Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/359 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mintha egy az egyben én írtam volna ki, még a het is megegyezik! :D

Annyi a pici különbség hogy van egy 2 évesem, akit el kell látnom, sétálni kivinni - néha csak kihajtom az udvarra- ...

2014. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/359 A kérdező kommentje:

Szia, de jó, hogy itt vagy! Olyan bénának érzem magam, hogy itt kínlódok. Semmi nem jó, minden zavar, semmire sincs gusztusom... Már a saját agyamra megyek.


Igen, nekem még nincs kétéves, akivel törődnék, csak magammal foglalkozom, de ez meg már halálosan idegesít... Azt ígérik, 2 hét és nincs több ányinger, az energiák meg visszatérnek... :) De várom!


Szegény babi vajon elég tápanyaghoz jut, amikor alig eszem valamit...? Mondjuk van rajtam súlyfelesleg, azt remélem, a raktárakból eleget vesz magának... :)

2014. aug. 2. 15:46
 3/359 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csatlakozom.:-) 11+1 vagyok, első babàval, és borzalmasan érzem magam. Mindent kihányok,és nagyon fáradt vagyok. Épp most keltem fel, vagy 5 óra alvás után!:-) Az én dokim azt mondta,hogy a 14 hétig maradni fog a hányinger.:-S Azért vannak napok,amikor jól vagyok,de többnyire semmi nem marad meg bennem.:-)
2014. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/359 A kérdező kommentje:

Szia, üdv neked is. :)


Nekem is első babi, és 39 vagyok... Én most megyek lefeküdni, miután sikerült egy barbibabának való ebédet ennem. Óriási siker. Ja, 11-kor keltem, mindig akkor kelek. És délután is bevágom a szunyát. Őrület.

Én mondjuk ritkán hányok kaját (gyakrabban éhgyomorra a gyomornedvek jönnek ki), de keveset bírok enni. Nagyon keveset. És az sem esik jól.


Ti fogytatok? Én 2 kilót a terhesség kezdete óta.

2014. aug. 2. 17:02
 5/359 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2 kilót fogytam.:-) Bár rajtam van felesleg.
2014. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/359 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom :) 11 hetes vagyok 2. babával,nagyfiam 2,5 éves.

Reggelente a gyomornedvek távoznak,napközben csak émelygek már,enni alig eszek.

4 napig volt kegyetlen egész nap hánytam akkor lement 3kg azóta stagnâl a súlyom.

Ráadásul haematóma miatt ágyhoz vagyok kötve....Gondolhatjátok a fiam mellett...

2014. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/359 A kérdező kommentje:

Szerencsére az ilyen masszív hányást nem ismerem, de így is pocsék a közérzetem.


A 2,5 évest ki látja akkor el?


Ja és még egy: állandó levegőhiányom van, ragaszkodom a friss levegőhöz, a nyílt térhez.

Azt sem bírom, ha a párom éjjel felém fordul és rám teszi a karját, pedig ezt régen szerettem. Most azt kérem, forduljon hanyatt, és a levegőbe lélegezzen, ne felém, és a karját se tegye rám... :(

Minden szag zavar, még a saját tusfürdőm is...

2014. aug. 2. 19:25
 8/359 A kérdező kommentje:
Ja, és ha nem pedagógus lennék, és nem nyári szünet lenne, akkor biztos munkaképtelen lennék ebben az időszakban. Gyakorlatilag semmit nem csinálok, de tényleg SEMMIT...
2014. aug. 2. 19:37
 9/359 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 11+1 hetes. :)

Nyugi, én is így vagyok. Az alapvető takarítási dolgok is nehezemre esnek, mert annyira rosszul vagyok, és annyira fáradékony.

Egyébként én is undorodom egy csomó szagtól, pl: szappan illatától, amit eddig imádtam, fokhagyma, cukkini, hús fogkrém....

Táppénzen vagyok, mert én sem tudnék így dolgozni.

A legjobban tényleg a háztartás zavar. Legszívesebben egész nap csal feküdnék, és sajnos sokszor ezt is teszem.

2014. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/359 A kérdező kommentje:

Hát ez az, engem is bánt, hpgy ilyen "haszontalan" vagyok...

De arra gondolok, hopgy a babának ez a legfontosabb fejlődési szakasz, és amikor semmit sem csinálok látszólag, akkor fejlesztgetem, növesztgetem magamban a babit...


Ti mikor mentek a 12 hetes UH-ra? Én csütörtökön.

2014. aug. 2. 19:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!