Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/359 anonim ***** válasza:
100%

Nem terhesen sem vágyom külföldre.Nekem tökéletes pihenés ha a gyerkőc nélkül el tudunk menni horgászni :)


Én is 3kg minusznál járok.És korai volt az örömöm reggel már hánytam :( De még van miből fogyni :)


Marika

2014. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/359 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, köszi az infókat Tunéziáról! :)

Hogy vagytok? Hányás? Képzeljétek én ma hajnali 3/4 3-kor felkeltem, és kihánytam az egész vacsimat. :S Bolognai volt, hát nem akarjátok megtudni!!!! :(

Visszatérve a nyaralásra:

Holnap megyünk a dokimhoz, mindenről kikérdezem. Múltkor azt mondta, ha be van fizetve, akkor menjünk csak nyugodtan.

Igazából nem aggódom amiatt, hogy elkapnék bármit is pl. a repülőtéren. Párom sokat repül a munkája miatt, és bár tudom, hogy a terhesség teljesen más állapot, még soha nem kapott el semmit. Emiatt nem aggódom.

Inkább a hüvelygomba amitől tartok. Viszek kúpot is, meg krémet is, biztos, ami biztos. :)

A legmagasabb összegű biztosítás kötjük meg, 65 millió forintig minden kezelést biztosít. Remélem minden rendben lesz!

2014. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/359 anonim ***** válasza:

Megint Zsófi vagyok.

Az ebédet is sikerült kihánynom. Kíváncsi leszek, hogy mikorra múlik el ez az időszak.

2014. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/359 A kérdező kommentje:

Hát ha mész, akkor nagyon vigyázz magadra... Kalandozni nem kell, jó lenne megelégedni a szálloda kosztjával...


Én vasárnap voltam iszonyúan, egész nap szinte kómában voltam, hánytam, émelyegtem, rettegtem utána enni, minden rosszul esett. És fájt a fejem. Lehet, hogy a 2. trimeszter elején ugyan megszűnt az állandó émelygés, de minden kis frontra ugyanolyan állapotba kerülök, mint azelőtt... :((

Tegnap meg ma jobban vagyok, eszem, de minden kis házimunka 3-szor annyi ideig tart, mint normálisan...


Ja, és én is nagyon sok idő elteltével hánytam ki a kaját, csodálkoztam is, hogy miért van még a gyomromban 3,5 óra elteltével az a kis mennyiségű étel... Rég továbbítania kellett volna a gyomornak.

2014. aug. 26. 16:34
 105/359 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok! :)

Akkor nem csak én vagyok így ezzel a hányással. Ma már háromszor sikerült, elég vacakul vagyok.

Holnap ultrahang, és már most érzem magamon, hogy kezdek aggódni.

Csak a szállodában fogunk enni, mert all inclusive ellátáson leszünk, de ha nem így lenne sem vásárolnánk utcai árusoktól kaját.

Nem megyünk semmi fakultatív programra, csak pihenni, napozni fogunk. :)

2014. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/359 A kérdező kommentje:

Zsófi, ez a jó, én is így voltam Tunéziában, csak a szállodában pihengetve, olyan kimerült voltam. Mondom, az étel fenomenális volt, azóta sem voltam olyan jó helyen, és nem ettem olyan jókat (és én szuperválogatós vagyok, és szuperérzékeny, azonnal hasmenésem lesz egy kevéssé higiénikus helyen).


Ja még egy: nagyon vigyázz a napsütéssel, azt vettem észre, hogy ott egyzserűen MÁSHOGY süt a Nap... NMem véletlenül olyan szürkésbarnák az arabok, olyanra süti a bőrt a Nap. Nagyon-nagyon éget, pedig én áprilisban voltam, szuper napkrémet vigyél, és 11-15-ig ne menj napra.


Hát, pihenjetek jól, a babinak is jót fog tenni!

2014. aug. 26. 17:45
 107/359 anonim ***** válasza:
100%

Marika vagyok


12 hetes uh letudva,minden oké :D


Időnként még hányok,de lassan megszokom...


Zsófi jó pihenést!

2014. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/359 anonim ***** válasza:

Marika! De szuper!!! Örülök nagyon!:-) De jó lehetett látni!:-)

Kérdező! Extra szuper napolajat vettünk, 50-es faktorú, 7.500 ft volt,szóval remélem beválik. Amúgy sem terveztem,hogy sokat legyek a napon,amúgy is hiperèrzèkeny a bőröm. Szőke vagyok,kék szemű,hófehér bőrrel,szóval van már tapasztaltom a bőröm megóvàsàban.:-)

Egyébként én is rájöttem az eddigi nyaralásaink során,hogy tenger mellett egész máshogy süt a nap.

Egyébként köszönöm a tippeket,aranyos vagy!

2014. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/359 anonim ***** válasza:
100%

Marika vagyok


Nagyon jó volt látni :) De most nem volt olyan mozgékony mint a multkor :) Alig mocorgott.


Képet sajna nem tudtak adni,de a monitort lefotózhattam.Pici emberke :D

2014. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/359 anonim ***** válasza:

Aranyos lehetett!:-) Mindig olyan jó látni őket.

Az én dokim rendelőjèben sem tud nyomtatni a gép,így mi is telefonnal fényképezzük. Zsófi

2014. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!