Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevihetem magammal a 10...

Bevihetem magammal a 10 hónapos kisfiam ultrahangra?

Figyelt kérdés
Kicsit ideges vagyok, nem tudom hogy beengedik-e vajon a 10 hós kisfiam ultrahangra velem, nincs kire bízzam sajnos. Kint meg nem szeretném hagyni… állami uh-ról lenne szó.
márc. 27. 08:27
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván beviheted, ha nincs aki vigyázzon rá kint. Más kérdés, hogy nem oda való egy gyerek.
márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beviheted,kint nyilván nem maradhat. Én nemrég voltam,ott volt egy anyuka,a gyereke babakocsiban aludt,betolta magával. Én megmondom őszintén 1x vittem el magánlaborba leadni egy vizeletet,de ő akkor nagyobb volt már,másfél éves. Direkt magánba mentem,mert államiba nem akartam emiatt. Hááát borzasztó volt,pedig csak míg vártunk meg adminisztráció volt. :D Mondtam a férjemnek soha többet. Nem bírtam figyelni,kérdezgettek,közbe ő üvöltött a kezembe. De nem volt más,muszáj volt,úgyhogy megértelek. Hátha pont aludna kérdező a babakocsiba.
márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy ideje lenne bébiszittert keresni, mert mindenhova nem tudod majd magaddal vinni.
márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
57%
Max beszól az orvos ami amúgy is szokásuk, bár én mindenképp megoldanám valahogy. Én még egyszer se vittem magammal, ő még nem érti meg, hogy mi történik, miért turkálnak anyában stb. Ráadásúl mivan ha elkezd sírni? Az aszisztens nemfogja dajkálni. Te is és a doki is feszűlt lesz.
márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
68%

2# vagyok. Embere válogatja is ezt egyébként. Igen,lehet hogy bunkók lesznek,sajnos. Ahol én dolgozom,mi dajkáltuk addig a picit,segítettük az embereket. :) No,de ehhez kell egy alap intelligencia meg empátia is az emberek felé.


3-as,Lehet csak most nem tudja megoldani,nem tudhatod.

márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
77%

5!


Lehet, ezért aztán nullára kell pontozni. Amúgy meg ahova én jártam uh-ra, ott nem volt dajka, csak a szonografus. Egy síró, vagy nyűgös csecsemő meg nagyon kell egy vizsgálathoz, ahol a vizsgálatot végzőnek koncentrálnia kell. Egyébként általában nem reggel nyolckor szólnak, hogy 9kor uh, hanem napok vannak rá, hogy az ember keressen valakit, aki x ideig képes a gyerekre vigyázni.

márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
82%

6# Nem dajka,ápolónő a neve. Azért mert 200 emberből 1 db beviszi,nem hinném,hogy bunkónak kellene lenni. Nem kell meglepődni,hogy egy eü-s mekkora tahó,ha a szimpla emberek is azok,sajnos. Oda-vissza játék ez. Én az egyik UH-ra rohantam,mert rosszul lett a segítségem az utolsó utáni pillanatban,a másik dolgozott,aki egyébként még szokott,így a férjem rohant lélekszakadva,meg én is,késtem is kicsit,a tüdőmet kiköpve lihegve mondtam,hogy elnézést,gyors a kislányomat kellett leadnom a férjemnek. Bármikor lehet egy hasonló eset! Az orvos meg totál meglepődött az asszisztensnővel,hogy de miért nem vittem be magammal ehelyett? És hogy máskor vigyem be,ők imádják a gyerekeket. Állami hely. :D Vannak még emberségesek úgy látszik rajtam kívül is az eü-ben. Nálunk nincs szonográfus,gyakoris legendákból ismerem csak. Itt nőgyógyász csinál UH-t és nem egyedül dolgozik. Megyeszékhely.

5# voltam.

márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
85%
Én voltam nemrég úgy orvosnál, hogy anyuka hozta a gyerekét, de ő már 2-3 éves volt. Kegyetlenül cs_sztették, hogy minek hozta, meg hogy a vizsgálatnak így nem lesz valós eredménye.
márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező akkor döntsd el. Nálunk olyan bunkó az asszisztens, hogy a világ nem látott még ilyet. Az orvos meg ráse szól, bár neki is van egy stílusa egyébként. Úgy beszélnek az emberrel, hogy sírórohamot kapsz. Én ezért váltottam magánra az államis helyett.
márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
43%
8# Milyen jó kifogás a dokinak. :D Talált egyet.
márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!