Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ mesevilágban...

Akik az LMBTQ mesevilágban hisznek, tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Van az osztályban két lány, akiket nem nagyon szeretünk, mert különcök. Szinte csak egymással beszélnek, de az Instájuk teli van ezekkel a gender nemekkel, az egyik demi-szexuálisnak mondja magát, a másik lipsik lesbian vagy mi (nem tudom, mit jelent vagy hogy így kell-e leírni). Messziről felismerni őket a hajszínükről, színes cuccaikról. Semmi más nem érdekli őket csak ez az LMBTQ világ.

Akik vannak még ilyenek, ti ezt komolyan gondoljátok? Illetve ha igen, akkor mit lehet ennyi időt eltölteni ezzel a témával? Nekem kezdetek óta világos, hogy férfi vagyok és onnantól nem foglalkoztat tovább a kérdés. Illetve miért vagytok agresszívek, ha valaki rákérdez nálatok?

üdv;

egy Mihazánkos (de nem kötekedni akarok, tényleg érdekel a válasz)



dec. 5. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 A kérdező kommentje:

#40 a homoszexualitás nem kitaláció, de ami már erre jött, az nagyon is az. Persze elhiszem, hogy neked nagyon is természetes és normális dolog, ha valaki transzgender sárkánynak képzeli magát, mint pl. itt ő:

https://www.youtube.com/watch?v=e9HxE4ROUvM

dec. 5. 14:15
 42/90 Pintér László ***** válasza:
68%

"Igazad van.


A mai világban tényleg ciki ha valaki ilyen ostobaságokat írkál meg talál ki vagy hisz el mint ez a gendermarhaság, ahelyett hogy tisztában lenne a valósággal, a biológia alapjaival. Ami ugyebár ma elvárás, mivel az általános iskolában már tanuljuk a biológiát és annak alap tétele, hoyg az emberi fajnak 2 neme van, férfi és nő.


Bár elismerem, igaza van azoknak, hogy mára kialakult egy harmadik is a degenerált, aki nem képes ezt magáról eldönteni de ez már nem biológia, hanem pszichológia.


Nem olyan nehéz dolog ám. Rákeresel a neten ha eddig nem sikerült és megnézed mit is ír erről a biológia és nem mesekönyvek mesevilágát próbálod másoktól elvárni hogy ismerjék és el is fogadják."


Azért mondjuk vannak hermafroditák, meg olyanok akik esetlegesen egyikbe sem tartoznak, mert nem fejlődött ki a kis játékos.

De alapvetően igen, két nem van. Az, hogy egy férfinek született Ember Magát belül nőnek érzi, attól még férfi a neme, vagy ha nagyon jólelkűek vagyunk, akkor legyen nő, de akkor is visszakerültünk oda, hogy férfi-nő ami ha jól számolok két nem. Ezt sem értem, hogy miért kell ezt túlbonyolítani és már mindent fel kell címkézni valami különleges új jelzővel, majd ostobának nevezni azt, aki nem tudja annak az elnevezését amit pár napja találtak ki. Legyen egy pasi transz nő, legyen párkapcsolata, házasodjon is meg, gyereket is nevelhet részemről, támogatom. De ne találjunk már ki mindennek valamilyen nevet, meg másítsuk meg a biológiát!

dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 Pintér László ***** válasza:
68%

"#40 a homoszexualitás nem kitaláció, de ami már erre jött, az nagyon is az. Persze elhiszem, hogy neked nagyon is természetes és normális dolog, ha valaki transzgender sárkánynak képzeli magát, mint pl. itt ő:"


Nem természetes számomra, egyszerűen csak elfogadom. Magamat sem tudnám alapvetően egyértelműen minden kétséget kizáróan egy adott szexuális identitásba besorolni. De ez egy másik dolog.


Ezt a Csávót meg irigylem! Azért kell ahhoz bátorság, önbizalom, hogy ennyire szembemennj a társadalmi normákkal és felvállald Magad. Én adom! Nem tetszik maga a látvány, de ez pont a lényeg. Nem Nekem kell tetszeni, hanem Magának. Többi le van szarva. Én adom. Ő egy igazi punk!

Extravagáns külső mellett is lehet amúgy tök normális, rendes, segítőkész az Ember, és Én inkább ezeknek fényében ítélem meg a másikat, nem abból, hogy hogy néz ki, milyen tetoválásai vannak, etc.etc. Ha Ő így érzi jól Magát, egészségére! Nekem is akadnak tetoválásaim, pár évtizeddel ezelőtt még Én is agyon lettem volna bélyegezve.

dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
100%

#42 "Azért mondjuk vannak hermafroditák, meg olyanok akik esetlegesen egyikbe sem tartoznak, mert nem fejlődött ki a kis játékos."

