Meg szeretnem szakítani a terhességem egészségügyi okból, de annyira bűntudatom van emiatt hogyan szánjam rá magam?

Figyelt kérdés

Van egy olyan betegségem ami nem múlik el soha, csak lappang. Fertőző, az első gyermekemet megfertőztem vele, hiába minden odafigyelésem.

Most rettegek hogy máshova a testére ne vigye át a fertőzést. A számon van de nemi szervre is átkerülhet ha a szánkhoz ér a kezünk a betegseg ideje alatt és utána a nemi szervünkhöz.

De a test bármely részére átvihető.

Vedekezés mellett estem teherbe másodszor és nem csak hogy az anyagi körülmenyek nem felelnek meg, mondjuk ezt csak csak megoldanánk, de szüleim sincsenek már, paromnak meg kiköltöztek külföldre, segítsegünk így szinte nincs. De még talán ezt is meg lehetne oldani, ha a kapvsolatunk kibírja a sok streszt...

még itt van ez az átkozott betegség, ami így is megkeseríti az életemet. Rettegek hogy ha megszülöm ezt a masodik babát majd össze puszilgatják egymást, mivel testverek ézt nehez lenne megakadályozni...

szóval teljesen ki vagyok borulva emiatt.

Mem csak ronda ez a betegség, fertőz is és meg nemi szervre is átkerülhet es az arcon is bárhova..

Aki meg nem jött rá a herpeszre gondolok.

Az első gyeeekem sorsát is megpecsételtem ezzel a betegséggel, mert így a jövőben a szexualis élete is korlatozva van.

Nem a rendes szájherpesz vírus ez, hanem nemi szervi, de én csók által kaptam el meg a nemi szervemen nincs...

De pl ha terhesség alatt ott is elkapom veletlen, kkor a magzatot is mevfertőzheti...

Szóval megnyugtathatom magam azzal hogy valóban indokolt most az abortusz? és ha 3 év múlva kitalálják a gyógyszert rá? akkor meg bánni fogom hogy ez volt az okom...de ha nem találjak fel akkor megkeseríthetem mind a 2 gyermekem életét ezzel és az anyagi nehézségekkel.



2017. jan. 20. 17:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
89%
Hát persze, hogy mi vagyunk a tudatlan hülye népség. De te, te tökéletes anyuka vagy! Te vállalod büszkén az abortuszt, nehogy elkapjon egy herpeszt a gyereked. De mi önződögök, mi megtartanánk. Még szerencse, hogy te sokkal erősebb és tisztább lélek vagy mint mi.
2017. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
94%

Igen mindenképp vetesd el mert csak szenvedés lesz az élete.


Köszönöm a felvilágosítást és most kimegyek a konyhába harakirit csinálni mert ma pont előjött a herpeszem.Közben elrebegek pár imát hogy a gyermekeim Nehogy elkapják.

2017. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
100%

Hiába hisztizel itt, attól nem lesz jobb. Ha el akarod vetetni, vetesd el. Csak rád tartozik, senki másra.


Viszont ezt az oldalt ORVOSOK írják, nem kamuoldal:

[link]

Ajánlom figyelmedbe a cikk legalját, ahol a terhességgel kapcsolatos rész van.


Megértem azt is, ha félsz és emiatt nem látsz reálisan, de belelovaltad magad egy olyan hisztériába, aminek alig van valóságalapja.

2017. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 A kérdező kommentje:

Tegyük fel 17 éves a gyerekem (ekkor már sokan elvesztik a szüzességüket).

Megtalálja "élete szerelmét" tudja h mi a baja (nemi herpesz) így felve all neki a kapcsolatnak, de hat a masik fél is nagyon szerelmesnek latszik.

Összejönnek, a gyerekem elmondja a bajat 3 honap jarás után amimor már szeretnék feljebb emelni a kapcsolatukat. A masik azt mondja h akkor hagyjuk az egészet mert nem akarom a nemi eletemet betegséggel kezdeni. Meg hat ha nem is a kezdete sem szeretne elkapni. Bocsi akk inkabb keresek egy masikat.

a gyerekem ezek utan bőgve jön haza és közli h gyűlöl mert ezt a betegseget tőlem kapta el.

Másnap az iskolaban mindenki susmorog, és kerüli. A barátnöje odamegy és elmondja h mit terjeszt a szerelme róla..

Milyen érzes ez a gyereknek?


Persze meg nincs nemi baja, de eleg nagy eséllyel kaphatja el lent is.


Nekem ez pörög le az agyamban...

Vannak gyógyszerek, de azon éljen? A Rokonom a gyógyszerek miatt kapott gyomor rákot valószínűleg...ezt sem akarom


Nevezhettek paranóiásnak, butának, de én nem akarom ennek a dolognak az esélyt megadni...Majd ha nyugodtan boldogan vállalhatom a tesót stressz és agodalom melkül akk majd vállalom, de egyenlöre elég egy gyerek miatt aggódnom.


Aki ezt nem kepes megérteni azt sajnálni tudom.


Részemről tema lezárva...úgyis szinte csak sértegetni tudtok...ez az oldal ezért ilyen felkapott

2017. jan. 20. 21:19
 65/82 anonim ***** válasza:
93%
Te beteg vagy. Ha kamu a kérdés azért, ha nem kamu, akkor azért.
2017. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 A kérdező kommentje:
Huuu leesett h beteg vagyok?! hat ez a tema az elejétől fogva...herpeszem van.
2017. jan. 20. 21:28
 67/82 anonim ***** válasza:
89%
Úgy beszélsz a herpeszről,mintha legalább AIDS lenne. Mellesleg azzal is sokan hosszú életet élnek. Nem vagyok abortuszellenes,de hogy ezzel áltatod saját magad,hogy jobb neki ha meg sem születik mert herpeszes lesz... Pff... Ennyi erővel senki ne szüljön gyereket,mert náthás lesz,vagy rákos majd valamikor,vagy jajj ne herpeszes mert ugye élete során bárki elkaphatja... Tedd, amit jónak látsz,de ne várd,hogy megértsenek,mert nincs igazad. Van aki Down kóros és egyéb rendellenességgel születendő gyereket sem vetet el,a te babád egészséges és mégsem adsz neki esélyt...
2017. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
79%
Hát én biztos nem vetetném el herpesz miatt. Jobban oda kell figyelni és kész. A tesója biztos örülne neki nagyon. Szerintem már tart ott az orvostudomány, hogy ezt megoldja. Úgyhogy hajrá, tartsátok meg! Sok örömötök lesz benne! Viszont ha elvetetitek, sok szomorúság.. :(
2017. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorom óta herpeszem van,házas vagyok.A férjem elkapta tőlem,mert közölte hogy ő ezt mélyen lesz*rja, nem bírja ki hogy ne csókolózzunk.Most öljem meg őt is meg magamat is? Nem leprás vagyok.De megyek,fel is akasztom magam, mert most tudtam meg,hogy sanyarú sorsom van és élettel összeegyeztethetetlen.
2017. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:

Igazatok van...biztos megoldja az orvostudomány.

Nem tudom miért reagáltam így...bepánikoltam.


Megtartjuk :)

2017. jan. 20. 21:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!