Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? Semmi nem kell az...

Mit tegyek? Semmi nem kell az egy hetes babámnak!

Figyelt kérdés
Cicire ha próbálom tenni üvölt, a lefejt tejet eddig úgy ahogy megette egy speciális etetéssel, az ujjam mellé egy kis csövet kellet dugnom és úgy szopizott. Ez bevált egy darabig, de nagyon macerás is volt és az éjjel már ez sem kellett neki. Ma megpróbáltuk a cumis üveget, bármennyire nem szerettem volna. De egyenlőre ez sem nagyon tetszik neki. 20 ml szopizott belőle. Bármilyen ötlet, megoldás érdekel. Szeretném ha cicizne, de a végkimerülésig nem mehet ez így tovább. Védőnéni velem van napi 8 órát, eleinte még lelkes volt hogy megoldjuk ne aggódjak. De holnap tud jön jönni hozzám utoljára és azt látom már ő sem tudja mit tegyünk. Nagyon el vagyok keseredve, hogy nem megy ez nekünk. És ha cumisüveg sem kell neki végképp nem tudom mi lesz! Pedig tejem van bőven, ahogy elkezd sírni már ömlik belőlem a tej.
2015. júl. 25. 12:38
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Meg aznap hozott a párom bimbó kiemelőt! Azóta úgy tűnik megoldódott a dolog, ezzel eszik szépen! Viszont arra gondolok nem tud vele jól lakni mert most majdnem mindig óránként enne. Ma veszünk mérleget, hogy lássam mennyit tud így enni.
2015. júl. 28. 05:04
 22/22 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy a bimbókiemelővel kevesebbet/lassabban/nehezebben eszik, úgyhogy én szépen fokozatosan elhagytam. Mondjuk én azért használtam, mert még a kórházban annyira kisebesedett a mellbimbóm, hogy a szoptatás gondolatára is sírva fakadtam.
2015. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!