Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes kismamaik! Beszélget...

4-5 hetes kismamaik! Beszélgetünk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 16:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/122 anonim ***** válasza:

Zsuzsu vagyok. Hát nagyon remélem, hogy igazad van. Sajnos már volt egy 12 hetes elhalásos UH-m, amikor nem találták már a pici szívhangját, és azóta rettegek az UH-tól! De TUDOM, hogy minden rendben lesz velünk!

Juditnak pedig üzenem még, hogy egyszer azt mondta a nőgyógyászom, hogy a méhen kívülinek is örülni kell, mert az azt jelenti, hogy nem vagy meddő! Szerintem nagy igazság! Biztos vagyok benne, hogy pár hónap múlva már boldogan írsz nekünk! Mi nagyon szorítunk!

2011. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/122 anonim ***** válasza:
Nem Judit, Szilvi. Bocsánat!!!
2011. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/122 Szoboszlainé Szilvi válasza:

Nagyon köszönöm a vígasztalást. Ez így van, hogy meddő biztos nem vagyok, csak ez már a második méhen kívüli terhességem másfél éven belül. (ezt lehet nem írtam korábban). De megpróbálok pozitív lenni.


Köszi mindenkinek!

2011. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/122 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szilvi én még nem mondom, hogy sajnálom, mert nem szabad feladni! Az lehet,hogy mégse petezsákot láttak, de én nem zárnám ki a terhességet!

Nekem már 2hete késett mikor teszteltem! 6hetesnek kellett volna lennem, másnap elmentem orvoshoz, se hasi,se hüvelyi uh-n nem látott semmit....egy minimális folyadékot és csá! Azonnal elküldött sürgősségi vizelet vizsgálatra,hogy megállapítsa van-e terhesség!

Ott kimutatta a vizeletem a hcg-t( ezért nem értem,neked miért nem csinálták már meg akkor) Képzeld felakart venni a kórházba pár napra, mert lehet méhen kívül van,amiért nem látja. Na én meg nem mentem,semmi bajom nem volt!

Ez volt pénteken, elmentem hétfőn magán rendelésre ott találtak egy 3mm-es petezsákot. Menzesz szerint 6hetesen mentem,de a méretek alapján a doki azt mondta kb. 4hetes terhesség! Október 3-án megyek vissza, ahol doki szerint 8 hetes lennék! Tegnap jött a ciklus.hu-tól e-mailem, hogy 9hetes terhes vagyok!:) Remélem minden rendben lesz, és jó helyen lesz nálad és baba lesz!


Írj majd!

Detti

2011. szept. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/122 anonim ***** válasza:
Szia Detti! Egyébként nekem is így volt a kislányommal, hogy a vizelet kimutatta, de nem láttak semmit. Be is fektettek hogy biztos méhen kívüli, de a dokim addig vizsgált hüvelyivel, amíg meg nem találta a 2 mm-es petezsákot, amiből mára 3 éves nagylány lett! Úgyhogy még történhetnek csodák! Szép napot nektek!!! Zsuzsu
2011. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/122 anonim ***** válasza:

Nekem ezt írták a leletemre: Rendes nagy utherus, endometrium 15mm, benne 9*5*7mm-es cystikus echo. Környezetben kóros nem látható. (s.5).

Kérdeztem, hogy akkor ez terhesség? Azt mondta, hogy még az is lehet belőle, utána azt mondta, hogy a korának megfelelő!!! Én majdnem hazáig bőgtem, úgy megijesztett!!! Szerintetek jó a

2011. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/122 anonim ***** válasza:
*Leletem
2011. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/122 anonim ***** válasza:

[link]


Detti:)

2011. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/122 A kérdező kommentje:

Nekünk ez alapján lányunk lesz :)

Bár nem tudom mennyire jön ez be. Személy szerint nem nagyon hiszek az ilyenekben. Azért kíváncsiságból megnéztem :)

2011. szept. 24. 11:43
 60/122 anonim ***** válasza:

:) Nekünk is lányt jósolt, és megnéztem az 5 jelet ami utalhat a nemére..has gömbölyödés, kívánósság, rosszul lét...hát ott megoszlott de inkább ott is lány!

De majd ha az uh-n látjuk:)

2011. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!