Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
 181/201 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pszichiátriára cuccolj be,mert,hogy nem vagy normális,az biztos!Komoly mentális gondokkal küzdesz,az tuti!
2016. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/201 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz a neve a babának? Erre még nem válaszoltál, pedig napok óta várom!
2016. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/201 anonim ***** válasza:
100%
Uhh. Most olvastam végig. Itt nagy a gond... álterhesség nem játék.
2016. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/201 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kérdésem, hogy mikor fogod végre elhinni, hogy nem vagy terhes? Mikor leszel hajlandó orvoshoz menni?
2016. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/201 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem megy orvoshoz. Lehet, hogy otthon szül 20 hét múlva...


Tépj le egy akácágat, éa a leveleket tépdesve sorsold ki,: elmenjek, ne menjek, elmenjek, ne menjek.

Tiszta gyerekes vagy, kérdező!

2016. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/201 A kérdező kommentje:
Gyerekes...voltam mar orvosnal , szerintem én vagyok az aki mindent megtett hogy megtudjam terhes vagyok -e... Meg ha szarnek bele az egészbe akkor mondhatnatok hogy felelőtlen es gyerekes vagyok... De megcsináltam egy rakat tesztet, elmentem orvos, figyeltem a mensimet...ennel tobbet nem tudok tenni es rohadtul elegem van az egészből minden este sirva fekszem , reggel meg sirva kelek ugyhogy nagyon megkoszonom ha befejeznetek es nem tehetek ra meg egy lapáttal a dologra... Meghallgattam a véleményeteket, felfogtam...hulye vagy meg ökör meg stb de most mar eleg.
2016. ápr. 26. 10:33
 187/201 anonim ***** válasza:
77%

Válaszolj már a kérdésre, te hülye pitsa!

Költői kérdés: milyen "férfi" tudott szexuális kontaktust létsíteni egy ilyen degenerált ostoba lénnyel... Egy medúzának több esze van nálad. Soha ne legyél terhes, ezeket az elcseszett géneket nem szabad tovább örökíteni.

2016. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/201 anonim ***** válasza:
46%
Na mikor szulsz? :) csak viccelek... elmentel dokihoz?
2016. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/201 anonim ***** válasza:
79%
BETEG VAGY, NEM TERHES!!! FELFOGOD VALAHA IS???
2016. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/201 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj nem teged kerdeztelek :) az erdekel hogy lenyugodott e hogy tuti nem terhes vagy elment e terapeutahoz??!!!
2016. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!