Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
 351/359 anonim ***** válasza:

Szia!

Zsófi vagyok! :)

Mi nagyon jól vagyunk. Bébike is nődögél, ügyeskedik. Imádok minden pillanatot vele.


És ti?

2015. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 352/359 anonim ***** válasza:

Mi is jól vagyunk :) Csak ámulok és bámulok.Mindent korábban csinál mint a fiam.Igazi kis örökmozgó :)



Marika

2015. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 353/359 anonim ***** válasza:

Akkor ügyeske a picilány. 😃

Olyan hihetetlen, hogy ennyire eltelt az idő....mintha most válaszoltam volna KDE először.

2015. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 354/359 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Hogy vagytok?Picik?


Marika

2015. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 355/359 anonim ***** válasza:

Szia!

Zsófi vagyok!:-)


Mi nagyon jól vagyunk! Nòri nődögèl, 8 kg 70 cm volt az előző méréskor.

Màszik, felàll, néha màr pár másodpercig kapaszkodó nélkül is próbàl egyensúlyozni. Amúgy egy nagyon nyugodt kislány.:-)

És ti,hogy vagytok?

2015. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 356/359 anonim ***** válasza:

Mi is jól vagyunk.Lia 14-én volt mérve,akkor volt 7,2kg és 70cm.A gy.orvos meg a védőnő sincs megelégedve a súlyával,a hozzátáplálással küszködünk...Gyorsan mászik,minden mellett feláll,próbálkozik egyensúlyozni,aktív manóka :) Rettenetesen fogzik,de foga még nincs.A bátyja imádja :)


Marika

2015. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 357/359 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hogy vagytok?:-)

Zsófi

2016. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 358/359 anonim ***** válasza:

Szia!Mi jól vagyunk!Kisasszony még 10 hónapos sem volt hogy elindult.Már szalad :) Még mindig aktívan szopizik,de már eszeget is mellette.

Ti hogy vagytok?



Marika

2016. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 359/359 anonim ***** válasza:

Mi is jól,köszönöm! :-)

Nóra is az előtt indult el,hogy betöltötte volna a 10 hónapot.:-) Ügyesek ezek a lányok.

Szerencsére nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott, okos kislány,könnyű vele az élet. :-)

Jelenleg 2 foga van,nem viszi túlzásba.

Zsófi

2016. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!