Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? Semmi nem kell az...

Mit tegyek? Semmi nem kell az egy hetes babámnak!

Figyelt kérdés
Cicire ha próbálom tenni üvölt, a lefejt tejet eddig úgy ahogy megette egy speciális etetéssel, az ujjam mellé egy kis csövet kellet dugnom és úgy szopizott. Ez bevált egy darabig, de nagyon macerás is volt és az éjjel már ez sem kellett neki. Ma megpróbáltuk a cumis üveget, bármennyire nem szerettem volna. De egyenlőre ez sem nagyon tetszik neki. 20 ml szopizott belőle. Bármilyen ötlet, megoldás érdekel. Szeretném ha cicizne, de a végkimerülésig nem mehet ez így tovább. Védőnéni velem van napi 8 órát, eleinte még lelkes volt hogy megoldjuk ne aggódjak. De holnap tud jön jönni hozzám utoljára és azt látom már ő sem tudja mit tegyünk. Nagyon el vagyok keseredve, hogy nem megy ez nekünk. És ha cumisüveg sem kell neki végképp nem tudom mi lesz! Pedig tejem van bőven, ahogy elkezd sírni már ömlik belőlem a tej.
2015. júl. 25. 12:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%
én hívnék egy szoptatási tanácsadót, mégiscsak ők értenek ehhez a legjobban... legalábbis remélem. létezik szoptatástanító készülék, asszem medela vagy valami hasonló gyártótól, unokatesómnak ilyet kellett használni, közel 3 hónap alatt tanulta meg a pici, addig kínlódtak, de utána 3 évig szopott.
2015. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hàt valahogy pedig etetni kell,ez így nem mehet!

Ha a cumisüveg a megoldàs akkor az! Ha nem ehy iràny a korhaz ilyen melegben ez nem jàtèk!

2015. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez a cikk segít-e, de belinkelem:


[link]

2015. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ha mást nem, vizet kapjon, mert ilyen hőségben rettentő gyorsan ki tudnak száradni az újszülöttek és életveszélyes állapotba kerülhet.

Akár kanállal, vagy fecskendővel, de a folyadék mindenképpen kell, ha étvágya nincs is annyira.

2015. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
lll.hu, keress egy szoptatási tanácsadót és hívd ki.
2015. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

És ha tennél bimbóvédőt a cicidre. Az én lányom is csak így volt hajlandó cicizni pár hetes koráig. Fejtem bele pár csepp tejet be kentem a külsejét,amit bekap. Aztán leszokott róla.

Egy próbát megér :)

2015. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az én babám is elfogadta a bimbóvédőt, nagyon ügyesen szopik vele.
2015. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%

Semmi látogatót nem fogadnék! Be a szobába, be az ágyba, és egész nap hagyd nyugalomban próbálkozni.


8 órája ott a védőnő? Az hogy lehet? Hol éltek?


Hangolódj a babádra NYUGIBAN! Sikerülni fog:)

2015. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szerencsére nálunk nincs olyan meleg. Külföldön vagyunk. Párom most ment el a patikába bimbó kiemelőért utolsó ötlet cici ügyben. Ha nem megy akkor marad a cumis üveg, abból is megpróbálunk másik fajtát, lehet amink van nem tetszik neki. Nálunk egyből haza kell jönni a kórházból szülés után. Vasárnap este szültem, hétfőn reggel már itthon voltunk. Azóta minden nap jön a védőnő, már a létező összes trükköt kipróbáltuk egyszerűen nem kell neki. Csak sir és sir. Konzultált ez ügyben már szoptatási tanácsadóval is. Bár látatlanba nem sokat tudott segíteni. Nagyon reménykedem hogy megoldjuk valahogy, szegénykém éhes és nem eszik, csak sir és mostmar én is... úgy szeretném etetni, hogy jó legyen neki..
2015. júl. 25. 14:15
 10/22 anonim ***** válasza:
Hasa nem fáj?
2015. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!