Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
 161/201 anonim ***** válasza:
82%
Aha, szoval az en sztorimat nem hiszed el, de a sajat okorsegedet meg raerolteted mindenkire, mert annyira agyalagyult vagy, hogy alapveto biologiai dolgokat nem tudsz. Legalabbis ezt akarod elhitetni, de ugy tunik, hogy megis van nemi fogalmad a dolgokrol, szoval egyertelmuen lebuktattad magad, hogy kamuzol, csak olyan kezdo troll vagy, hogy nem vallaltad a partnerseget a jonep tovabbi szivatasaban. Amator :-D
2016. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/201 anonim ***** válasza:
51%
Aki meg nezegeti egy "16 hetes" kamuterhes tesztjeit, hasonlo szinten all, mint a kedves delikvensunk :-D Grat!
2016. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/201 A kérdező kommentje:
Jaaaj istenem... Azt nem ertem, hogy aki ilyen az miert pazarolja arra az idejét, hogy ide irjon. Rendkívül orulok, hogy vannak meg ilyen normalis emberek akik probalnak segiteni. Tudjatok, rohadtul megvagyok ijedve, mivel egyedul hagytak ezzel a problémával... Szerintetek milyen érzés hogy az exem egy üzenetet nem.kepes irni? Es igen, lehet, hogy nevetséges amit csinálok de könyörgöm rohadtul megvagyok ijedve. Másrészt nem ertem mi értelme lenne itt kamuznom, tehet nem.is tudom, hogy fordulhat meg ilyen bárki fejebn. Amugy meg ha mar kamuzas a te szöveg elg jol sikerult...na mindgy, en nem vagyok ilyen, szívből kivanom mindenkinek, hogy soha nem kerüljön ilyen helyzetbe. Kellemes babavarast nektk!
2016. ápr. 20. 14:49
 164/201 anonim ***** válasza:
100%

En is rohadtul parazok, bocs!

Rettegek attol, hogy majd a te gyerekeddel kerul esetleg egy kozossegbe az enyem es olyan "eszmeket" fog atadni neki, amibol majd nem gyozom kinevelni a sajat, epeszu, ep lelkivilagu gyerekemet. Rohadt ijeszto, hidd el!

2016. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/201 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyjuk inkabb a felesleges vitákat. De nezzuk a jó oldalát legalabb egyutt aggódunk :D
2016. ápr. 20. 14:55
 166/201 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, küldd privátban! :)
2016. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/201 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. ápr. 20. 15:08
 168/201 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy dolgot árulj el kérlek! Mikor fogsz belenyugodni, hogy nem vagy terhes? Ha letelik a 40 hét, de csecsemőnek se híre, se hamva? Vagy akkor is majd tátott szájjal jössz ide majomkodni, hogy egy reptoid, földönkívüli, túlvilági szellem az éjszaka közepén a köldöködön keresztül lopta el a babucikádat?

Egyébként ne félj, most ugyan nem vagy terhes, de amilyen retardált vagy, neked első próbálkozásra sikerülni fog. Általános tendencia, hogy a hozzád hasonló majomparádéknak csak gondolni kell rá és máris terhesek lesznek, míg azok, akik jelen voltak az észosztásnál, hónapokat, éveket várhatnak rá...

2016. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/201 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyértelmű, honnan fúj a szél. Kidobott a palid, és most valójában reménykedsz, hogy egy csodával határos terhesség okán magadhoz láncolhatod mégis. Nem csodálom hogy egy sms-t sem írt, valószínűleg minél előbb meg akart szabadulni a legapróbb emlékedtől is. Meg is értem, hogy nem akarsz elmenni orvoshoz (igen, tudjuk, hogy már voltál, el lehet menni másikhoz is, képzeld), tök kellemetlen lenne hallani, hogy az utolsó szánalmas reményed is elpárolgott arra, hogy visszaszerezd :(
2016. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/201 A kérdező kommentje:
Azta Sherlock, mibol jottel ra?! Igen, nagy valószínűséggel 19 évesen eletcelom, hogy magam mellé kössék egy idiótát... Jézusom. Szerintem ez meg rosszabb, mint az én hulyesegem.
2016. ápr. 25. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!