Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes kismamaik! Beszélget...

4-5 hetes kismamaik! Beszélgetünk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 16:56
 71/122 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Detti vagyok.

Kedves kérdező tényleg nem kell aggódnod! Nem lesz semmi baj,bár a nyilalásokra szírkálásokra szedhetnél Magne B 6ot, kérdezz rá a dokidnál holnap, nekem is nagyon sokat segített, mert nekem fájdalmas görcseim voltak néha, még egy orrfujástól is!


Nagyon jól vagyok, nekünk egy hét a dokiig!Remélem hamar elszalad ez az egy hét! 1.5 kg-ot híztam:)

2011. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/122 A kérdező kommentje:

Na nekem megvolt az UH! 17mm-es petezsák, szívhang még nincs. Két hét múlva megyek vissza.


Ezt írták a píromra:

GS: 17 mm -> 6w 0D (EZ MIT JELENT???)

Méhen belül szabályos petezsák látható.

A mater húgyhólyagja szabályos. A vizsgálat a MSZNUT érvényben lévő szakmai protokolja szerint történt, melynek során durva eltérésre utaló jel jelenleg nem észlelehető.

2011. szept. 27. 09:05
 73/122 anonim ***** válasza:

6 w 0 D az szerintem 6 week 0 day vagyis 6 hetes 0 napos!

A méreteknek megfelelő kor!

Kb ennyi idős is vagy 6 hetes? Jajj annyira izgultam értetek,mondtam is a páromnak, miközben az ágyban beszélgettünk,hogy ma mentek ultrahangra, és mennyire szorítok hogy mindenki pozitívan távozzon! Nekünk hétfőn lesz a nagy nap,akkor is este! Ki volt még ma ultrahangon?

Írjatok!


Detti

2011. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/122 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy Detti :)

6+4 hetes vagyok, de később volt pé-m! Így már akkor rendben is van a dolog. Kicsit el voltam kenődve, mert már többet vártam. De ha jobban belegondolok (a késői pé miatt) ez így jó, ugye? 2 hét múlva megyek újra!

Hétfőn Te mennyi idős leszel már?

2011. szept. 27. 15:33
 75/122 A kérdező kommentje:
Zsuzsu!! mi újság???
2011. szept. 27. 15:42
 76/122 anonim ***** válasza:

Igen két hét múlva többet tudtok, akkor embriót még nem látott a petezsákba? Szerintem minden oké lesz!

Hát én orvoshoz is menzesz szerint 6hetesen mentem,mert július 20-án volt meg utoljára! Így már 9-10 hetes lennék hétfőn,de a doki mikor megvizsgált 3-4 hetesre momdott egy 3mm-es petezsákot találva, így azért megyek ilyen későn,mert az ő számításaival akkor már 8hetes lennék, és akkor már babának és talán szívhangnak is lennie kellene! Remélem lesz!:)


Detti

2011. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/122 anonim válasza:

Ilyenkor nagyon gyorsan nőnek, ne aggódjatok minden rendben lesz. Örülök hogy mindenki jól van.

Izumizu (8+5h km)

2011. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/122 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki, hogy ez jó eredmény ebben a korban :) Úgyhogy nem aggódom:)
2011. szept. 27. 19:59
 79/122 anonim ***** válasza:

Itt Zsuzsu!

Tegnap nem tudtam írni. Szóval nekem is megvan, 7 hét 5 napos 15mm es embrió, szívműködéssel!!!!! Borzasztóan örülök neki!!!! Remélem jók a méretei! Kiírt időpontom május 7 :)

A doki egyébként alig találta meg, mert állítólag meg van nyúlva a méhem..., bár nem tudom ez mitől lehet, picit megijedtem. De megvan, az a lényeg!

Detti! Nagyon szorítunk!!!

Jók legyetek!!!

2011. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/122 anonim ***** válasza:

Gratulálok Zsuzsu:)) de jó. Akkor ha a doki megvizsgál és van szívhang és minden rendben,ő számol is egy kiírt időpontot? Vagy azt a védőnő majd? Vagy ezt orvosa válogatja?

Detti

2011. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!