Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevihetem magammal a 10...

Bevihetem magammal a 10 hónapos kisfiam ultrahangra?

Figyelt kérdés
Kicsit ideges vagyok, nem tudom hogy beengedik-e vajon a 10 hós kisfiam ultrahangra velem, nincs kire bízzam sajnos. Kint meg nem szeretném hagyni… állami uh-ról lenne szó.
márc. 27. 08:27
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
59%

“26# Hááát...nálunk az egyik legjobb genetikus szakember mondta,hogy legközelebb nyugodtan vigyem,ha úgy van,amikor rohantam,mint az állat. Ha a legjobb tud figyelni,akkor azt gondolom másnak is tudnia kellene. De ez off. Nyilván eltérő a szaktudás mindenkinél. :)“


Mert ugye az, hogy mennyire értek az ultrahanghoz, azon múlik, hogy közben tudok-e másra is figyelni, igaz? Oké. Hát akkor biztos egy retardált vagyok, és szakmailag egy kalap szar:D

márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
12%
31# Akinek nem inge... :D Sehol nem írtam,hogy TE vagy a kalap szar.
márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
61%

“Gondolom másnak is tudnia kellene”

Mert ugye te biztosan rengeteg genetikai uh vizsgálatot csináltál, tehát pontosan tudod, hogy mekkora koncentrációt igényel. Igaz?

márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
8%
Nem,én más eü-s területen dolgozom,ahol 8 felé kell figyelni néha egyszerre. :) Úgyhogy nem tudom és nem is érdekel,mert a kérdés nem ez volt itt. :D Egyébként egy szóval nem írtam,hogy nem igényel koncentrációt. De gondolom nem mérsz egy 5,2-es nuchát 1,5 helyett,mert a napi 30 kismamából egy beviszi a nagyobb gyermekét,max idegesít,bosszant a munkában,ennyi.
márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
83%

#26! Hááát, ha maga az anyuka is zavar közben, akkor lehet, el kéne gondolkodni, hogy megfelelő-e neked az a munka.

Amúgy meg egyértelmű, hogy nem neked kéne foglalkozni a gyerekkel. Alap esetben senkinek, de mondjuk én eddig mindig azt láttam, hogy az asszisztens baromira ráért, amíg az orvos dolgozott.

márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
87%
35 én mondjuk magánba járok, jóban vagyok az asszisztenssel, szerintem ha arról lenne szó a kiskutyámmal is eljátszana ha megkérném rá amíg vizsgálnak. De azért az állami teljesen más, szerintem ott nem annyira kedvesek általában
márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%

#36! Szerintem nincs ilyen éles különbség a magán és az állami között. Könnyű úgy "jóban lenni", hogy belőled él. Az nem neked szól, hanem a pénzednek. Magánban egyszerűen mások a lehetőségek ilyen szempontból is. Jártam már nagyon jó helyen államiban és bunkóknál magánban is. Sokan mindkét helyen dolgoznak. Aki emberséges, az mindenhol az, legfeljebb államiban nem teheti meg, amit magánban megtehetne.

#35

márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%
37 az orvosom államiban is van, ő ott is normális, az asszisztense tényleg aranyos, nagyon sok mindent elintéz, pl vérvételeket is nekem soron kívül megcsinálja, pedig oda nem magánba megyek
márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
39%

26! Hááát, ha maga az anyuka is zavar közben, akkor lehet, el kéne gondolkodni, hogy megfelelő-e neked az a munka.


Mert ugye egy noname gyakoris fogja megmondani, hogy nekem milyen munka megfelelő, nem?


Azt mondtam, hogy nem szeretem, ha anyuka magyaráz a vizsgálat közben. Mert zavaró és kész. Te sem biztos, hogy tudnál a dolgodra koncentrálni, ha valaki megállás nélkül magyaráz közben.

Ettől még nem vagyok paraszt, természetesen a vizsgálat végén elmagyarázom, hogy mit találtam vagy mit nem, de közben akkor sem fogok cseverészni, mert koncentrálnom kell és kész.


És bocs, de ettől nem leszek szar a munkámban, akkor se, ha te azt gondolod.

márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

#39! Nem ettől vagy sz@r munkaerő, hanem mert nem fogod fel, hogy a munkádban együtt jár a koncentráció ÉS az anyuka. Ha ezt így egyben nem tudod ellátni, akkor egyszerűen nem vagy profi és ennyi.

Mint, amikor a barátnőm fülét megégette a fodrász és közölte, hogy útban volt😂 Hát, igen, a próba fejek biztos nem panaszkodtak soha.

Ettől függetlenül van megoldás. Természetesen jelezheted az anyukának, hogy csak a vizsgálat után szólhat hozzád, de a kommentjeid alapján te bőven jobbnak képzeled magad, mint amilyen vagy. Egyszerűen azért, mert vannak, akik képesek a teljes munkát együtt ellátni, te pedig nem. Pont tegnap voltam egy olyannál.

márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!