Meg szeretnem szakítani a terhességem egészségügyi okból, de annyira bűntudatom van emiatt hogyan szánjam rá magam?

Figyelt kérdés

Van egy olyan betegségem ami nem múlik el soha, csak lappang. Fertőző, az első gyermekemet megfertőztem vele, hiába minden odafigyelésem.

Most rettegek hogy máshova a testére ne vigye át a fertőzést. A számon van de nemi szervre is átkerülhet ha a szánkhoz ér a kezünk a betegseg ideje alatt és utána a nemi szervünkhöz.

De a test bármely részére átvihető.

Vedekezés mellett estem teherbe másodszor és nem csak hogy az anyagi körülmenyek nem felelnek meg, mondjuk ezt csak csak megoldanánk, de szüleim sincsenek már, paromnak meg kiköltöztek külföldre, segítsegünk így szinte nincs. De még talán ezt is meg lehetne oldani, ha a kapvsolatunk kibírja a sok streszt...

még itt van ez az átkozott betegség, ami így is megkeseríti az életemet. Rettegek hogy ha megszülöm ezt a masodik babát majd össze puszilgatják egymást, mivel testverek ézt nehez lenne megakadályozni...

szóval teljesen ki vagyok borulva emiatt.

Mem csak ronda ez a betegség, fertőz is és meg nemi szervre is átkerülhet es az arcon is bárhova..

Aki meg nem jött rá a herpeszre gondolok.

Az első gyeeekem sorsát is megpecsételtem ezzel a betegséggel, mert így a jövőben a szexualis élete is korlatozva van.

Nem a rendes szájherpesz vírus ez, hanem nemi szervi, de én csók által kaptam el meg a nemi szervemen nincs...

De pl ha terhesség alatt ott is elkapom veletlen, kkor a magzatot is mevfertőzheti...

Szóval megnyugtathatom magam azzal hogy valóban indokolt most az abortusz? és ha 3 év múlva kitalálják a gyógyszert rá? akkor meg bánni fogom hogy ez volt az okom...de ha nem találjak fel akkor megkeseríthetem mind a 2 gyermekem életét ezzel és az anyagi nehézségekkel.



2017. jan. 20. 17:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 A kérdező kommentje:

Ennyi tudatlan ember és az észt osztja...

én ezeket mind orvostól tudom mivel állandóan előjött sokat jartam miatta orvoshoz h csináljon valamit. de a kenőcsön kívül nincs más, a kenőcd meg szart sem ér, c vitamint meg 1000 miligrammot eszek naponta van h 1500at.

de a kialvatlamság is kihozza.


és hogy kapta el a gyerekem ha nem adtam puszit neki? ha belenyúlt a számba vagy hozzáért rohantam kezet mosni neki...úgy kapta el h egyszer valószínűleg figyelmetlenebb voltam...így fertőz.

Hogyan akadalyozzam meg hogy átvigye a nemi szervere, és hogy átadja a kisebbiknek a testére/szájára? Sehogy nem tudom, csak rettegnék tőle.


Ostobák vagytok, tanulatlanoknak tűntök, azt sr tudjatok mi ez abetrgség, de leszídtok mindenkit és lebutazzátok meg az orvost is...és még a KÉRDÉST sem értitek...

aki nem érti a kerdést azzal nem is tusom minek foglalkozok...ott durvabb problemák vannak.


Egyébként meg AKARUNK TESTVÉRT NEKI, de így nem MEREK VÁLLALNI. aki ezt nem képes felfogni az ne válaszoljon...ennyi

2017. jan. 20. 18:57
 12/82 A kérdező kommentje:
Mi ez a betegség*
2017. jan. 20. 18:57
 13/82 anonim ***** válasza:
90%

"Gondolom semelyikötök nem akarna szexuális partnereül egy beteg fertőző embert."


Ez az állításod nem helyes és nem tudom, honnan veszed.

