Miért gondolja a "Római Katolikus:Életvédő csoport", hogy az itt terhesség megszakítással kérdést feltevő tiniket arra kell biztatni, hogy tartsa meg a gyereket? aki itt kér tanácsot ilyen kérdésben vajon tényleg alkalmas egy gyermek felnevelésére?

Figyelt kérdés

és mivel tiniket biztatnának, fogják is támogatni őket, vagy csak világra hozatjuk a gyermeket lesz ami lesz alapon, és nem érdekes hogy ilyen fiatal szülőknél milyen körülmények között lesz?

erre van épkézláb magyarázat tőlük?


2017. jan. 11. 22:22
 61/100 anonim ***** válasza:
79%
#59, csak halkan szólnék, hogy a gyerekek többségét 6 éves korukra már nem a két biológiai szülőjük neveli Magyarországon. Ha neked ez " a szülők hosszú távú kiegyensúlyozott élete" hát furcsa gondolkodásod van.
2017. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 anonim ***** válasza:
78%

"Az a gyerek, akit elvetet, bizony tönkre tudja tenni."

Keresem a logikát, de nem találom. Vagy ezzel most azt hitted ironikus leszel? Az a gyerek, akit megtart, annak ellenére, hogy nem akarja, nem szereti őket, nincs hozzájuk türelme, nincs anyagi háttér stb stb, na az a gyerek tudja tönkretenni valaki életét. De sokszor még ez sem kell hozzá, van aki akarta, mégis onnantól kezdve pokol lett az élete, mert mégsem olyan cuki-muki a gyereknevelés, mint ahogy gondolta.


"Aki a magzat élete mellett voksol, az a szülők hosszú távú kiegyensúlyozott élete mellett voksol."

Húhúú, rég olvastam ekkora baromságot. Mond csak, te melyik bolygón élsz? Mert kezdem azt hinni, hogy sokkal inkább valami párhuzamos univerzumban élsz, ahol minden szép és jó. Megjegyezném, ahogy már az előbb is leírtam, egy gyerek nagyon is pokollá tudja tenni a szülők életét. Sajnos rengeteg ilyen van, személyesen is ismerek nem is egy ilyen "családot". A szülőkre mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy kiegyensúlyozott. Ráadásul még annál is több a válás, és bizony-bizony, hogy sokszor pont hogy a gyerek születése járul ehhez nagy mértékben hozzá, mert anyuka ideges, fáradt, apukával folyamatosan veszekednek, aztán teljesen elhidegülnek egymástól stb. Kérlek, gondolkozz már kicsit, mielőtt valamit leírsz.

2017. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon nem bántam meg az abortuszomat. És ha egy "életvédő" megpróbált volna belepofázni a döntésembe, bizony mondom felrúgtam volna!
2017. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 Theressita ***** válasza:
17%
Fú, hát ezek a csúnya, ronda "életvédők" de gonosz dolgot művelnek, az életet merik védeni a halállal szemben...
2017. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
67%
Theressita, pontosabban a magzati életet védik - legalábbis a saját véleményük szerint - a felnőtt emberi élet(ek) kárára...
2017. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 Theressita ***** válasza:
19%

Tehát jobb véget vetni a magzatkorú ember életének, minthogy a felnőttkorú ember felelősséget vállaljon... ez viccnek is rossz. Én ezt az abortusz-kultuszt egyszerűen nem értem, de már nem is tudom komolyan venni.

Csak hálát adok az Égnek, hogy magzatkoromban jó döntést hozott anyukám a nehéz helyzet és a nyomás ellenére, pedig már minden készen állt a kivégzésemre. de fáj a szívem a sorstársaim iránt, akiket viszont abortáltak...

2017. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
65%
Igen, sokkal jobb egy kezdetleges érzékelésű kocsonyacsomagtól megszabadulni (amit ráadásul meg se tudsz kérdezni, hogy igényt tart-e arra a fene csodás életre! azaz HELYETTE döntesz), mint tönkretenni a fejlett érzékelésű és gondolkodású kifejlett egyed letét, aki bizony elmondja, hogy NEM kér az általad szorgalmazott helyzetből.
2017. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
66%
Tesóimat elvetették, érdekes módon, nem hiányoznak.
2017. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 anonim ***** válasza:
13%

A válások nem a gyerek miatt történnek, maximum őket okolják az érzelmileg amőba szinten lévő emberek.


Kocsonyának mondani az abortált embereket pedig hatalmas tudatlanságra váll, nem is csodálom, hogy semmiféle észérv nem hat az ilyenre. Persze megtartani egy nem kívánt gyereket mindenféleképpen bátorságot és normális lelket igényel. Akinek nincs, attól talán még számon sem kérhető.

2017. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 Theressita ***** válasza:
11%
Hát anyu nem egy "kezdetleges érzékelésű kocsonyacsomag"-ot látott a monitoron, amikor az utolsó pillanatban meggondolta magát...gondolom, nem véletlenül. Mai napig részletesen fel tudja idézni az emlékeket...hallanod kellene őt!
2017. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!