Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ mesevilágban...

Akik az LMBTQ mesevilágban hisznek, tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Van az osztályban két lány, akiket nem nagyon szeretünk, mert különcök. Szinte csak egymással beszélnek, de az Instájuk teli van ezekkel a gender nemekkel, az egyik demi-szexuálisnak mondja magát, a másik lipsik lesbian vagy mi (nem tudom, mit jelent vagy hogy így kell-e leírni). Messziről felismerni őket a hajszínükről, színes cuccaikról. Semmi más nem érdekli őket csak ez az LMBTQ világ.

Akik vannak még ilyenek, ti ezt komolyan gondoljátok? Illetve ha igen, akkor mit lehet ennyi időt eltölteni ezzel a témával? Nekem kezdetek óta világos, hogy férfi vagyok és onnantól nem foglalkoztat tovább a kérdés. Illetve miért vagytok agresszívek, ha valaki rákérdez nálatok?

üdv;

egy Mihazánkos (de nem kötekedni akarok, tényleg érdekel a válasz)



dec. 5. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
85%

"Kb. minden válaszoló tudja rögtön, mi az a lipstick lesbian, mintha kötelező lenne"

Ha már beszélsz valamiről, legalább a fogalmakkal legyél tisztában. Ez alap. Én is pofázhatnék valamiről, amit le se tudok írni, de akkor szerinted releváns lenne a véleményem? Én nem hiszem.

dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező te nyomorék kis féreg zsebnáci. Van pofád a kérdésben odaírni hogy nem kötekedni akarsz, holott alpárian, lenézően válaszolgatsz a pedofíliát megint sikerült belekeverned a meleg témába mint ahogyan azt a náci túrótorta anyukád szokta. Nem mindegy az neked hogy az a két lány kinek minek vallja magát, hogyan öltözködik, mit csinálnak stb? Játszod itt az agyadat hogy nem a lezbiségük miatt utálod őket, nem a lófaxt nem. Nagyon jól tudjuk hogy a fajtád az első adandó alkalommal nyírná ki a "normális" melegeket is nem csak a transzokat meg akármilyen demi meg pánszexuálisokat. Ők legalább fel merik vállalni magukat és sokkal többre is fogják vinni mint a te elcseszett mélymagyar látens meleg fajtád ebben a pöcegödörben.
dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen egyetértek az utolsóval. Ráadásul a mihasznák nemcsak homofóbok, hanem antiszemiták, romaellenes, xenofóbok stb
dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
81%
20 a Demiszexuális egy nemhez vonzódik, de ahhoz csak mély érzelmi kötelékkel, a pán meg minden nemhez, vonzalom nélkül is
dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 Pintér László ***** válasza:
100%
64-es Köszönöm szépen! :) És pándemiszexuális létezik? Aki bármely nemhez vonzódik, de csak mélyebb érzelmi kötelékkel?
dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az aszexuálisokra jellemző, hogy testi vonzalmat nem éreznek, de érzelmit igen. De javítsatok ki, ha tévedek.
dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
100%
65 ezt sajnos nem tudom, de utánanézek
dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
68%
66. Az aszexuálisok nem létesítenek semmilyen szexuális kapcsolatot, de (mind minden máshol) ezek között is vannak kivételek, akiknek néha szükségük van rá. Erre is van külön kifejezés, csak most hirtelen nem akarok hülyeséget mondani.
dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
100%
*mint
dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
80%

#68 "Erre is van külön kifejezés, csak most hirtelen nem akarok hülyeséget mondani."

MOST nem akarsz hülyeséget mondani?

Mikor az egész szöveg egy komplett nagy hülyeséghalmaz? Akkor épp ez zavarna téged belőle?

dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!