Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ mesevilágban...

Akik az LMBTQ mesevilágban hisznek, tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Van az osztályban két lány, akiket nem nagyon szeretünk, mert különcök. Szinte csak egymással beszélnek, de az Instájuk teli van ezekkel a gender nemekkel, az egyik demi-szexuálisnak mondja magát, a másik lipsik lesbian vagy mi (nem tudom, mit jelent vagy hogy így kell-e leírni). Messziről felismerni őket a hajszínükről, színes cuccaikról. Semmi más nem érdekli őket csak ez az LMBTQ világ.

Akik vannak még ilyenek, ti ezt komolyan gondoljátok? Illetve ha igen, akkor mit lehet ennyi időt eltölteni ezzel a témával? Nekem kezdetek óta világos, hogy férfi vagyok és onnantól nem foglalkoztat tovább a kérdés. Illetve miért vagytok agresszívek, ha valaki rákérdez nálatok?

üdv;

egy Mihazánkos (de nem kötekedni akarok, tényleg érdekel a válasz)



dec. 5. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A demi nem vonzódik szexuálisan első látásra.

Pán vonzódik szexuálisan els látásra.

Demi csak akkor szex képes, ha már kialakította a szerelmet, előtte semmilyen szexuális vonzalma nincs.

A pán-nak van szerelem előtt is.

Csúnyán mondva igen a pán olyan, hogy Neki mindegy, de lényegében a pán minden nemet elfoad a Maga szépségében, a transz-ot transz-nak és tudja mit vállal egy transszal.

A pán szerelem képes ugyanúgy, ezért mondom olyanok, mint a heteró férfiak a pán-ok csak sokkal szélesebb látó körrel, hogy a Maga nemében vonzónak találhat bárkit, mint amikor heteró hapsi több jó nőt lát az utcán.

dec. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 A kérdező kommentje:

Azért látszik egyből a válaszokon, hogy igaz volt, amit cimborám mondott, hogy az oldal teli van ezekkel a szélsőséges woke-osokkal. Kb. minden válaszoló tudja rögtön, mi az a lipstick lesbian, mintha kötelező lenne :D


"Amúgy még iskolába jártok, de te már férfinak tartod magad? Érdekes. Hát amikor a pasik többsége annyira odavan a foci nézésért, pedig csak pár idióta labdázik a képernyőn, azt valahogy én sem tudom megérteni."

Férfinek tartom magam, mert 18 évesen már jogilag is felnőtt vagyok. És a nemi identitásom se fogom keresni 50 éves koromig :D

Kár volt feltenni a kérdést mert a hülyeségtől és arroganciától már most leolvadt az agyam...

dec. 5. 10:56
 23/90 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj ez a mai világban már alap tudás, hogy azért tisztában vagyok valamennyire ezekkel a dolgokkal, vagy ha nem = Utána nézek mielőtt baromságot mondok és égetem Magam.

Nem Őket, hanem Téged minősít kérdező, hogy hallasz egy fogalmat és nem nézel utána, de ide jössz kb okoskodni úgy, hogy azt sem tudod miről van szó.

Szerinted kinek kevesebb az agya, ha Te baszol utána nézni és nyiltan kijelented POLTIKA kategóriában (ahol tisztában kell lenni jóóó sok dologgal), hogy Te baszol az említett " oldalra "?

Alapvető, hogy azért annyi tisztelet adok a másiknak vagy másik " oldalnak ", hogy tisztázom Magamban a fogalmaikat, hogy ész érveket tudjak is állítani és ne a butaságomat mutassam.

dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 A kérdező kommentje:

Hát nagyon alap tudás valóban, hogy valami 128 nem közül minek érzed ma magad :D

Bocs, de én nem ilyen alap tudást szeretnék majd a gyerekeimnek megtanítani. Szerencsére nem is kell, mert ezen a téren itthon rendet tartanak. Te beszélsz agyi szintről, aki szerint teljesen legitim, hogy ma kislánynak, holnap űrrepülőnek érzem magam. :D Én a tiszteletet megadtam a kérdésben, ti rögtön jöttetek viszont az arroganciával, hogy milyen hülye vagyok, hogy nem nézek utána a képzelt mesevilágotoknak. Ezen után több tiszteletet ne várj, vagy mutass fel valamit. Józan észt például.

dec. 5. 11:18
 25/90 steven95 ***** válasza:
88%

Idejöttél kérdezni, mert azt gondoltad itt tudják, majd a 2000 aktív emberből tán 4-en válaszoltak, talán az első válaszok egyike kifejezetten jó is, de "neked itt hirtelen mindenki woke-os". Miközben a kérdésed egy "ártatlan" mihazánkost akart felvázolni, a válaszod elárulja, hogy farokrobbantó lehetőséget akartál csak a gúnyra amit a kérdésnél még magadban próbáltál tartani.

Az LMBTQ "mesevilággal" pedig nem tudok mit kezdeni. Az arrogancia pedig az amikor nagyra tartod magad azzal, hogy neked különösebben nincs problémád az életben azzal, hogy férfi vagy amit önazonosnak érzel és ellentétes nemhez vonzódsz.

dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, nem kell tudnod, de a Google pár kattintással megválaszolja neked. Nem gondolom az összes mihazánkost ennyire hülyének, hogy nem tudnak egy keresőt használni. Rólad sem feltételezem. Te egyszerűen csak provokálni akarsz, azért írtál ki kérdést. :-)
dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 A kérdező kommentje:
Milyen az a farokrobbantó lehetőség? Nektek mindenről ez jut csak az eszetekbe?
dec. 5. 11:24
 28/90 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező.

Mit nem értesz azon, hogy Politika témában tetted fel a kérdést, ahol tisztában kell lenni a konfromitált " ellen oldallal " és egy alap szinten a fogalmaikkal?

Itt a saját butaságodat bizonygatod azzal, ahogy viselkedsz és, hogy az utána járás helyett, " libsi-zni " kezded a " Lipstick " fogalmat, ami egy angol szó Önmagában, amivel ugyancsak ismeretesnek kell lenni egy alap szinten a mai világban, tehát ennek fejében ki tudod következtetni mit is jelent.

Te alázod meg saját Magadat a saját kérdésedben.

dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 steven95 ***** válasza:
71%
farokrobbantó= erre vered
dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 A kérdező kommentje:

Nem akartam lipsizni, de tényleg nem tudtam mi az, hogy a lipstick lesbian az ez:

"A lipstick leszbikus egy szlengszó, olyan 'nőies' homoszexuális nőt jelent, akit más nőies leszbikusok vonzanak.[1][2] Élvezik a divatot, a virágokat, a parfümöt, a szép fehérneműket."


Szóval ha valaki szereti a nőies dolgokat, az már egyből egy külön nemi orientáció. Világos :D Én meg szeretem az önvédelmi fegyvereket, szóval selfdefense hetero vagyok. :D

dec. 5. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!