Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/359 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok! :) Zsófi vagyok.

Voltunk tegnap ultrahangon. Minden rendben van, korának teljesen megfelelő. Olyan kis aranyos volt. Nézegette a dokim a lába közét, és a végén már összecsukta. :) Nem tudta megmondani biztosan, hogy mi lesz, azt mondta "Kislánynak tűnik, de néha meg kisfiúnak. Térjünk vissza rá következő alkalommal."

A leleteimből kiderült, hogy egy kicsit vérszegény vagyok, de nem vészesen, mondta, hogy ír rá vastablettát, erre annyit beszélgettünk vele, hogy elfelejtette. :) Mindegy, majd következő alkalommal szólok neki.

Illetve kell szednem Magnerotot 2-3 darabot naponta, mert izomgörcseim vannak.

A hányásra azt mondta, hogy 1 héten belül el kell múlnia, viszont, ha mégsem, akkor sajnos számíthatok rá, hogy a végéig kitart. Kíváncsi leszek.

Megnézte a méhszájamat, azt mondta, hogy kőkemény, teljesen zárt, érezzük jól magunkat Tunéziában. A tengerben egész nyugodtan fürödhetek, az a legjobb terhesen, viszont a medencét hanyagoljam. :) Hát ennyi.

Ti, hogy vagytok?

Nekem a reggeli már kijött. Gyakorlatilag lenyeltem az utolsó falatot, és már jött is vissza.

2014. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/359 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Marika vagyok


Rám tegnap megint rám ijjesztett a picurka,pecsételtem,de szerencsére úgy tűnik el is múlt,lehet megerőltettem magam,mostanában többször felemeltem a 2,5 évesemet meg nem igazán volt időm pihenni sem.


A változatosság kedvéért tegnap reggel és este is hánytam,ma reggel hányással kezdtem,pedig pár napig elkerült.

2014. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/359 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok.

Én nagyon megijednék, bármilyen barna-piros folyás jelentkezésekor. Tuti rohannék a kórházba. Bár nekem nem volt eddig ilyen, remélem nem is lesz. :) Ügyesebben kezeled nálam az ilyen helyzetet szerintem. :) Azért örülök, hogy jól vagy, pihenj amennyit tudsz! :)

2014. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/359 A kérdező kommentje:

Marika, Zsófi, örülök!


UH-n én is láttam mocorogni szerdán, cukika! :))

Viszont antibiotikumot kaptam a streptococcusra, ezzel nagyon kell vigyázni, véres váladékozás van már a hüvelyben:(

Nem adja magát könnyen az új élet...


Mikor indultok Tunéziába, Zsófi?

2014. aug. 30. 12:16
 115/359 anonim ***** válasza:

Uhh...szegény! Tényleg megszenvedsz érte. Mondták, hogy mitől lehet ez?

5-én indulunk.

Zsófi

2014. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/359 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el Zsófi én sem veszem könnyen ezeket az akadályokat,csak azért vagyok nyugodtabb mert az elején véreztem is,mégis itt va picurka.Meg bármi van hívom a dokimat,hogy mi legyen.


Kérdező nyugodj meg,minden rendben lesz!


Marika

2014. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/359 anonim ***** válasza:
100%

Marika vagyok


Hajnalban kórházba kerültem :( Baba egyenlőre jól van!


Ti hogy vagytok?

2014. szept. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/359 A kérdező kommentje:
Marika, mi történt??
2014. szept. 1. 12:23
 119/359 anonim ***** válasza:
100%

Arra keltem hogy folyik belőlem a vér,majd távozott egy nagyobb darab is :(

Lehet még megvolt a hematómám,de az is lehet hogy ér pattant el,vagy ki tudja...

Szigorú fekvés,infúzióban is meg tabletta formában is kapok vérzéscsillapítót meg magnéziumot.

2014. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/359 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt:

Marika voltam :)

Bár gondolom tudjátok.

2014. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!