Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes kismamaik! Beszélget...

4-5 hetes kismamaik! Beszélgetünk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 16:56
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/122 anonim ***** válasza:
Megint elfelejtettem..Detti:)
2011. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/122 A kérdező kommentje:

Ma egy kicsit beparáztam Lányok! Olyan 5 ft-os nagyságú kis barnás foltot fedeztem fel a tisztaságin. Úgy megijedtem...Ez kora délután volt. Azóta semmi.

Nektek nem szurkál a hasatok? Nekem olyan sokat belenyilal.

2011. szept. 24. 17:44
 63/122 anonim válasza:
Ne aggódj ha nincs vérzés, akkor nincs semmi gond. Nekem állandóan szurkál odabent, sőt sokszor mintha keményebbnek érezném aztán ellazul. Ne stresszeld magad...:) 8h kismami
2011. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/122 A kérdező kommentje:
Csak én eddig annyira jó voltam, észre sem vettem, hogy terhes vagyok. Ma meg, mint akit elvágtak. Rossz a gyomrom, nagyon álmos vagyok egész nap és ez a szurkálás...Kedden megyek UH-ra. Akkor már nyugodtabb leszek.
2011. szept. 24. 18:41
 65/122 anonim válasza:
Nekem 6-7dik hét elég szörnyű volt, gyomorsavam, hányingerem, minden volt. Alig bírtam enni, vajas pirítóson éltem. Most hányingerem egyre ritkábban, egyre többet eszem :D. Néha émelygek, akkor általában vizet iszom és attól jobb egy picit. Amúgy rengeteg vizet megiszom.
2011. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/122 anonim ***** válasza:

Zsuzsu vagyok!

Nyugi kedves kérdező! Előfordulhat kisebb vérzés, de ha ilyen pici, akkor nem szabad megijedni. Szedsz MagneB6ot? Nekem sokat segített a szurkáláson és a görcsölgetésen. Eleinte nagyokat szúrt bele, de mióta szedem, csak ritkán érzek ilyet. Sajnos a hányingerem, émelygésem nem javul, olyan a gyomrom mint a gombóc. Ha bármit eszek aminek van valami íze, akkor utána órákig olyan rossz ízű a szám, hogy borzasztó! Néha meg olyan éhség jön rám, hogy attól van gyomorgörcsöm... Na szóval nem semmi a mostani állapot. Ráadásul pedagógus vagyok, és még senki sem tudja a munkahelyemen sem, bár egyre nehezebb titkolni. Remélem már csak keddig kell!!!

Azért az UH-n mindenképpen mondd majd el a pöttyöt, reméljük addig nem lesz semmi változás!!!

Szorítok!!!

2011. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/122 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit csak Elevitet!Úgy döntöttem felhívom a dokim (eddig még nem sikerült elérnem), aztán majd mond vmit.
2011. szept. 25. 17:27
 68/122 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem Vele és azt mondta, ne aggódjak, pihenjek. A pecsételgetés nem gond. Kedden megyek hozzá.
2011. szept. 25. 19:46
 69/122 anonim ***** válasza:
Zsuzsu vagyok! Megnyugodtam! Akkor tessék pihengetni! És holnap majd eszmét cserélünk az UH-ról! Sok sikert!!!
2011. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/122 A kérdező kommentje:
Ma szinte semmi nem volt :) Pedig nem pihentem, mert dolgoztam. Reggel UH!! :) Jaj de várom :)
2011. szept. 26. 16:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!