Miért gondolja a "Római Katolikus:Életvédő csoport", hogy az itt terhesség megszakítással kérdést feltevő tiniket arra kell biztatni, hogy tartsa meg a gyereket? aki itt kér tanácsot ilyen kérdésben vajon tényleg alkalmas egy gyermek felnevelésére?

Figyelt kérdés

és mivel tiniket biztatnának, fogják is támogatni őket, vagy csak világra hozatjuk a gyermeket lesz ami lesz alapon, és nem érdekes hogy ilyen fiatal szülőknél milyen körülmények között lesz?

erre van épkézláb magyarázat tőlük?


2017. jan. 11. 22:22
 41/100 anonim ***** válasza:
75%

#38, jó a cikk.

A magzatvédőkkel meg szerintem az a legnagyobb baj, hogy erős hittel megtámasztott - szóval teljesen zárt - gondolkodásuk van a témában, amiről mindenféle észérv, bizonyíték, vélemény lepattan. Szóval tehetünk be tonnaszám eltérő érveket és véleményeket, semmi mást nem váltunk ki vele, mint azonnali hárítást ezerrel... lásd a #7-re a #15 első mondata.

A másik feltűnő, hogy amellett, hogy arról fix hiteik vannak, hogy hogyan "KELL" éreznie a nőnek, és a megszülető gyereknek, soha nem törődnek senki más érzéseivel és érdekeivel, szerintük a témában senki más nem érintett, mint a "HELYESEN érző és gondolkodó" nő és gyerek...

És éppen ezért, mert ilyen a gondolkodásuk, természetesen semmi nemű felelősséget sem vállalnak a véleményükért, ha mégsem az történik, amit ők hisznek.


Vagy mint itt az utolsó előttinél "Egy nagyon kedves barátnőm, aki szelíd, mint a galamb erre csak azt mondta, hogy "ők még nem tudják" - ennél egyértelműbb elutasítás és hárítás nem is létezik, mint az "ők még nem tudják"

2017. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
70%
# 40 Keretem, és egyet elárulok: közük sincs a családhoz, sem az emberi kapcsolatokhoz.
2017. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
78%
"A legtöbb nő alkalmas édesanyának és képes felnevelni akárhány gyermekét.Ehhez kell inkább segítség. Igazat adok a pszichomókusának! Engedje el a fájdalmát és éljen! Keresse meg az életében azokat a pontokat, amelyek örömmel töltik el, és éljen!" - jajj, az emberek többségének feláll a szőr a hátán és dührohamot kap az ilyen kenetteljes szövegtől...
2017. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell ahhoz hívőnek lenni, hogy belássuk, mennyire fogy a nemzet, másrészt szerintem mindenkinek joga van az élethez, joga van megszületni, esélyt kapni. Az abortusz csak traumát okoz. Akár tudat alatt is, láttam a kórházban, első kézből.
2017. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
70%
18:44 XDDDDDDDD
2017. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
74%

#44 "Az abortusz csak traumát okoz. Akár tudat alatt is, láttam a kórházban, első kézből." - csak gratulálni tudok, ha képes vagy első KÉZBŐL(!) LÁTNI(!) a TUDAT ALATTI (!) traumát.:))))

(ez jobb példa a totális képzavarra, mint a közismert "idő szálló vasfoga")

Ezen túl meg mi van akkor, ha épp az abortusz elmaradása okoz traumát?

2017. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
73%
utolsó, szerintük olyan nincs. Amúgy tényleg, erre még egyikőjük sem tért ki, hogy mi van a szülés utáni traumákkal. Megáll az élet ott, hogy megszületik a cuki kisbaba, és onnantól kezdve minden rózsaszín és happy szerintük.
2017. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim ***** válasza:
69%
Kételkedek ugyan benne, hogy képesek angol szöveget olvasni, de a nagy életvédők számára itt egy nagyon beszédes cikk (statisztikai adatokkal!) a szülés által okozott károsodásokról: [link]
2017. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
6%
A British Journal of Psychiatry 2011-ben közölt tanulmánya 877 ezer nő adatait vizsgálva arra jutott, hogy az abortusz 81 százalékkal növeli a mentális problémák előfordulásának esélyét, sőt még azoknál is 50 százalékkal több gondjuk van a terhességmegszakítás mellett döntő nőknek, mint akik nem kívánt gyereket hoztak világra. A kutatások szerint a pszichés problémákkal kezelt nők legalább 10 százalékának problémája az abortuszához köthető, Ausztráliában (ahol korlátlan jog van az abortuszhoz) már a hatóságok is aggódnak amiatt, hogy a terhességmegszakítást követő egy évben az öngyilkosság a halálesetek vezető oka.
2017. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
73%
Nézd előző, én tudom, hogy a "brit tudósok" egy fogalom, de azért egy ekkora zöldség még tőlük is túlzás lenne. Kezdődik ott, hogy az abortusz elmaradásának nem 1, hanem alsó hangon minimum 3 ember pszichéjére van közvetlen hatása, a megszülető gyerekére, az anyáéra és az apáéra.
2017. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!