Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8741/9202 anonim ***** válasza:
0%

HAlihó!

Évikém; jobban vagy(tok)? Igaza van Krisztinek; egy nagy adag elhatározás is kell hozzá, és motiváció , de annak ott van Ádámka és a család (férjed). Kényeztesd magad, magatokat valamivel, jó programok; vagy bármi, lehet hogy csak fel kell töltődnöd!

Meli, cuki nagyon Fecóka, sajnálom hogy ott is gond van; nem is értem én azt a nem ivást...... Hányi vagy hasmenés nincs? A fejvénás infúzió nem szép látvány; de a babáknak oda lehet bekötni legegyszerűbben; nem kell tőle megijedni, csak csúnya, de ott vannak a legvastagabb vénák. Remélem nem kerül rá sor!!!!!!!!!!!! VAn az a svéd itatópohár; és akarok venni olyat, persze ha nem kér inni, abból sem inna.......... :-( Gyógyulást neki!!!!!!! Pároddal is cukik együtt; a két pasi :-)

Kriszti, köszi a pocipuszit, Elődke értékelte! :-)

Voltam ma védőnőnél is; minden ok; a keményedések is megszűnni látszanak. Sok volt a stressz úgy látszik.......... Bizony, merő aggódás az egész; gondolom ez csak jobban az lesz :-) Persze rengeteg a csodás pillanat; azért abból is van bőven :-)

Megvettem a festékeket; és megrendeltem a tapétás és a bordűrt is (egy fal tapétás bordűrös lesz; a többi bézs, a plafon világoskék fehér felhőkkel :-) Két héten belül csinálják :-) ANNYIRA BOLDOGGÁ TESZ!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon várom! Hihetetlen, amikor Vicus fotóit néztem a rendezgetett gyerekszobáról; és b@sszus nálam is eljön ez az idő nemsoká......... ÉS nálatok is el fog lányok!!!!!!!! Mindenkinél! Itt mindenki babás lesz; igaz? :-) <3 Kriszti, szorítok azért! Enmlékezz az én halványka tesztjeimre; és arra hogy a szívhangig nem igazán volt tünetem!!!!!!!!!!! Ne várj csodát! ÉS én kívánós sem voltam, és nem is vagyok :-) Persze mindenki más, minden terhesség más! De ha nincs tünet; az sem baj, ugyanúgy ahogy lehet tünet a káposztaéhséged is :-) Puszika! Drukk! Irszi

2014. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8742/9202 anonim ***** válasza:
0%

JA, a szomszédoknál nyugodtabba helyzet; csak a szomszédasszony lett idegesítően paranoid és .. nem is tudom; de nem élvezem a társaságát, bár tudom hogy nagyon nehéz most neki és szeretnék segíteni; de nekem most nem hiányzik az idegeskedés, sem semmi más ami felhúz; és ő fel szokott minden baromsággal (kérdezzünk meg MINDENKIT hogy ki mit hallott a pasiról, ki mikor beszélt vele, stb. Lecarom, nem tudok mit csinálni már. Egyik fülemen be, a másikon ki. Csak tényleg sajnálom, de hiába mondom neki hogy meghallgatom, de szeretnénk kivonni magunkat; azt meg ő carja le.

Kutyuska jól van; nem mondanám hogy joban, de jól. Benn van, maszírozzuk, szedi a gyógyszereket. Muszáj meggyógyulnia!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Szorítsatok neki is kicsit. Köszi :-) <3 Irszi

2014. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8743/9202 anonim ***** válasza:
0%

Kriszti, Lilla, Livi, hajrááááá!!!!! Ki mikorra nem várja és mikor teszteltek? Annyira nagyon drukkolok, itt tényleg mindenki babás lesz :)

Irszi, alig várom, hogy képet mutass a babaszobáról :) Biztos álomszép lesz, puszi Elődkének a pocódban!

Meli, remélem Fecus iszogat és nem kellett kórházba mennetek :( Izgulok értetek, írj majd mi van veletek.

