Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/201 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm! :)

Amúgy, ha elfogadsz egy jó tanácsot, elmész még egyszer nődokihoz. Több okból is. Az egyik, hogy azért, hogy ha nem vagy terhes, akkor megnyugodj végre. A másik, ha esetleg netalántán kiderülne, hogy mégis terhes vagy, meg tudják csinálni neked azokat a fontos vizsgálatokat, ami Neked és a babád számára is nagyon fontosak.

De úgy gondolom, nem vagy terhes, tehát a megnyugtatás miatt menj el mindenképp...nem kell azzal odaállítani, hogy elképzelhetőnek tartod, hogy 17 hetes terhes vagy, elég annyit mondanod, hogy nagyon görcsöl a hasad, akkor úgyis megnéz uh-val, egy ekkora babát pedig már nem lehet nem észrevenni, ha ott van! :)

2016. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/201 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ha most kiderul akkor annyi az erettsegimnek pedig jol meg kellene írnom ezert se merek menni

De azt hiszem ma veszek meg egy tesztet

2016. ápr. 20. 09:12
 133/201 anonim ***** válasza:
100%
Attól, ha esetleg kiderül - ami szinte lehetetlen - mért lenne annyi az érettségidnek? Idén érettségizel, nem? Az mindjárt itt van, simán megcsinálhatod még...
2016. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/201 anonim ***** válasza:
*miért
2016. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/201 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Pár hét múlva érettségi...
2016. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/201 A kérdező kommentje:
Azert mert tiszta ideg lesz es at emelt matek amugy sem tartozik az egyszeru dolgok közzé :(
2016. ápr. 20. 09:17
 137/201 anonim ***** válasza:
100%
de így még jobban ideges vagy amiatt, hogy nem tudod biztosan...kétségek közt őrlődsz, nem tudsz koncentrálni...akkor meg legalább biztosan tudnád, hogy igen vagy nem, nem ezen járna az agyad....
2016. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/201 A kérdező kommentje:
A teszt amugy ilyenkor meg kimutatja ha ugy van?
2016. ápr. 20. 09:21
 139/201 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kimutatta, volt egy kérdés kb 1-2 hete, hogy meddig mutatja a teszt a terhességet, volt itthon teszt elfekvőben, kipróbáltam, és pozitív lett.
2016. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/201 A kérdező kommentje:
Akkor csinalok egyet meg ma es holnap reggel... 13 db teszt mar csak nem ver at... Es nagyon remelem hogy nem tartok azok közzé akinek nem válik ki a hcg a vizeletben...
2016. ápr. 20. 09:23
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!