Miért gondolja a "Római Katolikus:Életvédő csoport", hogy az itt terhesség megszakítással kérdést feltevő tiniket arra kell biztatni, hogy tartsa meg a gyereket? aki itt kér tanácsot ilyen kérdésben vajon tényleg alkalmas egy gyermek felnevelésére?

Figyelt kérdés

és mivel tiniket biztatnának, fogják is támogatni őket, vagy csak világra hozatjuk a gyermeket lesz ami lesz alapon, és nem érdekes hogy ilyen fiatal szülőknél milyen körülmények között lesz?

erre van épkézláb magyarázat tőlük?


2017. jan. 11. 22:22
 51/100 anonim ***** válasza:
78%

"De nagyon sokan csak a saját kényelmüket védik és az életükbe nem fér el egy gyerek."


Így van. És?


Akinek nem fér bele, nem fér bele. Az ő élete, ő tudja, mi fér bele. Neked mi közöd hozzá?

2017. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 Theressita ***** válasza:
20%
Azért tragikus, hogy azt kell megélni, hogy az ember halálba küld másokat, aki meg az életért küzd, azt igyekszik elhallgattatni...(ja, mert hogy "az" még nem élet....hát lám, mint már írtam, én is egy ilyen élet vagyok, az abortuszhalál küszöbén voltam...jé, ember vagyok és élek, tele tervekkel, sok örömmel, hálás az életért, másoknak segítek. Nincs több hozzászólásom. Sok örömet kívánok!
2017. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
72%
#52, és őszintén, hány ember életét és örömét és terveit teszed közben mindeközben, erre gondolsz néha? Vagy szerinted az tökéletesen rendben van, hogy tönkreteszed 1-2-3 ember életét és örömét és terveit azért, hogy MAJD megszülessen valaki, akinek MAJD lesz önálló élete, és öröme és tervei???
2017. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
19%
hát én nem ismerek olyan embert, akinek tönkretette egy gyerek az életét.
2017. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
61%
# 54 Jé, én meg szinte csakis olyanokat ismerek....
2017. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 anonim ***** válasza:
19%
szomorú életed lehet akkor
2017. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
79%
54-es! Anyád az?
2017. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
73%
Ohh pedig nagyon is sok olyan ember van, akinek tönkre tette a gyerek az életet. Én is rengeteg ilyen nőt, párt ismerek. Ha meg már ennyien állítják, akkor nyilván van alapja, nem is kevés.
2017. jan. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
13%

Különösen, ha elveteti. Az a gyerek, akit elvetet, bizony tönkre tudja tenni. De nem a gyerek, hiszen nem ő döntött, hanem a szülők rossz választása.

Aki a magzat élete mellett voksol, az a szülők hosszú távú kiegyensúlyozott élete mellett voksol.

2017. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
72%

#54 és #59, most őszintén, ti nem itt éltek, vagy honnan szeditek ezeket a zöldségeket? Kizárólag a saját szubkultúrátokból indultok ki?

A valóság az, hogy mindkét nagy válási csúcs első sorban a gyermekvállalással függ össze... ugye az első csúcs az első gyermek 3-4 éves kora körül van, amikor rájönnek a kedves szülők, hogy ők "nem ilyen lovat akartak", a második meg akkor, amikor a gyerekek "kirepülnek", és újra felébred a remény, hogy még talán valamicskét talán, esetleg tartogat az élet a szülőnek is. Valójában egy megszületett gyerek sokkal inkább szétrobbant egy kapcsolatot, mint egy abortusz, csak azért lehet ez ügyben jó nagyokat hazudni, mert ha az abortusz robbant, az az első hetekben-hónapokban, ha meg a szülés, az általában csak a GYED és GYES lejárta után, addig ott marad rendszerint kapaszkodónak az a HIT, hogy majd ha a nő is kiszakad a négy fal közül és a gyerekkel való összezártság helyzetéből, majd akkor jó lesz... de általában nem lesz az.

2017. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!