Évikém, remélem jobban vagy, nekem is volt ilyen időszakom, miután Bendi megszületett, pont így ősz volt és nem volt egyszerű a kilábalás, de csak annyit tudok mondani, hogy kitartást és légy erős, Ádinak nagy szüksége van rád!

Mi nem vagyunk túl fényesen :( Én vasárnap óta beteg vagyok, újra homloküreg gyulladás, amiből antibiotikum nélkül kijönni nem egyszerű, kedden már rendesen sírtam, mert addigra 3 napon át fájt szüntelenül a fejem és nem láttam semmi megoldást, végül bevettem egy paracetamolt, mert az ugyebár nem árt, de csak picit tompított, a fejem továbbra is fájt. Aztán ezt megtetőzve kedd éjjel belázasodott a Bendi és talán emiatt én jobban vagyok, egyszerűen jobban kellett lennem, mert tegnap végig lázas volt, csak feküdt és olyan elesett volt :( A doki azt mondta valami vírus és pár nap alatt átmegy rajta, alig várom hogy jobban legyen. Éjjel is kétszer volt lázas és most is csak fekszik és mesét néz, nincs ereje még játszani sem :( Utálom ha ő beteg :(((

Azt hiszem hétfő óta viszont érzem a picurkámat :) Nagyon ritkán, de szerintem ő az, mindig a bal oldalon mozgolódik :)

Hétfőn tök betegen voltam a terhesgondozóban a kórházban, ahol megegyeztünk a csajjal, hogy lesz cukorterhelésem, itt amúgy nem szokás, és akkor ha már lúd legyen kövér kétszer is megterhelnek :( Az első két hét múlva lesz, a második, ha ez jó, akkor 25 hét körül. És lesz egy plusz ultrahangom is 32 hetesen, mert Bendivel akkor kezdett nyílni a méhszáj, itt van a 12 hetes és 20 hetes uh és ennyi, szóval mázli hogy nekem lesz legalább plusz egy.

Lia

2014. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8744/9202 anonim ***** válasza:
17%

Sziasztok!


Hála Istennek már jobban van a Fecusom :) Vettem neki újabb tápot (6.fajta) és ivott éjjel 100 ml-t és ma már megivott 120 ml kamilla teát is :)


Lia, nagyon jó érzés ugye, hogy érzed már a babucod mozgolódását ???? csodás érzés :)


Irszike, Te is nemsokára a kezedben tarthatod a picikédet :)


Krisztike, mikor tesztelsz majd?????


Livi, Lilla hajrá Nektek is!!!!!


Évi, próbálj kicsit örülni minden napnak, hiszen ott a babád, ott a szerető férjed! Nézd picit pozitívabban az életedet!


Depis vagy, ez tuti, az voltam én is az első babánál, de hamar elmúlt :)

Csak tőled függ, akarod-e másképp látni a világot! Menni fog, nagyon kívánom!!!!!


Légy nagyon boldog anyuci!!!!!


Meli

2014. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8745/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!

Irszikem elhiszem h.nagyon boldogga tesz a gyerekszoba!:))Bizos gyonyoru lesz ahogy leirod!;)Ezek ugy fel tudjak dobni az embert!Amikor Vica is kuldte a kepeket hogy mi van mar meg,hogy haladnak olyan jo erzes volt nezegetni!:))

A szomszedno amugy minek hagyta el a ferjet ha ennyire kivancsi meg ra?!nem?ez itt a kerdes.Orulok h.Elodke orult a pocakpuszinak!!:)<3Hat igen ez a savanyukaposztas ize mar elmulott ...most mindenhol mezeskalacs illatot erzek :)de sztem csak nagyon varom a Karacsonyt :)))

Imadom h.akkor egyutt leszunk Anyaekkal 2 hetig egyfolytaban :)<3

Mar kb.mindent megvettem meg egy ket aprosag van hatra csak.Ez megnyugtato :)

Lia szegeny Bendi es te is!Huuu a fejfajas szornyu allat faj es harom napig hat te egy hos vagy!!Nagyon nehez lehet kibirni!Bendinek is jobbulast kivanok es egymillio gyogyito puszit kuldok.

