Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orvosi rendelőben rohangáló,...

Orvosi rendelőben rohangáló, csapkodó, fetrengő gyerek. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy találkoztatok már ilyennel,de nemrég az orvosi rendelőben egy gyerek ordított,őrjöngött,fetrengett és az anyja nem szólt semmit rá.Megértem ha játszik egy gyerek,de ezt már soknak tartom,Ti találkoztatok már ilyennel?

Külső szemlélőként mit lehet tenni? Az anyja nem foglalkozott vele...



2016. nov. 10. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy tudom, hogy nem nekem szólt de akkor sem tudok elmenni mellette: az én kutyáim KÖVETKEZETESEN voltak nevelve, verés nélkül. Hamarabb tanult meg normálisan viselkedni, mint ahogy az ilyen szülők gyereke megtanulja. Mellesleg normál ember a kutyáját is próbálja úgy nevelni, hogy ne zavarjon másokat. De ha szerinted normális hogy senkire nem vagy tekintettel és mindenki köteles tűrni a gyereked hisztijét, akkor ennyi erővel simán engedhetem a kutyámnak (bár szuka és amúgy sem csinál ilyet), hogy lepisilje a lábad vagy hogy 0-24 ugasson és ne tudjatok tőle aludni. Vègül is kutya, beszélni nem tud. :D akkor senki ne legyen tekintettel senkire, csak te pampogsz a legjobban ha nem adják át neked az ülőhelyet a buszon kisgyerekkel stb.
2016. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
9%

Látom, a kutya megrúgására vonatkozó kérdésemet nem sikerült megválaszolni.😀 Helyette buta személyeskedés és óvodás szintű, nevetséges mellveregetés megy. Mint említettem, pontosan tudom, milyen egy kölyökkutya, fölösleges színezni a stiglicet.

Se kedvem, se időm szemináriumot tartani gyerekpszichológiából vagy nevelésből. Nyűgös gyereket, ha már belelovalta magát a hisztibe (ez a dackorszakra nagyon jellemző) nincs szülő, aki rögtön meg tudna nyugtatni, az a legrosszabb, ha megteszi azt, amiért a gyerek ordít. Legjobb félreeső helyen megvárni, amíg elmúlik a dolog, de erre nem mindig van lehetőség. Ezért tűnhet úgy, hogy anya nem foglalkozik vele, kivéve a ritka eseteket, amikor valóban közömbösségről van szó. Az, hogy az emberekben sokszor minimális empátia sincs, nem a gyerek hibája, örülök, hogy legalább egyvalaki van itt, akibe több szorult, mint egy teáskanálba.

2016. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
16%
Majd elfelejtettem: a 38-ás válasz is az enyém. Csak azért szólok, mert elfelejtettétek lepontozni😀
2016. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
90%
42-es: érdekes az enyémeket meg lehetett nyugtatni.És a környezetemben a legtöbb gyereket is.Hiába döngeted a melled a szarul nevelt gyerekeiddel.Ennyi.
2016. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
56%

Azért nem sikerült megválaszolni, mert nincs ilyen opció, a kutyám meg van nevelve. De hogy ki tudd magad elégíteni a válaszomra, tessék: ha belerúgnál a kutyámba, akkor leszakítanám a lábad és azzal vernèlek agyon. Utána elásnálak èlve fejjel lefelé, hogy ne tudd magad kikaparni, de előtte levágnám az egyik ujjad ès elküldeném a szüleidnek.

Ha szemêlyeskedni akarnêk akkor nem ilyen stílusban írtam volna nyugi. :D szerintem marha kedves voltam.

2016. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
33%
Ja, közben rájöttem, hogy nem így lenne. Mert ha lábat emelnèl a kutyámra akkor előbb szakítaná le tőből mint én, 70 kg színtiszta izom. Akkor a maradványaidat osztanám szét a családtagjaid között. :D
2016. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
90%
Na az ilyenek miatt, mint az 50%-os, gyűlölök ilyen helyekre járni. Nem értem minek vállal gyereket, ha lusta megnevelni. Tőlem olyat kapna az ilyen anya, hogy nem kéne ott ülnie tovább, mentő szállítaná sürgősségi ellátásra.
2016. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy meg érdekes, az enyém is három év alatti, de képes megérteni, hogy nyilvános helyen nem viselkedünk állat módjára. Bár igaz, én nevelem is a gyerekem, nem csak hagyom hogy nőjön mint a dudva. Egy anyának pedig kötelessége lenne fegyelmeznie a gyerekét, vagy ha ő nem teszi, pofa lehet alapállásban, és hagyni hogy más normális ember megtegye helyette. Nekem is volt "szerencsém" ilyenhez, mint az 50%-os, "kissé" elbeszélgettem vele, azóta érdekes módon tudja nevelni a kölkét. Minek szül az hármat aki lusta nevelni?
2016. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
4%

"42-es: érdekes az enyémeket meg lehetett nyugtatni.És a környezetemben a legtöbb gyereket is.Hiába döngeted a melled a sz..rul nevelt gyerekeiddel.Ennyi."


Valóban? És hányszor kellett nyugtatgatnod? Ahányszor csak boltba, orvoshoz, bármilyen nyilvános helyre mentetek?:D



"Azért nem sikerült megválaszolni, mert nincs ilyen opció, a kutyám meg van nevelve."


Francot nincs.:D A többi pedig jellemző rád, gondoltam, hogy herepótlékkal rohangálsz. Csak az ilyen önmagában bizonytalan balf...sz helyeselheti, ha jóval kisebbet és gyengébbet vernek. Velem ráfaragnál, még nem vagy tisztában azzal, hogy egy gyerekét védő nő életveszélyesebb, mint egy akármekkora kutya (aki reggel kölyök volt, de hirtelen 70 kilósra nőtt.:D)


További kellemes fröcsögést.:-)

2016. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
97%
de 68%-os, a gyereket nem csak védeni kéne, hanem nevelni is. ja bocsi, abba energiát kellene fektetni, és gondolom a te tesztoszteron bomba férjed nem partner ebben. Nem tudom miért gondolod hogy az a normális, ha a gyerek a földön fetrengve visít. Ez csak a szülő inkompetenciáját bizonyítja.
2016. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!