Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nem hisztek Istenben?

Miért nem hisztek Istenben?

Figyelt kérdés
Én újjászületett hivő vagyok Jézusban lévő hit által történt meg. Elfogadom és tiszteletben tartom minden ember hitét csupán egy út mutatót szeretnék ajánlani hogy aki reméli hogy van csak fél le Írni hogyan találhatja meg őt: Légy teljesen nyitott szivel feléje és őszinte hittel mert Isten a sziveket vizsgálja nem kell tenni cserébe semmit hogy meg kapd csupán hinni őszintén benne.Isten szabad akaratot adott nekünk ezért nem robotoknak lettünk teremtve és aki el utasitja a Fiát Jézust ahhoz is közeledik de nehezen megy mert nem hisz benne. Isten soha nem itél el senkit aki nem lesz a Mennyek országának örököse az azért van mert saját maga nem akarja ezt a lehetőséget el fogadni saját magadat hozzod itélet alá. És a Sátáné ez a földi hatalom ezért történik gonoszság a világon mert Isten képére lettünk teremtve és mivel a Sátán is teremtet lény nem tudd rosszat okozni Istenek ezért mi rajtunk vezeti le dühét. Isten öröké való szellemi lény szellemi lélek szellemi testtel bűnbe esés előtt is szeretett minket és ezután is fog a bűnbe élőt is a megtértet is csupán azt a fogalmat a bűnt utálja. Remélem őszintén segithetem. :)

#szent #szeretettel #pozitív #Jézus öröké . való szeretettel #embert . és #kegyelemmel #érezheted #jelenlétét #Szellemét #lelkedben
2016. aug. 17. 20:30
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/191 anonim ***** válasza:
100%

Egy demokráciában mindenkinek joga van hinni bármiben.

Örülj, hogy nem Iránban élsz például, ott ez a jogod nem lenne meg, és üldözött lennél ezzel a mostani hiteddel!

Nem vagyok benne biztos, hogy felvállalnád-e ott is? Hogy elég erős e a hited a vértanúsághoz?

2016. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/191 acelsziv ***** válasza:
100%

Egy kis gondolgoznivaló

[link]

2016. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/191 acelsziv ***** válasza:
100%

71: Ereklyék... Lássuk csak...

Keresztelő Jánosnak a fejét vették. Ezt a fejet természetesen ereklyeként őrzik. Pontosabban jelenleg 12 Keresztelő János fejet őriznek ereklyeként. A szentpétervári elveszett.

Ugyancsak őrzik Keresztelő János kezét is. Pontosabban 9 kart ujjakkal és ezen kívül még vagy 12 ujjat, amit szintén neki tulajdonítanak. Fura kinézetű fickó lehetett.

Természetesen megvan Jézus fitymája is. Mind a 23 db, amit szerte a világban mutogatnak különböző templomokban. Ha a keresztfa darabokat összevetjük annyi Kereszt jön ki, amennyi szinte elég volt a 6000 rabszolga megfeszítéséhez Spartacus lázadásának leverése után.

Longinus lándzsájából - amivel átszúrták Jézus mellkasát - egy légiót fel lehetne fegyverezni.

Szóval ennyit a hiteles ereklyékről.

2016. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/191 A kérdező kommentje:
Igen ki állok érte miatta tisztelem és szeretem őt bármi áron is mert engem meg váltott Szent szelleme által és be fogadtam a szivembe Jézust és mert ha meg halok is természetes halál is élni fogok mert aki Ő benne hisz annak nem árt a második halál hanem át ment a halálból az életbe mert az örökli a Mennyek országát aki mind végi k hisz Ő benne és ez többet ér bármi másnál a világon mert a világon majd öröké élhetsz. ez a legnagyobb ajándék amit ki lehet érdemelni kegyelemből és szeretetből ha az egész világ ellened fordul akkor se csüggedj mert Isten akkor is meg véd téged.
2016. aug. 19. 10:00
 85/191 anonim ***** válasza:
0%
#79 Jézusnak is van ahogy leírtam az előbb, a Biblia azon belül is az evangélium, nem ő írta de tőle származik. Továbbá ott van bizonyítéknak a Szent Sír bazilika. Itt minden ortodox húsvétkor a pátriárka bemegy Jézus sírjába elmond egy imát és megjelenik a tűz, anélkül hogy ő gyújtotta volna meg. Előtt ezt a sírt átvizsgálják nehogy legyen valami olyan dolog amivel tüzet lehetne gyújtani. Most majd tudom jönnek a gondolkódók hogy bárhova elrejthetnek egy öngyújtót, de ez a tűz bizonyos ideg nem éget meg belerakhatod a kezed is de nem égsz meg https://www.youtube.com/watch?v=Pv6P3PDeBRw
2016. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/191 anonim válasza:
100%

Te miért nem hiszel Allahban? Vagy Visnuban? Vagy Zeuszban?


Na, én pont ezért nem hiszek a te Istenedben.

2016. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/191 anonim válasza:
100%

"Igen ki állok érte miatta tisztelem és szeretem őt bármi áron is mert engem meg váltott Szent szelleme által és be fogadtam a szivembe Jézust és mert ha meg halok is természetes halál is élni fogok mert aki Ő benne hisz annak nem árt a második halál hanem át ment a halálból az életbe mert az örökli a Mennyek országát aki mind végi k hisz Ő benne és ez többet ér bármi másnál a világon mert a világon majd öröké élhetsz. ez a legnagyobb ajándék amit ki lehet érdemelni kegyelemből és szeretetből ha az egész világ ellened fordul akkor se csüggedj mert Isten akkor is meg véd téged."


Ez olyan, mint valami paródia.

2016. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/191 anonim ***** válasza:
100%

"Ami garancia arra hogy már most őrök életem van már most tiszta vagyok teljesen Jézusban mert megértettem Isten szeret minden embert nem személy válogató mint ti vagytok egyesek sajnos".


Garancia? Örök életed lesz már most tudod??

Aljas képmutatás.

Sok vallásos ember csak az "orok elet remenye" miatt gyakorolja a vallását.

Nem lehetsz benne biztos,hogy orokke fogsz elni.

Tiszta ember nincs! Hiába hiszel istenben.

Utálom amikor minden vallásos azzal jön,hogy örök elete lesz. Francokat.


Még valami. Az egyik vallásban Jezus es isten egy es ugyanaz de mas vallasban pedig ket kulon szemely. Szoval,hogy is van ez??

Hazugsag az egesz! Kitalacio!

Ellentmondások halmaza az egész vallásos dolog!

2016. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/191 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ha azt akarod hogy bárki komolyan vegyen, akkor mielőtt igehirdetésbe vagy térítésbe kezdesz, nem ártana megtanulnod helyesen írni, mellette pedig picit fejlődni a fogalmazás terén.

Egyszerűen tragikus amit idehánysz! Gyakorlatilag értelmezhetetlen zagyvaság.

Azt nem tudom, hogy tényleg ilyen buta vagy, vagy csak trollkodsz - de nem is érdekel.

2016. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/191 anonim válasza:
100%
Azért nem hiszek benne, mert nem akarok olyan lenni, mint te.
2016. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!