Szuperjo viszont hogy erzed a babadat!!!:)))Csodas erzes lehet!;)Jo keves ultrahang van Angliaban :/ Remelem jo lesz a cukrod!Inofolicot iszod meg egyebkent?

Melikem ez csodas hogy akkor Fecoka ivott vegre!!Remelem egyre jobban lesz!:)Puszikak neki!:)<3

Tesztelni sztem majd ...hat talan szombat reggel ellovok egyet a 11.dpon.

A cicim ugyan ugy faj.De lehet csak a closti miatt h.most mar reg nem szedtem es megbolygatott.

Egyik ismerosom a Janos korhazat ajanlotta Budan...hogy ott milyen jok a meddosegben...hat majd lehet h.el kellene menni oda is.Jovore.Ha most nem sikerul megint kell majd erot gyujtenem.

Egyre inkabb azt gondolom sajnos h.csak lombikkal fog sikerulni.A jobb petefeszkemben soha nincs dominans tuszo...a bal az mukodik ott van,csak az a vezeto volt elzerodva egy ev nyitottak ki,de ossze is volt csavarodva es nove a belekkel...tudjatok.Lehet h.nem jo azota es igy lehetetlen teherbe esnem.Ez az amit gondolok de probalok am pozitiv lenni...csak tul reg es akkor mar nem olyan konnyu.Majd meglatjuk.

Sok puszi Mindenkinek!

2014. nov. 21. 06:47
 8746/9202 anonim ***** válasza:
17%

Krisztike, a János kórházban van a Budai Meddőségi Centrum, de annál sokkal jobb a Dévai Doki, akihez én jártam. Én voltam a Budaiban is, de ott nagyon sokat kell várni és gépsor az egész, a Dévainál azonnal lehet kezdeni. és nagyon termékeny a doki, sok babát gyárt :) Köztük az enyémet is :)


M.

2014. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8747/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Melikem!Ez a Devai is allami tamogatott?Marmint nem kell fizetni a konzikert,vizsgalatokert,csak a gyogyszerekert? Vagy milyen?Koszi a valaszt!
2014. nov. 21. 14:49
 8748/9202 A kérdező kommentje:

Jo reggelt Csajok!Jahh hat teszteltem es negativ lett sajnos.

Ez a 11.dpo./Ha volt egyaltalan "o" .../

Meg azert szedem a nem vart napjaig az utrot,aztan meg egy teszt es abbahagyom.

:(

Kicsit szomoru vagyok most de majd tul leszek rajta.

Kiccirikem epp tegnap este voltal eszembe Te is mi a helyzet hogy vagy?Szerelmi fronton?:)

Melikem utana olvastam a Devainak is!Hat biztato ami a honlapon van!:)De gondolom borsos arak vannak!Azert nem egy sztk :))

Elsonek idopontot kerek cukorterhelesre aztan endokrinologushoz.Ez a terv.Hiszen hiaba megyek barhova ha ezek nem stimmelnek senki nem tud nekunk kunk gyereket gyartani.Nem?

Fecokat puszilom remelem mar eszik-iszik a kis gyonyorusegunk!!<3<3<3

Lilla hanyadik napon vagy?Olyan ritkan irsz mi a helyzet?Most mar nalad is "helyzet"van nem?:)Drukkolok!!!<3

Evikem hogy vagytok?Adi?Puszi nektek!

Livi te hol tartasz?Vagy most pihiztek baba szempontbol?Juj mi is nagyon varjuk a Karacsonyt!!:))Imadom!Ahogy ti is mi is mar egy ideje keszulodunk ra!Hiaba a legjobb a varakozas mert a Kari csak 2 nap.:)de a legfontosabb a szupi Szent-Este <3

Sok puszi Mindenkinek!

