Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/359 anonim ***** válasza:
100%

Itt a nagynevű angliaban a 12. Heten néznek meg először, akkor van uh. Előtte semmi! (Csak vedonovel találkozó, de ott csak a papirmunkat csinálja meg)

Az van, hogy minden akkora méretű, mint amekkoranak lennie kene, csak epp a baba nem tapadt meg rendesen, nem fejlődött ki, igy egy üres petezsákom van es ennyi :-(( most arra várunk hogy tisztuljon ki a szervezetem, pénteken néznek majd meg hogy kiürült e vagy kell orvosi beavatkozás 😢

2014. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/359 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is igy van.1uh-m volt osszesen a 12-ik heten. Most vagyok 38 hetes. :)

Elvileg minden rendben van.nem nagyon foglalkoznak az emberrel nalunk sem. :(

2014. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/359 anonim ***** válasza:
100%

82-es te hol élsz?

Szerintem ez szörnyű hogy 12. Hétig toljnak ránk. :(

"Szerencsere" magas volt a lányommal a vérnyomásom, igy volt kb 5 scan :)


Nóri

2014. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/359 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szörnyű hogy 12 hétig rá sem néznek uh-val.Azért kb 8 hetesen megnézhetnék van e szívhang...

Sajnálom :(


Marika

2014. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/359 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha ezután rendbe jon a szervezetem es össze jon a baba, tuti addig hisztizek es toporzékolok amíg nem csinálnak egy uht ;)

Tényleg lányok, ugye 2-3 hónapot kell várni a következő babával. Addig milyen módon lehet védekezni gumin kívül? :/


Nori

2014. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/359 anonim ***** válasza:

Nóri! Szerintem a gumi a legbiztosabb a ti esetetekben. Szerintem is 2-3 hónap után lehet majd próbálkozni.

Többiek! Ti, hogy vagytok? Hányás? Nekem 2 napja semmi,csak egy kis hányinger.:-)

Viszont,hogy nehogy jól érezzem magam, hüvelygombàm lett. Életemben eddig 1x volt. Olyan mérges vagyok.

Zsófi

2014. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/359 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor ritkulnak majd az együtt letek, mert ki nem allhatjuk a gumit :-(


Többiek egy kis vidámabb téma... Mire vágytok legbelül, kisfiú vagy kislany ? :) nevek vannak mar esetleg?


Nóri

2014. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/359 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nap hànyok hol reggel,hol este,utána napokig semmi.Alig várom a jövő hetet mehessek uh-ra :)

Mivel már van egy fiam így szeretnék kislányt,de ha fiú lesz sem leszek csalódott.Szeretek fiús anyuka lenni :)


Marika

2014. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/359 anonim ***** válasza:
100%

82-es vagyok.

Írországban. 12-ik héten vizsgáltak először,a következő idöpontom 24 hetesen volt.Szégyen :/

De szerencsére probléma mentes voltam/vagyok :)

2014. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/359 A kérdező kommentje:

Hát, nekem Magyarországon, nem privát, 5 hetesen UH-n ellenőrizték, hogy tényleg terhes vagyok-e, petezsák volt, mondta, 2 hét múlva jöjjek. Újabb UH 7 hetesen, látszódott a pici, 1 centis volt. Így a 3. UH volt a 12 hetes genetikai...


Hüvelygomba: én már arra kaptam Canestent, bár csak bemondás alapján gondolta, hogy val.szeg gomba, de nem is múlt el. Holnap megyek vissza jobban megnézetni ezt a folyást, de közben a vizeletben Streptococcus agalactiae van... Holnap okosabb leszek... Hogy ezt hol szedtem össze, fogalmam sincs, de biztos azért vizsgálnak rá mindenkit, mert talán ilyenkor könnyen elkapunk mindent...


Én ma vagyok 14 hetes :)


Hogy kisfiú vagy kislány? Nekem első baba lesz, és mindkettőt szeretnék, a sorrend tkp. mindegy. Talán egy picit a lány felé húzok, asszem egy kislányhoz jobban tudok kapcsolódni, vagyis tudom, mik a lány-lét kihívásai... :) A fiú-létről majdnem semmit nem tudok.

Nevek: már karikáztunk apukával, kevés az átfedés, és nem a favoritjaim (neki se). Úgyhogy egyelőre itt tartunk.


Azt nem tudom, genetikai tanácsadásra miért nem küldtek, illetve ki az, aki tanácsot ad. Állítólag az én koromban küldenek (39 vagyok).


Védekezés: nincs igazán véleményem, gumi, megszakítás... Nem ideálisak, tudom, de nyilván nem szabad hamar teherbe esni. Nézz utána a Billings-módszernek, ismerd meg jól a tested működését, jelzéseit. Aki elmélyedt ebben, csak jót mond, már az is, hogy egy harmonikus együttműködésbe kerülsz a testeddel, egy nyereség... Szóval nem fogamzást GÁTOLSZ, nem ellene dolgozol a szervezetednek, hanem együtt mozogszvele, tudva, hogy mikor mi van.

2014. aug. 21. 16:36
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!