Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevihetem magammal a 10...

Bevihetem magammal a 10 hónapos kisfiam ultrahangra?

Figyelt kérdés
Kicsit ideges vagyok, nem tudom hogy beengedik-e vajon a 10 hós kisfiam ultrahangra velem, nincs kire bízzam sajnos. Kint meg nem szeretném hagyni… állami uh-ról lenne szó.
márc. 27. 08:27
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:

Végül másik városból jött rokonom, hogy vigyázzon a babámra az uh alatt.

Rákérdeztem azért ott helyben és azt mondták, hogy legközelebb persze hozzam be. Úgyhogy szerencsére kedves dolgozókat fogtam ki.

márc. 29. 16:09
 52/59 anonim ***** válasza:
80%
45# Igaza van? Persze,érdekes a gyerek szakemberek képesek koncentrálni ÉS a gyerekre is figyelni és még rád is. :D Sokszor nincs szülő a bent fekvő gyerekkel,úgyhogy muszáj közbe nyugtatnia is,beszélnie hozzá. Illetve megnéznélek ha valami nagyon aggasztó probléma miatt ott lennél az 1 éves gyerekeddel,aki sír,te meg félsz így is,látod hogy lát valamit,de egy szót se szól hozzád közbe. Nem esne jól,ha esetleg magyarázna és megmutatná is akár? Mert én voltam már ilyen helyzetbe és hidd el jobban esik,ha embernek kezelnek,közbe még a lányomhoz is beszélt,bohóckodott. De nyilván ez más,a felnőtt ellátás. :D Érzéketlen emberek tömege,sajnos és tisztelet a kivétel. Nagyon nagyon sok normális is van,szerencsére. :) Egyébként se gondolnám,hogy aki ekkora szakember itt írogat,aztán persze ki tudja..:D De ez off,ő dolga.
márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
15%

52!


Oké. Igazad van. Meg kell tudni oldani a gyerek mellett is az ellátást. Tehát ha legközelebb, amikor orvoshoz mész ott lesz a doki gyereke, akit le kell kötnie amellett, hogy téged megfelelően el lát, az téged makszemnyit sem fog zavarni.

márc. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
73%
53# Nem tudom hogy jön egy beteg gyerekhez szülővel illetve egy kényszerhelyzetben levő édesanya gyerekéhez (azon a héten az egyetlen ilyen pl) az orvos saját gyereke,de oké. :D Gyerek szakemberek se a sajátot viszik be. Nálam valahogy ezek különválnak,azért ez még mindig a munkahelyed,ha nem esett volna le. Ahogy a boltba is beviszi más a gyermekét vásárolni, attól te még nem fogod a sajátod beültetni magad mellé. És nem írtam,hogy el kell látnod,mert neked max egy uht kell csinálni a kismamának,hanem hogy jó,hogy megtaláltad a saját szakterületed. És simán kérd,hogy hagyja másra,neked ez nem megy,sajnos. Ennél a területnél megoldható. 52# voltam.
márc. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy gyerek mindkettő, akinek semmi keresnivalója nincs az adott helyen.
márc. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
84%

Rendben,hagyom.



Kérdező,örülök hogy megoldódott végül. Meg annak is,hogy normálisak voltak,jó hogy rákérdeztél.

márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy vita alakult ki, veled értek egyet kedves 56-os.
márc. 30. 07:21
 58/59 anonim ***** válasza:
32%
Majd megmondom a főnökömnek, hogy alkalmatlan vagyok a munkámra, mert a gyakorin egy teljesen ismeretlen egy kiforgatott válasz miatt ezt mondta, úgyhogy keressen mást.
márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
41%
Nem forgattam ki semmit. Befejeztem. Nem ismerlek,pont.
márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!