Ez a rendellenes születés kategóriája és a hermafrodita azt jelenti, hogy az emberi 2 nemnek vegyesen vannak jelen a nemi jellegei, szervei. Ahogyan a vakok sem egy új emberi fajt jelentenek akiknek nem 2 szemük van, hanem a 2 szemmel rendelkező embereken belül vannak születési rendellenességek, amiknél előfordul, hogy valakinek egyáltalán nincsen szeme.

A gond ott van, hogy keveredik a biológia és a szexuális vonzalom kérdése. Férfiak vannak és nők. Pont. Hogy aztán ki ki után érez szexuális vonzalmat és azt hogyan akarja megélni, már egy teljesen más dolog. Amihez a pszichológuson és a szexuális partneren kívül senkinek semmi köze - HA felnőttek között történik.

Ez olyan, mint az étkezési szokások. Lehet külön elnevezéseket kitalálni azoknak akik tejet ugyan nem isznak, de sajtot esznek, meg akik mondjuk halat esznek de marhahúst már nem. Ugyanakkor ez nem változtat azon a biológiai tényen, hogy az ember mindenevő, és nem kell hogy mindenki ismerje az összes étkezési szokás külön elnevezését. Ahogy nem is lehet rákényszeríteni másokra, hogy mindenkinek a kitalált vagy akár valós étkezési szokásának megfelelően készítse a kaját.

Azt világosan látják ezek az emberek is, hogy ha egy étterem, cég nekiáll reklámozni a vegán ételeit, akkor azért teszi mert azt el akarja nekik adni és abból akar bevételt szerezni, azt nem fogják fel, hogy a genderlobbi ugyanezt csinálja az lmbtq+BBQ betűivel.

dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 Pintér László ***** válasza:
27%

"Ez a rendellenes születés kategóriája és a hermafrodita azt jelenti, hogy az emberi 2 nemnek vegyesen vannak jelen a nemi jellegei, szervei. Ahogyan a vakok sem egy új emberi fajt jelentenek akiknek nem 2 szemük van, hanem a 2 szemmel rendelkező embereken belül vannak születési rendellenességek, amiknél előfordul, hogy valakinek egyáltalán nincsen szeme.


A gond ott van, hogy keveredik a biológia és a szexuális vonzalom kérdése. Férfiak vannak és nők. Pont. Hogy aztán ki ki után érez szexuális vonzalmat és azt hogyan akarja megélni, már egy teljesen más dolog. Amihez a pszichológuson és a szexuális partneren kívül senkinek semmi köze - HA felnőttek között történik.


Ez olyan, mint az étkezési szokások. Lehet külön elnevezéseket kitalálni azoknak akik tejet ugyan nem isznak, de sajtot esznek, meg akik mondjuk halat esznek de marhahúst már nem. Ugyanakkor ez nem változtat azon a biológiai tényen, hogy az ember mindenevő, és nem kell hogy mindenki ismerje az összes étkezési szokás külön elnevezését. Ahogy nem is lehet rákényszeríteni másokra, hogy mindenkinek a kitalált vagy akár valós étkezési szokásának megfelelően készítse a kaját.


Azt világosan látják ezek az emberek is, hogy ha egy étterem, cég nekiáll reklámozni a vegán ételeit, akkor azért teszi mert azt el akarja nekik adni és abból akar bevételt szerezni, azt nem fogják fel, hogy a genderlobbi ugyanezt csinálja az lmbtq+BBQ betűivel."


Aki hermafrodita arról egyértelműen nem eldönthető, hogy pontosan melyik a kettő közül, szóval ott érthető a hermafrodita, mint 3. nem. Ez szerintem még elfogadható, főleg, hogy ilyen az állat-növény világban is létező dolog. De mondjuk kevés transz demiszexuális kutyáról tudok.

Attól, mert az Ember elkezdett eszközöket használni, van befele fordítható hüvelykujja amivel tudja görgetni a Tiktokot, attól még állatok vagyunk, alapvető működésünket tekintve nincs különösebb különbség egy ember és egy kutya között. Ha feltételezzük, hogy létezik az időutazás, akkor megmerem kockáztatni, hogy egy most transznőt visszaküldenénk az időbe pár éves korára, majd kiraknánk az erdőbe, távol a többi embertől, megmerem kockáztatni, hogy nem alakulna ki benne az a gondolat, hogy de jó lenne levágatni a farkát meg szilikonnal feltölteni a melleit és hormonkezeltetni magát. Fel sem merülne szerintem benne ilyen gondolat, mert ezeket nem ismeri, mert ezek mesterségesen létrejött dolgok.

Legalábbis szerintem.

Nem mondom, hogy a mesterséges dolgok nem igaziak, vagy nem jók, de azért ne írjunk már felül több millió évnyi biológiát pár modern filozófiai gondolalatmenet végett.

dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
100%

Homoszexualitás az állatoknál is van kezdjük ott.

Természetes megállítója a túl szaporodásnak, inkább örülni kellene, hogy ezek az emberek örökbe fogadják az el dobott gyerekeket, akik nagyon felelős heteró pároktól származnak.

Lehet ezt boncolgatni...

