Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes kismamaik! Beszélget...

4-5 hetes kismamaik! Beszélgetünk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 16:56
 81/122 A kérdező kommentje:

Nekem az Uh-s papíromon rajta volt a hét és a kiírt időpont.

Örülök Neked Zsuzsu! Mikor kell menned megint?

2011. szept. 28. 16:37
 82/122 anonim ***** válasza:

Zsuzsu vagyok!

Nekem is rajta volt az UH-s papíron a szülés várható időpontja, már az elsőnél megvolt. Van egyébként a neten ilyen kalkulátor, ha gondolod Detti, megkeresem neked és belinkelem.

Olyan jó hogy lettünk így egymásnak!!! :D

Legközelebb okt. 28. ra hívtak UH-ra, addig be kell jelentkezni a védőnőhöz, és lesz azt hiszem vérvétel is mostanában. Neked?

2011. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/122 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Detti vagyok!

Több kalkulátort is megnéztem én is, de mivel össze-vissza menzeszem volt, csak 35 ciklus nappal lehetett számolni, de nekem volt 42 napos is:) Menzesz szerint április 25-e környéke, de mivel a doki szerint attól fiatalabb így máshol május 2 jött ki. Gondolom a mérete kora alapján számol a doki. Most kb én is 7 hetes vagyok, és ha neked május 7, akkor én is kb május első hetére számolok!

2011. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/122 anonim ***** válasza:

Szia Detti! Én úgy tudom, hogy menszesz szerint számol, és ha nagyon nagy az eltérés a baba méreteiben, akkor kérdezi a ciklus, és módosítja esetleg. Nekem sem kérdezte hogy milyen hosszú, csak hogy mikor jött meg utoljára. Ráadásul nem is tudom pontosan, de mivel a mérete a bemondottnak megfelelő, ezért nem forszírozták.

Már várom nagyon, hogy mit fognak mondani neked hétfőn!!!

egyébként hol laktok? Én Salgótarján mellett egy kis faluban.

Zsuzsu

2011. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/122 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon várjuk a Hétfőt a párommal:)

Jászberény mellett lakunk!

Detti

2011. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/122 anonim ***** válasza:

Nézzétek mit találtam!


Te kipróbálnátok!

Teszt,ami megmondja a baba nemét!


[link]

2011. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/122 A kérdező kommentje:

Detti


Neked első UH lesz?Én 6+6 hetes vagyok kalkulátor szerint, meg UH-s papír szerint is. Szülés várható ideje pedig május 18.

Amúgy jól vagytok?

Én pecsételgetek egy kicsit :( De már egy hete. Doki azt mondta nem olyan nagy gáz, amíg nem vérző pecsételés. Azt mondta szedjek 3 szem Magne B6-ot, meg az Elevitet és pihenjek nagyon sokat. Táppénzre is ki akart írni, de mondtam, hogy nem végzek megerőltető munkát, úgyhogy még ezzel várjunk. De ha nem marad abba, akkor kiíratom magam.

2011. szept. 29. 20:20
 88/122 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kedves kérdező, nem első UH. voltam pozitív teszt után 3 nappal,akkor találtak egy 3 mm-es petezsákot és a papíromra azt írták kezdődőd terhesség,hoyg ebből bármi lehet! Most hétfőn megyek kontrollra ahol doki számításai szerint 8hetes leszek,de menzesz szerint 10hetes 1 napos vagyok ma.

Elevitet szedek én is és az elején sokat görcsöltem, és akkor szedtem napi 3x én is a magne B6ot a görcseim is elmúltak és szerencsére soha nem pecsételtem sex után se. Remekül vagyok, csak már lenne október 3-a.:) Detti

2011. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/122 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok! Én még valahol az elején írtam, ma vagyok 7+3 hetes. Tegnap pici barnázgatásom volt, amitől baromira megijedtem és rohantam az orvoshoz. Megnyugatott, hogy minden ok, nem kell ettől félni. Ma reggelre megint volt egy pici, és egy kicsit szúrkál is a hasam. Nagyon aggódom, hogy mitől van, ha nem múlik el, mit csináljak?

De most megkönnyebbültem, hogy nálatok is vannak hasonló problémák, és hogy azt írtátok, ez tejesen normális. Én is szedek elevitet, folsavat, meg magne b6-ot, de az utóbbiból eddig csak napi 2-őt szedtem, de akkor növelem 3 db-ra.

Jó egészséget, és boldog babavárást!

Edit

2011. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/122 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ma voltam uh-n:Élő iu. grav. S,5mm. CRL 4,8mm. Szívm. látható s.5. 2 hét múlva kontroll

Már mehetek a terhesgondozóba, ja és hallottam is a szívverését meg lefényképeztem!!! :)))

2011. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!