Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most hogyan tovább, mit...

Most hogyan tovább, mit tegyek? Menekülni akarok!

Figyelt kérdés
Szinte számomra is hihetetlen, hogy hogyan kerültem ebbe a helyzetbe és nem értem mi történt de úgy érzem nagyon nagy baj van velem! 6 hónapos terhes vagyok és összeroppantam idegileg. Nagyon ocsmányul hangzik amit írni fogok de úgy érzem meggondoltam magam és mégsem akarom a babát! Hogy őszinte legyek én igazából már az elején sem akartam, csak a párom unszolására mentem bele mert nem akartam hogy elhagyjon. Ő már 38 éves és feltétlenül akart már gyereket. Nem is tudom hogy egyezhettem bele az ellenérzéseim ellenére, megbolondultam. Amikor kiderült hogy terhes vagyok még nem is volt gond, azt hittem hogy meg fogok változni és fokozatosan hozzászokom majd a gondolathoz és akarni fogom, de nem!! Rámtört a pánik, rádöbbentem hogy mindennek vége, a szépségemnek, szabadságomnak, függetlenségemnek és én ezt nem is akartam, egyszerűen nagyon nem vagyok rá kész. Rosszul vagyok magamtól ha tükörbe nézek, attól ha csak rágondolok. Tudom hogy ebből már nincs kiút, nem lehet visszaforgatni az időt és nem teherbe esni. A sírás kerülget az orvosi vizsgálatoktól, viszolygok ha a szülésre gondolok és hogy mi jön még utána. Próbálom titkolni a férjem és a családom előtt a helyzetemet de egyre nehezebb mert egyre rosszabbul vagyok. Már többször elhatároztam hogy öngyilkos leszek, de aztán mégsem tettem meg. Rettegek, félek magamtól mert egy nőnek, egy anyának nem szabadna így éreznie, soha!! Nem tudom mi lesz velem. Tisztában vagyok vele hogy milyen elítélendő, nem kell hogy erre emlékeztessetek, csak segítsetek, mit tegyek most? Én már arra gondoltam hogy önként bevonulok a pszichiátriára mert ennek így nem lesz jó vége.
2009. nov. 6. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 A kérdező kommentje:
Jól van, ne kapjatok össze ti is, elég ha én konfrontálódom a saját kérdéseimnél!:)
2009. nov. 14. 20:50
 62/77 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Kérlek írj! Egy válaszoló
2009. nov. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aki azt írta nem kell figyelmeztetni,Nem negatív értelemben írtam hanem hogy tudom én is hogy szerencsés vagyok örülök is neki lehet így kellett volna írnom mert félreértetted,na mindegy.Nem azért írtam mert megsértődtem a szón,örülök neki hogy ilyen lenne bár több ilyen férfi!
2009. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
szia??? sok idő eltelt ugyan, de mi történt???
2010. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi lennék,már biztos megszületett a babó..
2010. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
Tényleg írjál, mi a helyzet, kíváncsiak vagyunk! Nagyon!
2010. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
Szia.Én is kiváncsi lennék mi lett a sorsotok?
2010. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az érdeklődést! Mondjuk hogy megvagyunk, bár hagyományos értelemben nem funkcionálunk családként. Itt ezt most nem szeretném részletesebben kifejteni, a lényeg hogy a körülményekhez képest mindenki tűrhetően van. Egy biztos mindenki okuljon a példámból és ha nem vágyik igazán gyerekre kényszerből ne vállalja be, soha!
2010. aug. 14. 21:01
 69/77 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy így történt, remélem azért még javulni fog a helyzet!!! Soha ne add fel!
2010. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:
Annyit leírok még annak aki kíváncsi hogy a férjemmel szétmentünk a baba születése után (koraszülött volt, császármetszéssel jött a világra). A szülés után már nem tudtam magamban tartani az érzéseimet. A babát nem én nevelem hanem a férjem és a szüleim közösen bár mondhatjuk hogy én is jelen vagyok az életében habár nyilván nem úgy mint általában egy anya. Édesanyámmal végképp megromlott a viszonyunk, nem tudta megbocsátani nekem amit tettem, édesapámmal még beszélő viszonyban vagyunk. Én új életet kezdtem de az biztos hogy nekem gyerekem soha többé az életben nem lesz.
2010. aug. 14. 23:46
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!