Fiatal kismamák?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/162 anonim ***** válasza:
21évesen estem teherbe párom elhagyott,úgyhogy én egyedül maradtam a babával! Szülői házban ugyan de külön. Én imádtam terhes lenni,szülésem nehéz volt,de megérte:) Szerencsére nagyon jó volt a babám,segítséget nem kellett kérnem soha a családtól.
2011. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/162 A kérdező kommentje:
23.26 sajnálom hogy nem áll mindenki melletted:(nem értem mért baj ha valaki nem házas...az csak egy papír...papír nélkül is ugyanúgy lehet szeretni valakit:( nem értem....engem is a terhes gondozóba szoktak a szemükkel végig követni amíg le nem ülök de nem számít h ki mit gondol!:D
2011. júl. 7. 09:58
 13/162 A kérdező kommentje:

Nem értem mért nézik meg/le a fiatal kismamákat hisz lehet hogy sokkal érettebbek mint valamelyik idősebb:(


Kedves utolsó!

biztos nem lehet/tet könnyű mindent egyedül végig csinálni :( de elmondhatod magadról azt hogy amid van azt te teremtetted elő biztos nagyon büszke lesz rád a pici :D

2011. júl. 7. 10:02
 14/162 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vgayok, 17 leszek mire megszületik a pici. 9. héttől mostanáig(11 hetes vagyok) nagyon szenvedtem, de már minden oké:) Már most imádjuk a párommal a picit:)(nem terveztük, gyógyszert szedtem:)) Te hogy vagy?:)
2011. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/162 anonim ***** válasza:
vagyok*
2011. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/162 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves vagyok. Engem is sokszor megbámulnak, mert még fiatalabbnak nézek ki a koromnál. De szerencsére rengeteget van velem/velünk a párom és sétálni is együtt megyünk.

Nekem szerencsére a terhesség eleje nem volt szörnyű, egy kis hányinger volt és kész :)

Most a 36+2 hetes vagyok, úgyhogy már alig várjuk hogy láthassuk/foghassuk a csöppséget. Kislányunk lesz és Kiara vagy Hanna lesz a neve (vagy mindkettő) ezt még átgondoljuk :D

Most már nem rugdos olyan sokat, mert nincs már helye, de sokat csuklik és mocorog. Nagyon élvezem, hiányozni fog a hasam is majd ha kibújik:)

Pedig akkora pocakom van, hogy már egyáltalán nem látom se a lábam se a lépcsőt ha azon kell menni xD

Hatalmas...:)

2011. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/162 A kérdező kommentje:

11,39!

köszönöm én jól vagyok gratulálok a babához! Mit szeretnél kisfiút/kislányt?

2011. júl. 7. 22:33
 18/162 A kérdező kommentje:

12.33! Szép nevek!Nekem a párom végett nem lesz két neve a babának mert neki az nem tetszik:(

Nem félsz a szüléstől?Mire vagy kiírva?én is úgy várom már a picit :D

2011. júl. 7. 22:36
 19/162 A kérdező kommentje:
Olyan jó tudni hogy nem csak én vagyok fiatal kismama:D veletek azért jobb beszélgetni mert ugyanabban a cipőben vagyunk :D
2011. júl. 7. 22:37
 20/162 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a 19. szülinapomon teszteltem sazép pozitívat. És rá pontosan 8 hónapra megszületett a fiam, Sándor Bálint. Tervezett baba volt, párom 36 éves, fél évig próbálkoztunk, mire sikerült teherbe esni. A terhességem nagyszerű volt, 1 hétig voltam rosszul. A szülés is egy nagyon szép emlék. Tavaly december 23.-án szültem, és már tervezzük, a kistesót. Ősszel vágunk újra bele a projektbe. Mi saját házban lakunk, van 2 kocsink is, jól élünk, babánknak is megvan mindene. Szülők jól fogadták, főleg anyukám!:) Imádják az unokát. Terhesen csináltam végig a 3. félévemet a fősulin, a negyediket meg már baba mellett levelezőn. Szóval én nem halasztottam, és milyen jól tettem? Már csak egy évem van oviped szakon. Bár reméljük hogy már pocakosan fogom elvégezni! Szülőnek nagyon jó lenni, szerelmesek vagyunk a kicsimmel egymásba. Minden jót nektek, megyek mert épp ordítás van!
2011. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!