Ez üres petezsàk lehet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mikor indulhat be a spontán vetélés? Elkerülhető a műtét?
jan. 27. 15:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/279 anonim ***** válasza:
100%
És ha már elég erős villog és szirénázik is? Vagy mit csinál ha már elérte a maxot dr még mindig duplázódik a hcg?
jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/279 A kérdező kommentje:
Nem, de a kislanyomnàl már a 30. nap ugyanolyan erős volt mind a két csík bármilyen teszten.... szóval szerintem megàllt a fejlődésben...a kérdés itt az, hogy ha ez egy korán elhalt terhesség, akkor vajon beindulhat a spontán vetélés? Ha igen, akkor 1-2-3 hét?
jan. 27. 16:37
 13/279 anonim ***** válasza:
97%
Előre sajnálom azt a gyereket, akinek az anyja azt várja, mikor indul be a vetélése, holott semmi oka nincs rá.....
jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/279 anonim ***** válasza:
100%

A válaszom igen, beindulhat. Bármikor.

Viszont én a tesztek alapján nem izgulnék. Higgyél magatokban, ne a vetélésre készülj már bakker.

jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/279 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhességnél tök másképp reagál a teszt. A 4 éves lányomnál a 25-ös tesztnél erősebb volt a kontrollnál. A mostani terhességemnél a 10-es tesztet használtam. Else érte a kontroll csík erősségét, 20 hetes vagyok.
jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/279 anonim ***** válasza:
85%

Késés után már több mint egy héttel volt azonos a 2 csík színe.

A fiamnál a késés napján már full erős volt. Azóta 3 kémiaim volt, abból az elsőnél a késés napján szintén full sötét csík, egy hétre rá mégis elment.

Most mint mondtam több mint egy hét után lett teljesen sötét, 8.hétbe vagyok, van szívhangja.

Ezért mondtam hogy maga a teszt sötétsége nem igazán jelent semmit...

jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/279 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egy sötét nő lehet.
jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/279 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok sötét?
jan. 27. 17:53
 19/279 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon szoktam vigyázni a válaszaimnál, hogy ne legyek bántó, de ez a kérdés már kiverte a biztosítékot nálam is...

Nekem az X-epil a kisfiamnál sosem (!!!) lett olyan erős, mint annál a terhességemnél, ami missed ab lett. Viszont ott gyorsan elkezdett halványodni, egy héttel a vérzés után már alig látszott, mégsem sikerült segítség nélkül elvetélnem, szóval a tesztekből semmire nem lehet következtetni az ég világon.

De ezt az összes teszt-erősödős idióta kérdésnél leírja mindenki, erre te jössz ezzel az extra hülyeséggel, hogy már a vetélés beindulását várod... Amúgy mi van, ha tenyleg megállt a fejlődésben, de nem indul be a vetélés? Maximum műtenek, annyi, túléled. Esetleg valami jófajta múltszázadi magzatelhajtó módszert nem akarsz bevetni, biztos ami biztos, hátha szegény embrió mégis fejlődne? 🤦

jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/279 anonim ***** válasza:
100%

Ez 4 pozitív teszt.

Gondold át újra a kérdést.

Gondolod, hogy a pár száz forintos teszt, ami a hcg szintet méri, további infókkal szolgál, mint röntgen képességével a testedbe lát, és az üres petezsákot kicsit halványabb csíkkal jelzi neked?

jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!