Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
 191/201 anonim ***** válasza:
68%

Mizu kerdezo. Azota nőtt a pocak? Megmozdult mar? Fiu vagy lany lesz?

:-D

Irj legyszi hogy mi a szitu, erdekel. En lassan megszülök mar. Még par het. :-) augusztus elejen. Te mikorra vagy kiirva?

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



varom a fejlemenyeket es tisztelj meg minket annyival hogy beavatsz a dolgokba.

Köszi ;-)

Szep napot

2016. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/201 anonim ***** válasza:
73%
Elozo te hogy vagy? Felsz a szulestol? Fiu vagy lany lesz? :) en novemberben fogok szulni es elegge felek mar most :D :)
2016. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/201 anonim ***** válasza:
En egyenlőre meg jol vagyok,mégbirom. Viszont jobban parazok mint az első gyerekemnel. Csak most fog jonni a neheze. Nől a pocak megjobban, egyre nehezebb mindent csinalni. Hogy milyen nemű lesz? Mar 100%-ra kisfiut mondanak. Eddig kislány volt , most kisfiu. Kislanyba meg remenykedünk, de szerintem ha lattak a kukacot a laba kozt, az nem valtozik. :-D
2016. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/201 anonim ***** válasza:
Ennel orulok :) hat boldog babavarast!! :))
2016. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/201 anonim ***** válasza:
Neked is boldog baba varast :-)
2016. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/201 anonim ***** válasza:

Hatos ilyet ír lehet h csak négy hetes vagy

De 2-3 hónapja volt a kérdezőnek sexuális kapcsolata

:D az érdekes , akkor a szomszéd kityatol terhes vagy mi??

Kérdező nem vagy terhes !!! Mai tudomány mar sok mindenre képes , szerinted nem ismerik fel ha egy nő terhes!??1-3 hetes terhességet oké h nem látnak de 16 hetest ... ..

2016. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/201 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az erőlködésbol az jön le h a pali a főszereplő es nem te vagy a baba vagy a tesztek ,orvosok , hanem vissza akarod kapni

Pedig szerencsés h ilyen őrült lányt végre ott tudott hagyni :)

2016. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/201 anonim ***** válasza:
2016. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/201 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Azt a kerdest amit belinkeltel nem én irtam ki, bármennyire is szeretnetek. Eszembe sem jutna meg egy kérdést kiírni ide gyk-ra es a flegma, bunkó válaszokat olvasgatni. Oke, egy szerencsétlen hulye vagyok de én ismeretlen embert akkor sem tamadnek igy le. Egyebkent pedig azt hiszem hogy tudom , hogy 16+4=20 es nem 15. Azert ez eleg egyszeru matematika. De koszonom!😊
2016. máj. 11. 19:05
 200/201 anonim ***** válasza:
67%
Mizu. Van baba?
2016. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!