Mellesleg a heteroszexuális azt jelenti, hogy az ellentétes nem érdekli és szexuálisan is, ketté lehetne venni a heteró nőt és férfit is, de ragaszkodtak ugye az alap modellhez, lol.

Mivel ketté lehetett volna rakni.

Nagy biológusnak meg: A transgender nevében benne is van, hogy transz, tehát átmenet a kettő közt, de ennek az átmeneti állapotnak is kell nevet adni és nemiszervileg ugye teljesen más modell ez az átmenet férfi és nő közt.

Az alap transzok át is műttetik teljesen Magukat a másik nembe, hiszen azért kezdtek bele, mivel nőnek / férfinak érzik Magukat, nem a kettő köztinek...

Kicsit nézzünk már utána biosz.

A transzok végcélja a másik nembe kerülni, nem a kettő közt ragadni, de ugye a kettő közti állapotot ugyan Te nemileg hogva sorolnád be? Egyszerűbb egy harmadik nemnek definiálni az átmeneti állapotot mivel egyikbe se sorolhat se nem nőbe se nem férfiba.

dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 Pintér László ***** válasza:
50%

"A transzok végcélja a másik nembe kerülni, nem a kettő közt ragadni, de ugye a kettő közti állapotot ugyan Te nemileg hogva sorolnád be? Egyszerűbb egy harmadik nemnek definiálni az átmeneti állapotot mivel egyikbe se sorolhat se nem nőbe se nem férfiba."


Ha tetszik, ha nem, egy férfi nem lesz nő attól, mert levágják a Farkát meg kifordítják azt. Ha Én fekete tintával telibe tetováltatom a testemet, vagy valami pigment átültetéssel vagy tudja a kánya hogy hogyan, de fekete lennék, attól még nem lennék néger. Vagy annak számítanék? Kimondhatnám az "n" betűs szót? Most is van teljes mintában fekete tetoválásom, akkor Én már félúton vagyok a fehér rasszból a feketébe. Transzrassz vagyok, mert nyomokban mesterségesen átszíneztem a bőröm?

Egy farok maximum csak hasonlítani tud egy puncira ilyen-olyan szabászati eljárások után. Ezt ne magyarázzuk már be Magunknak könyörgöm!

Szóval itt nincs átmenet két nem között, csak a férfi és a csonkított férfi között van átmenet, lehet ezen hisztizni, de ez így van!

A fentebbi videóban linkelt ember például sárkány? Vagy az ember és a sárkány közötti átmeneti faj?

dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 A kérdező kommentje:

"Ezt a Csávót meg irigylem! Azért kell ahhoz bátorság, önbizalom, hogy ennyire szembemenni a társadalmi normákkal és felvállald Magad. Én adom! Nem tetszik maga a látvány, de ez pont a lényeg. Nem Nekem kell tetszeni, hanem Magának. Többi le van szarva. Én adom. Ő egy igazi punk!"


Majd legközelebb egy pedofilról beszélsz így. Felvállalja, hogy megront egy gyereket, igazi punk!

dec. 5. 17:39
 49/90 Pintér László ***** válasza:
50%

"Homoszexualitás az állatoknál is van kezdjük ott.


Természetes megállítója a túl szaporodásnak, inkább örülni kellene, hogy ezek az emberek örökbe fogadják az el dobott gyerekeket, akik nagyon felelős heteró pároktól származnak."


Homoszexualitást nem is cáfoltam, de hogy jött ide? Én a transzkutyát hoztam fel példának. Vagy Te tudsz olyan állatról az állatvilágban amelyik hím volt de nőstény szeretett volna lenni és mondjuk megcsonkította magát annak reményében, hogy nőstény lesz?


Elég sok hetero pár is van amelyik szeretne örökbefogadni, de mint írtam is, Én is támogatom azt, hogy fogadhassanak örökbe, ha megfelelnek ugyanazoknak az elvárásoknak, aminek egy hetero párnak is meg kell felelnie.


Bár ez a melegek örökbefogadási sztorija is sok esetben szerintem kissé visszás, mert el tudom képzelni, hogy jó pár meleg aktivista már csak azért is akarja, hogy örökbe tudjon fogadni egy gyereket, hogy utána úgymond dicsekedhessen azzal, hogy sikerült neki. Sokszor úgy érzem, hogy az ilyen kérdések általában mindig a melegekről szólnak, ritkán magáról az örökbefogadott Gyerekről. De ezt vegyétek csak margóra vetett gondolatnak!

dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 A kérdező kommentje:

"Homoszexualitás az állatoknál is van kezdjük ott."

Illetve van náluk gyilkosság, nemi erőszak, pedofília, vérfertőzés is és a szülők néha felfalják saját kölykeiket. Normalizáljuk ezeket is.


"Természetes megállítója a túl szaporodásnak"

Itt a nyugati világban tényleg nagyon meg kell állítani a szaporodást, ahol évtizedek óta csökken a népesség. Ülj le, egyes.

dec. 5. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!