mástól sem tűrtem ezt el.
2016. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
95%
37-es 38-as:normális ember nem üti meg más gyerekét.(meg a sajatjat se)Viszont normális ember nem nézi fapofával végig a gyereke órákig tartó hisztijét hanem megpróbál beszélni vele.Az enyém is hisztizett mar de olyankor próbáltam megnyugtatni.Szerintem a válaszolók többségének nem is ez utóbbiakkal van baja.Hanem mikor anyuka rezzenéstelen arccal nézi a gyereke vergődését, mintha nem is az ő gyereke lenne.Na az mar gáz szerintem.
2016. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
21%
És javaslom hogy olvassátok el a 21 és 22-es választ.Na ebben benne van minden amit megpróbáltam megfogalmazni.
2016. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!