Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes kismamaik! Beszélget...

4-5 hetes kismamaik! Beszélgetünk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 16:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/122 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok én 18.-án irtam, ma vagyok 5+2 napos. Tegnap voltunk dokinál. A petezyák 9,9 mm-er és szikhólyag látható. A doki szerint minden olyan amilyennek 5 hetesen lennie kell. Gyakran éles késszerű szúrásokat érzek és feszül az egész hasam. A doki mondta,hogy alakul a szervezetem és a nagyon hátrahajló méhem miatt érzem ilyen intenziven és ez igy is marad 12.héig. Femibion800-at szedek és a magneB6-ot is kérdeztem,de az mondta,h attól is sajnos fájdogálni fog. Más is van igy?

Dodi

2011. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/122 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök, hogy minden rendben veled! :) én holnap megyek a dokihoz, elvileg akkor leszek 6+2napos. Nagyon félek!

Szúrkálni nekem is szokott, de egyre ritkábban, múlt héten sokkal intenzívebb volt.

Mikor kell menj legközelebb?

Boldog babavárást! :)))

2011. szept. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/122 anonim ***** válasza:

Két hét múlva kedden kell mennem. Ne izgulj minden rendben lesz, szurkolok neked,hogy már halhassad a szivhangot is:) Mi nagyon be vagyunk sózva, a férjem most is bejött és alig várja a következőt.

Dodi

2011. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/122 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Detti vagyok, örülök nektek:) Velünk minden rendben van, tegnap elmentem a boltba és hagyne mondjam menynit költöttem és abba a csoki chips, anyám kínja is benne volt!

2 napja olyan dolog történt ami meglepett! Párom a haverjaival sörözött pizzázott! Mondta,hogy az övé csípős, hoz nekem is egy pizzát, uhh mondom jó,de megenném ( ez volt este 9kor) Majd hazajött lesütött szemekkel,hogy hozott az övéből, mert már nem sütöttek pizzát!

Tudjátok mi történt? Elsírtam magam! Annyira meglepődött a párom, nem győzött simizni,ölelgetni:) De azért az ő pizzáját is legyűrtem, csak nem mertem sokat enni,mert tényleg csípős volt! Már csak 11 nap és orvoshoz megyek!

2011. szept. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/122 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem, én Elevitet szedek és Magne B6-ot mert én is görcsölgettem,meg szúrt a jobb oldalam,főleg mondjuk orrfújásnál. Kismamák mondták,szedjem nyugodtan és a patikában is ajánlották.Azóta nekem enyhült teljesen jól vagyok, Mióta szedem a magne b6ot és az elevitet émelygés sincs.

Csak most megfáztam! Attól fája fejem,meg nagyon folyik az orrom, de nem merek semmilyen gyógyszert használni, a magne b6ot beveszem a fejem se fáj!


Detti

2011. szept. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/122 Szoboszlainé Szilvi válasza:

Hát sziasztok!


Megvolt az ultrahang. Sehol semmi. Holnap megyek vérvétel pisi teszt, ugyanis lehet valami rög volt a 4mm-es petezsák:-(. Ja és azt mondta még a doki, hogy valószínű méhen kívüli, úgyhogy lehetséges meg is műt holnap. Hát eddig tartott az én kis történetem.


De szívből gratulálok mindenkinek és szorítok, hogy semmi gondja ne legyen senkinek!


Millió puszi mindenkinek! Ja és vigyázzatok nagyon egymásra!

2011. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/122 A kérdező kommentje:
Jaaj Szilvi nagyon nagyon sajnálom. Nem is tudok mit mondani!Kitartást!
2011. szept. 22. 15:49
 48/122 A kérdező kommentje:

Én kedden megyek UH-ra és annyia várom már, hogy állandóan azon jár az agyam. Én is szedem az elevitet, de már régóta (konkrétan mióta próbálkozunk).

Ma vagyok 5+6 napos, de még mindig 100%-osnak érzem magam. :) Lehet az elevit is segít ebben.

2011. szept. 22. 15:51
 49/122 anonim ***** válasza:

Drága Szilvi! Szívből sajnálom ami veled történt, őszintén kívánok nektek sok erőt!

Zsuzsu vagyok, nekem van folyamatos gyomorbajom. Na ba kipróbáltam az itt ajánlott Salvus vizet. Lehet hogy jó lenne, de az íze olyan borzasztó, hogy amikor megittam, attól lett hányingerem... Szóval cseberből vederbe...

Kedden UH, elvileg 8 hetes leszek akkor, de nagyon félek, mert utoljára csak petezsákom volt.

Azért mindig bízom, hiszen csak pozitívan szabad élni az életet!

Vigyázzatok magatokra! Keddi UHsok, majd jelezzetek hogy mi volt!

Zsuzsu

2011. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/122 A kérdező kommentje:

Zsuzsu Neked már tutira lesz szívhang!

Nekem szerintem még nem, mert hiába leszek 6+4hetes, de tudom, hogy csak a 21. npon volt pé-m. Viszont gyorsan beágyazódott, mert a 9. DPO-n már pozitívat teszteltem. Azért reménykedem :)

2011. szept. 22. 17:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!