Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
 171/201 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kérdéseinkre válaszoljál, ne magaddal próbáld elhitetni, hogy vannak nálad hülyébbek is, mert speciel full jogos feltevés volt az utolsó válaszolótól.
2016. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/201 A kérdező kommentje:
Figyelek, mik a kerdesek?
2016. ápr. 25. 11:22
 173/201 anonim ***** válasza:
Meg mindig azt hiszed terhes vagy??? Menj mar el egy nogyogyaszhoz... ha igazad van es terhes vagy addig huzod az idot mg else vetetheted... ha nem vetetned el akkor meg vizsgalatok vannak amik nagyon fontosak... de biztos hogy nem vagy terhes .. ilyen nincsen..
2016. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/201 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit hiszek, sokat faj a hasam... Az elvetetesrol mar lecsúsztam mert eleinte biztosra vettem hogy igaza van a teszteknek es az orvosnak. Egyebkent ugye csinaltam meg teszteket a héten azok is negativak lettek. Nem tudom, hogy a 17. het vege fele termeszetes -e, hogy meg teljesen lapos alul a hasam... Ott meg semmi változás nem.latszik de olvastam higy van akinek csak a 20-24. het utan latszik, bar anya azt mondta, hogy neki mar a 12. héten hatalmas hasa volt , bar o eleg vékony es alacsony
2016. ápr. 25. 11:46
 175/201 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem mész el nőgyógyászhoz, hogy megnyugodj végre és felfogd, hogy nem vagy terhes...
2016. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/201 anonim ***** válasza:
100%

Ennek pszichiáterhez kell mennie,mert nem normális.

Nem,nem normális ha nincs hasad.Azoknak nem nő,akik sportolnak és olyan erős a hasizmuk,hogy nem tud kidudorodni.De azoknak is látszik már a 20.hét után,mert egy hasban minden baba óriási már 30.héttől.

Ha unatkozol,tanulj,olvass,ne szex nélkül gondold már magad terhesnek,mikor se teszted,se magzatmozgás,se doki nem igazolja a terhességet,ami

2016. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/201 anonim ***** válasza:
100%

bocs véletlen elküldtem

a terhességet,ami NEM LÉTEZIK NEKED

2016. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/201 anonim ***** válasza:
100%

Dehat most is megjott.. a teszt negativ.. tenyleg nem ertelek.. en voltam az aki irta h ismerosenek honapokig megvolt.. ennyi idosen mar nagyobb hasa volt a teszt pozitiv... 17hetesen mar az orvos megtudja mondani h fiu vagy lany ... sot van aki ilyenkor mar erzi hogy mozog a gyerek... ne legyel mar ennyire elvakult... en 11 hetes vagyok es mar latszik a hasamon... tunetek most kezdenek elmulni... hasfajasom egyaltalan nincsen... csak bebeszeled a dolgokat.

Tegyuk fel hogy tenyleg terhes vagy. Ennyire nem lehetsz felelotlen hogy nem mesz el orvoshoz.. vizsgalatok vannak.. lehet valamit szedned kellene a gyerek miatt...

2016. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/201 anonim ***** válasza:
100%

hát én végigolvastam. utoljára a 11 napon van hozzászolásom. vége van ettől. te egy hatökör, elmebeteg barom vagy. már bocs hogy ilyet irok, igy ismeretlenül rád,de ez már borzaszto amit leművelsz. nevetséges, szánalmas.

NEM VAGY TERHRES ÉS HUZZÁL ORVOSHOZ.. van millio nőgyogyász, ne mondd neki mi miatt mesz, mert kinevet,de hormonproblémáid lehetnek vagy csak tényleg a fejedbe van ez a marhaság. 23 hetes terhes vagyok,10 héttől érzem a baba mozgását,második gyermekem. se a hasad nem nő, se mozgásaid nincsenek, negativ tesztek, 4 menzesz. uuuuuuuristeeeeen, ez már nekem fáj.

MENJ ORVOSHOZ ÉS NE KOMBINÁLJ.

2016. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/201 anonim ***** válasza:
* 11 lapon - el írtam, és bocs a hibákért,siettem.
2016. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!