2014. nov. 22. 08:00
 8749/9202 anonim ***** válasza:
68%

Lia, gyógyulást neked és Bendinek! Szörnyű lehet; főleg így, egy második picikével a pocakodban..........

Engem eddig elkerültek a betegségek szerencsére!!!!!!! :-) Gyógypuszi nektek innen is!

Meli, örülök hogy jobban van Fecus! Van egy tápszer, talán Hipp OR 200 vagy mi; ami pótolja az elektrolitokat ilyenkor; bár ha nem tudsz semmit sem belediktálni, akkor....... Örülök hogy jobban van; és elfogadja az újat! Szuper jó hír!!!!

Évike; ti hogy vagytok? Menj el fodrászhoz; és két hete voltam; és határozottan feldobta a hangulatomat; de már NAGYON régen voltam előtte........

A szomszéd nem is érdekel.......... próbálok elvonatkoztatni; és meghallgatom, de ennyi. Persze most is mondta hogy XY-tól kérdezzek ezt -azt. Mondtam neki, hogy egy pár napot várj legalább anígy megnyugszom; és elmúlnak a nyavajáim; de nem igazán érdekli csak a saját dolga. Ok, akkor egyik fülemen be, a másikon ki.

A babaszoba álomgyönyörűségesen szépséges lesz; bizony! Mondjuk rohadt drága is; 15.000Volt a festék; és 7.000körül a tapéta......... Ez van! Ezen nem spórolok! :-) Függöny ugyan még nincs; az viszont ráér januárban is! A lámpa spot; de nem babaszobás; az lehet hogy marad; majd kiderül. Bár én azt is lecserélném az első szülinapjáig... :-)

Most ezzel vagyok elfoglalva; ma jön a tapéta is! Most várom hogy visszahívjon a festő :-)

Krisztike; én a Kaálikról tudok nyilatkozni. Az eredményességi statisztikája a győrinek a legjobb az országban. Nekünk 30.000volt az első vizsgálat; és talán 15.000ft a spermavizsgálat; de onnantól ingyenes; csak a gyógyszerekért fizetsz! Viszont itt sem (államiban igen) fogadnak el hálapénzt; szóval amit kifizetsz az elején; azt az államiban is kifizetnéd; sőt......... csak zsebbe!

HAsonló előny még amit Meli is mondott; hogy államiben akár fél év is lehet mire kezdhettek; a Dévaiban pár hét; a KAálikban max. egy hónapot kell telefonálgatni időpontért; de egy hónapra rá kapsz. HA már benne vagy a gépezetben, akkor gördülékenyen megy.

Egyébként a meddőségi is küld egyből cukor terhelésre; és egy csomó hormon vizsgálatot kiírnak; úgyhogy mindegy hogy megcsináltatod most és utána mész; vagy ott kezdesz; és ők irányítanak megfelelő helyre. van egy oldal: hoxa.hu, ott van egy csevegős valami (topik??) Lombik életre- halálra -oda regisztrálj; ott az ország összes meddőségijéből vannak fenn lányok; mindenki el tudja mondani a tapasztalatait; az árakat! Körbenézegetésnek is jó!

Vicus? Lilla? livi? Kicciri? Többiek? Puszikák! Irszi

2014. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8750/9202 anonim ***** válasza:
33%

Sziasztok! Bocs az offért, csak látom, hogy már 2 éve fórumszerűen használjátok az oldalt. Ha gondoljátok, próbáljátok ki a www.anyatanya.hu-t, én is ott fórumozok a barátnőimmel. Tudtok saját zárt topicot készíteni magatoknak, vonalzókat állíthattok be, fényképeket tölthettek fel, amiket csak a csoporttagok láthatnak. És ami még nagyon jó, hogy láthatjátok ki-mikor van fent éppen.

Nem kapok pénzt a reklámért :) csak talán könnyebben nyomon tudjátok követni egymást ott, mint itt. Én már lassan 2 éve vagyok egy anyukás topicban ott, igazi barátságok szövődtek és napi kapcsolatban vagyunk.

2014. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!