Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most hogyan tovább, mit...

Most hogyan tovább, mit tegyek? Menekülni akarok!

Figyelt kérdés
Szinte számomra is hihetetlen, hogy hogyan kerültem ebbe a helyzetbe és nem értem mi történt de úgy érzem nagyon nagy baj van velem! 6 hónapos terhes vagyok és összeroppantam idegileg. Nagyon ocsmányul hangzik amit írni fogok de úgy érzem meggondoltam magam és mégsem akarom a babát! Hogy őszinte legyek én igazából már az elején sem akartam, csak a párom unszolására mentem bele mert nem akartam hogy elhagyjon. Ő már 38 éves és feltétlenül akart már gyereket. Nem is tudom hogy egyezhettem bele az ellenérzéseim ellenére, megbolondultam. Amikor kiderült hogy terhes vagyok még nem is volt gond, azt hittem hogy meg fogok változni és fokozatosan hozzászokom majd a gondolathoz és akarni fogom, de nem!! Rámtört a pánik, rádöbbentem hogy mindennek vége, a szépségemnek, szabadságomnak, függetlenségemnek és én ezt nem is akartam, egyszerűen nagyon nem vagyok rá kész. Rosszul vagyok magamtól ha tükörbe nézek, attól ha csak rágondolok. Tudom hogy ebből már nincs kiút, nem lehet visszaforgatni az időt és nem teherbe esni. A sírás kerülget az orvosi vizsgálatoktól, viszolygok ha a szülésre gondolok és hogy mi jön még utána. Próbálom titkolni a férjem és a családom előtt a helyzetemet de egyre nehezebb mert egyre rosszabbul vagyok. Már többször elhatároztam hogy öngyilkos leszek, de aztán mégsem tettem meg. Rettegek, félek magamtól mert egy nőnek, egy anyának nem szabadna így éreznie, soha!! Nem tudom mi lesz velem. Tisztában vagyok vele hogy milyen elítélendő, nem kell hogy erre emlékeztessetek, csak segítsetek, mit tegyek most? Én már arra gondoltam hogy önként bevonulok a pszichiátriára mert ennek így nem lesz jó vége.
2009. nov. 6. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
61%
Szép, itt már tényleg kérdezni sem lehet...
2009. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
nem valami jó hogy még semmit nem tettél a javulás érdekébe!!!!én bízom benne hogy sikerűl és még vagyunk egy páran,de ha te nem akarod nem fog menni.mi nem tudunk helyetted orvoshoz menni,és a családod elé állni!vegyél erőt magadon és hajrá!!!!Elég sokan bíztattunk,most bizonyíts te!!!
2009. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
19.31-es mire érted hogy kérdezni sem lehet?
2009. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
0%
19:13-as vagyok ismét!kérlek üsd be a googlbe a 'terhességi depresszió segítség' és van 2 pszichológus is,aki ingyen online segítséget tud nyújtani neked,emiatt még a családodnak sem kell szólnod és jobb tanácsokat osztogat mint mi,mert én már nem tudok válaszolni az utolsó hozzászólásodra,mert esküszöm ökölbe szorul a kezem,amikor olvasom!Legalább egy kicsit gondolj a gyerekre,ne csak a testedre,amiről azt írod,hogy tönkremegy,mert közben a saját gyerekedet is tönkreteszed!!!!!!
2009. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
48%
Én is már egyszer válaszoltam,és én is ledöbbenve olvastam,hogy még mindig nem tettél semmit sem az ügy érdekében,ráadásul most már rájöttem,hogy te nem vagy depressziós,csak végtelenül önző,aki csak saját magát sajnáltatja,csak saját magával van elfoglalva!Igen,ha megszületik a gyerek,megváltozik az életed,nem te leszel a középpontban ,szőrnyűűűű!Nagyon sajnálom már most szegény kisbabát,hogy ilyen anyja van,inkább néznél magadba és változtatnál a hozzáállásodon,mert az a szegény gyerek semmiről sem tehet,ha nem kell,akkor inkább add örökbe!:(((
2009. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik segíteni akartak, akik meg csak vagdalkoztak és mindenféle "jót" kívántak nekem azoknak én is kívánom ugyanazt. Már többet nem tudtok segíteni nekem, úgyhogy nem kérek több választ! Még egyszer köszönöm az eddigieket!
2009. nov. 11. 21:40
 57/77 anonim ***** válasza:
egyik válaszoló vagyok,aki bátorított:azért azzal vitatkoznék hogy a férfiak nem vesztik el függetlenségüket,tény, hogy sok mindenben nekik könnyebb,de szinte eggyé vált velem mikor császározás közben mivel mást nem lehetett a fejemet simogatta és várta hogy vajon minden rendben van e egy súlyos problémás terhesség után és él e korán muszájból világra segített kislánya és megmarad e a felesége és később hányszor felkelt hozzá és hiába van másodállása a 2 műszakos 12 órázás mellett nem mindig tudja kipihenni magát és mindig mellettem áll helyett hogy haverozna mindennp és stb...egy szerncsére 7 és fél hós kislány anyukája
2009. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
53%
utolsó: Azért nem árt tudnod, hogy szerencséd van, nem minden férfi ilyen "anyatípus".
2009. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó vagyok.Erre nem kell figyelmeztetni,tisztában vagyok vele.Mellesleg ahhoz hogy mellettem álljon jóban rosszban az nem attól függ hogy anyatípus e.
2009. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
53%

Nem figyelmeztetett senki. Az "anyatípust" meg tudod, hogy értettem, ne írj hülyeséget csak azért, hogy valamibe beleköthess. Örülj magadnak, a férjednek és a gyerekednek és ne kötözködj másokkal. Így leszel boldog. :)


Gyk: nem azt írtam a férjedről, hogy egy pojáca.

2009. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!