Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevihetem magammal a 10...

Bevihetem magammal a 10 hónapos kisfiam ultrahangra?

Figyelt kérdés
Kicsit ideges vagyok, nem tudom hogy beengedik-e vajon a 10 hós kisfiam ultrahangra velem, nincs kire bízzam sajnos. Kint meg nem szeretném hagyni… állami uh-ról lenne szó.
márc. 27. 08:27
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Hát nem nyugtattak meg a válaszok. Mindenesetre beviszem holnap, mert muszáj vagyok. Kap játékokat hogy ellegyen, nem tudok mást csinálni sajnos.
márc. 27. 09:25
 12/59 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell aggódni kérdező. Ha felvesznek egy stílust,te is nyugodtan vedd fel. Kibírod és utána mentek haza.
márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ez annyira furcsa, ilyenkor hol van apuka? Nekünk első gyerek, de a férjem még azért is elkéreszkedett a munkahelyéről, hogy vérvételre elkísérjen meg vizsgálatokra
márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
Apuka dolgozik. Sajnos az ő munkahelyéről nem lehet minden kis apróságért eljönni. A legtöbb helyen így van.
márc. 27. 09:41
 15/59 anonim ***** válasza:
100%
13# Nálunk családbarát munkahelye van,de bizony volt,hogy a délutáni magánrendelés idejére sem engedték el aznap,mert nem tudták megoldani. Meg hát nekem komplikáció is volt,havi rengeteg alkalom. Én se tudok ilyen munkahelyet,aki ezt tolerálja,max ha valaki vállalkozó. Nem mindenki munkája lecsúsztatható. Gondolom a férjed vállalkozó,vagy lecsúsztatja,van szabadsága bármikorra,vagy HO. :D Más megoldás nincs.
márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
42%

7!


Dajka, ápolónő, asszisztens, akarmi: tökmindegy minek nevezed, nem az a dolga, hogy bébiszitteljen. Pláne, ha egyedül van, ugye. Nem bunkóság, alap. De ennyi erővel épp az orvos is vihetné magával q gyerekét, aztán miközben épp benned/rajtad dolgozik, majd magyaraz Julikanak hogy nem szabad az akarmihez nyúlni.

márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
72%

7!


"Gyakoris legenda"


[link]


[link]


[link]


Stb...

márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
Babakocsiban lenne a kisfiam, nem hiszem hogy bármihez is nyúlkálna közben
márc. 27. 10:34
 19/59 anonim ***** válasza:
50%

"De ennyi erővel épp az orvos is vihetné magával q gyerekét, aztán miközben épp benned/rajtad dolgozik, majd magyaraz Julikanak hogy nem szabad az akarmihez nyúlni"


Az orvos képzeletbeli gyereke volt a példa.


A tiéd nem sír, nem mocorog, nem akar kimaszni, semmi, csak fekszik/ül némán, mozdulatlanul.

márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
53%

16# Én csak annyit fűznék ehhez,hogy reméljük a bánásmód visszaköszön,amilyen jellem te is vagy. :) Nem ez a dolga,ezt írtam valahol,hogy ez lenne? Csak némi empátia és emberség. De szerencsére,ahol én dolgozom,ott szorult belénk,plusz én is tapasztaltam normálisokat,tehát létező dolog,nem halt ki. :) Bár én gyerekrészen dolgozom,de ha mentővel bejött a szülő az egyik nagyon rosszul levő gyerekkel és a másikat is hozta,mert nem bírta hova tenni,akkor nem elzavartuk,hanem segítettük tudod. Vagy ha egy szakrendelésre,mert egyszerűen nem volt más megoldása. Morgás és szó nélkül. A normális szakember meg így is el tudta látni a másikat,mert mondjuk van annyi szakmai tapasztalata már. NEM mert feladatunk,hanem mert gerincet növesztettünk,ami benned láthatóan nincs. Mondjuk aki ilyen stílussal indított nálunk,az tőlem is ennyit kapott vissza,a nagy semmit akármilyen empatikus vagyok. Bizony azt kapja mindenki,amivel indít.:) Utána lehet csodálkozni,hogy jé az előzővel de kedves volt ez az eü személyzet,velem vajon miért is alpári...vajon miért. Ha téged zavar a munkádban egy babakocsiban fekvő gyerek,akkor szar vagy benne,bocsi. :D Az orvos gyerekét meg ne hasonlítsuk már ide.

17# Úgy értem,hogy létező dolog,beforogtam 200 helyen már megyeszékhelyen,itt nőgyógyász vizsgál és pont. Erre céloztam,hogy itt olvasok erről,se baba-anya csoportba,se személyesen nem tapasztaltam. Ettől még biztosan van. De köszi a linket. ;) Bár nálunk egy UH-snak is van asszisztense. :)

márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!