Barátom elkapta a herpeszt a volt barátnőjétől. Közel egy éve vagyunk együtt, mostanában jött ki rajta először. Amíg vissza nem húzódik, addig nem szexelünk, nem adunk puszit egymásnak. Nem egy nagy dolog, kb egy hétig tart.

Nem a herpesz jellemzi őt, ugyanúgy szeretem. Néha kibírjuk ezt az egy hetet.


Szerintem is csak kifogásokat keresel arra, hogy elvetesd. Herpesze több millió embernek van a világon, ez nem egy szörnyen komoly vírus. Együtt lehet vele élni, teljes életet, családdal.

Ha csak ezen múlik a döntésed, és emiatt elvetetnéd, akkor az egy rossz döntés szerintem.

2017. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 A kérdező kommentje:

És biztos vagyok benne ha nem lenne ennyi ostoba buta ember mint amilyenek ti vagytok akkor kevésbé terjedne ez a vírus...


mert persze baratnöm is herpesz mellett puszilgatja szajjon a gyerekét..

meg ugye herpesz mellett oralisan szexelnek.

Aztan persze sokan csak viszik tovabb partnerről partnerre....herpesze van és úgy csókolózik a masikkal, kit szintén megfertőz

2017. jan. 20. 19:03
 15/82 A kérdező kommentje:

Te meg olvasd el h nekem mennyi ideje van elő a herpesz!


Terhességem eleje óta egy napot se voltam herpesz nélkül, ahogy elmúlik úgy jön a következő


És ezt a számon nem is érzem...olyan mintha elharaptam volna

2017. jan. 20. 19:04
 16/82 A kérdező kommentje:

Ha nem veszem észre akkor hogyan úszod meg h megfertőzz mást? úgy h sose csinalod azokat amik fertőznek...

Soha nem nyúlok a számhoz puszta kezzel, csak zsepivel, vagy ha hozzáérek megmosom, soha nem pusziltam meg a gyerekemet és nem csinalhatom a páromnak orálisan..

A pelenka cserék előtt mindig fertőtlenítem a kezem nehogy ne vegyem eszre h a számhoz értem...


örülök h nektek nem keserítette meg az eleteteket de nekem igen

2017. jan. 20. 19:08
 17/82 A kérdező kommentje:
ha nem veszem észre hogyan úszom meg*
2017. jan. 20. 19:12
 18/82 anonim ***** válasza:
95%

Nyugtasson meg vki, hogy ez kamu és csak hergelni jött!


Kérdező, rém hülye vagy.

2017. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
94%
Oké, látom, nagyon el akarod vetetni. De akkor mi volt a kérdés elején ez a bűntudatom van dolog?? Szerintem csak provokálni akarsz...
2017. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 A kérdező kommentje:

Asszem ha valamelyikötök elkapná a nemi herpeszt kiborulna...

És ha a partnerének elmondaná a beteg, a partnere mit csinalna? szexelne vele úgy hogy az óvszer se véd meg? Nem hiszem...én tuti nem.


Tartaná a száját miután a beteg bízott benne annyira h elarulta mi a baja mielőtt lefeküdt vele? Lehet hogy tartaná, de sokan nem.

Na ha a gyerekem átadja a saját nemi szervére ami könnyen megeshet (en is átadtam neki a szájára hiába igyekeztem elkerülni) akkor vagy megbízik a szerelmében és elmondja neki aztán varhatja a szerelme válaszreakcióját (ami elég stresszes) vagy nem mondja el neki, lefekszik vele és vagy megfertőzi vagy nem.


Na ezt elég nekem egy gyerekkel vegig járnom és izgulnom h csak ne adja át magának...

nem hogy még 2vel, nem csak azon izgulhatok h saját magának átterjeszti mashova is, hanem h a tesójának...mehduplázódik az esély.


Bocsi ha túl sokat írtam, tudom nehéz a szövegértelmezés nektek, főleg h elírásaim is vannak.


Ne hari de a kommentjeitekből árad a sötétség és ezt mint tanult ember nehezemre esik nem szánalmasnak ítélni

2017. jan. 20. 19:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!