Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/201 anonim ***** válasza:
100%

Emberek... Ez most komoly ami itt lezajlott? Én csak pislogok, hogy ilyenek vannak? Ha ez nem kamu kérdés, akkor ez pszichés probléma, nem más.

Ide nem pszichológus kell, hanem pszichiáter. És ezt egyáltalán nem bántásnak szántam. Jó tanács. Szép estét.

2016. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/201 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 19 éves vagy. Jártál biológia-órákra? Vannak iskolás gyerekeim, köztük 13 és 16 éves is. Nem rémlik, hogy eltörölték volna a biológiát...
2016. ápr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/201 A kérdező kommentje:
Ertem én, csak mindenhol az van hogy ha rövidebb a mensi mint szokott akkor az gyanus hogy terhesség...igaz, nekem azota most jott meg negyedszer es most eloszor volt rövidebb es kevesebb de akkor is akinot hónapig menstruál terhesség alatt gondolom az is hasonlóan van... A terhességi tesztekre ott a megoldas hogy nem válik ki rendesen a hcg... Az orvosra meg mar nem tudok mit mondani.m
2016. ápr. 20. 08:06
 114/201 anonim ***** válasza:
100%
Katasztrofa amit csinalsz... ennyi idos terhesen tenyleg minden kimutatna..menj el ujra orvoshoz ha igazad van akkor kb mar azt is fogod tudni h fiu vagy lany e. De biztos h nincs igazad!!!
2016. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/201 A kérdező kommentje:
Szerintem meg eloszor is eszre kellett volna vennie mert nem egy 5.-6. Hetes terhesseggel mentem oda
2016. ápr. 20. 08:35
 116/201 anonim ***** válasza:
Így van, nem 5-6 hetes, hanem NEM LÉTEZŐ terhességgel mentél oda. De most komolyan, miért nem mész el MOST újra egy UH-ra??? Ugye azt még te sem tudod magadnak bemagyarázni, hogy egy majdnem félidős terhességet elnézne egy bármilyen fakezű nőgyógyász is???
2016. ápr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/201 A kérdező kommentje:
Azert mert felek, nem tudom mit csinálnék ha megis igazam van...
2016. ápr. 20. 08:41
 118/201 anonim ***** válasza:
Igazad van. Még 5 hónapig rettegni sokkal praktikusabb.
2016. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/201 A kérdező kommentje:
Nem ot hónapig, gondolom lassan latszania kellene... Amugy pedig Megnyugodtam volna ha most nem harom napig tart a mensim ot helyett
2016. ápr. 20. 08:48
 120/201 anonim ***** válasza:

Nincs igazad, NEM VAGY TERHES!


A környezeted tud erről a bolondériádról? Ők mit szólnak hozzá?

2016. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!