Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ mesevilágban...

Akik az LMBTQ mesevilágban hisznek, tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Van az osztályban két lány, akiket nem nagyon szeretünk, mert különcök. Szinte csak egymással beszélnek, de az Instájuk teli van ezekkel a gender nemekkel, az egyik demi-szexuálisnak mondja magát, a másik lipsik lesbian vagy mi (nem tudom, mit jelent vagy hogy így kell-e leírni). Messziről felismerni őket a hajszínükről, színes cuccaikról. Semmi más nem érdekli őket csak ez az LMBTQ világ.

Akik vannak még ilyenek, ti ezt komolyan gondoljátok? Illetve ha igen, akkor mit lehet ennyi időt eltölteni ezzel a témával? Nekem kezdetek óta világos, hogy férfi vagyok és onnantól nem foglalkoztat tovább a kérdés. Illetve miért vagytok agresszívek, ha valaki rákérdez nálatok?

üdv;

egy Mihazánkos (de nem kötekedni akarok, tényleg érdekel a válasz)



dec. 5. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 Pintér László ***** válasza:
100%

"Majd legközelebb egy pedofilról beszélsz így. Felvállalja, hogy megront egy gyereket, igazi punk!"


Ez az Ember kinek ártott azzal, hogy megélte azt a vágyát, hogy amennyire tehette sárkánnyá szabta a testét?

Egy pedofil kinek árt azzal, ha megdug egy 4 évest?

Azért ne keverjük már a kettőt!

Saját Magadat megvalósítani és magadat adni, az nem egyenlő azzal, hogy másnak ártasz. Nem is értem hogy jött Neked ez a hasonlat... Nekem is vannak tetoválásaim, akkor Én most egyenlő vagyok egy pedofillal? Akinek van tetoválása, piercingje, az egyenlő egy pedofillal? Egy bűnözővel?

dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 A kérdező kommentje:
#51 Arról van szó, hogy se a transz sárkány se a pedofil nem normális. De neked csak az egyik punk azért, mert felvállalja önmagát. Miért? Szerintem mindkettő egyformán agybeteg. Teljesen mindegy, hogy csak önmagának vagy másnak is árt ezzel.
dec. 5. 17:55
 53/90 Pintér László ***** válasza:
95%

Ha szerinted punk az, hogy valaki pedofil és gyerekeket rabol el, erőszakol meg, öl meg, akkor úgy érzem, hogy nincs miről beszélgetnünk a továbbiakban, és elköszönök, mert nagyon távoli az értékrendünk és úgysem tudunk közösnyelvet találni. Még pár üzenetváltás és úgyis primitíven elkezdenénk egymás Anyját szidni, amihez semmi kedvem most. Talán máskor lesz kedvem ragelni.

Szóval...

Szia!

dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 A kérdező kommentje:

Szerintem nem punk, ne csúsztass és torzíts mindent mint a balliberálisok. Te nevezted punknak a sárkány őrültet az alapján, hogy felvállalja önmagát. Erre kérdeztem, hogy szerinted minden körülmények között punk-e az, ha valaki vállalja önmagát, pl. egy pedofil?

De érted te, hogy mire gondolok, csak gyáva vagy megválaszolni.

dec. 5. 18:07
 55/90 anonim ***** válasza:
76%

Nem, már nagyon zagyva, amit beszélsz kérdező és azért, mert már zagyvaság is.

Nem tudsz pedofilt hasonlítani egy transzneművel és agybetegségben sincs ott.

Már rég ki vették a betegség listáról az LMBTQ+-ba tartozókat, azért is tudják engedélyezni a műtéteket, pszichológiai jóváhagyással.

Ülj le 1-es.

dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 Pintér László ***** válasza:
94%

Megválaszoltam már, nem. Nem punk egy pedofil, ahogyan egy rablógyilkos sem az. A punk nem arról szól, hogy másoknak ártunk, hanem hogy merünk olyanok lenni amilyenek stílust tekintve, nem törődve mások véleményével. A pedofília nem egy stílus, az egy bűntett.

Szerinted meddig tart a punk akkor? A tipikus punk aki befesti pirosra-kékre a hosszú haját majd csinál belőle egy félméteres kakastaréjt, trash tetkókkal varratja össze-vissza magát, szakadt ruhákban jár és olcsó piát iszik, az normális Embernek számít? Normális Ember csinál ilyent? Mer ilyent csinálni? Te csinálnál ilyent? Punknak tartod? Ha ezt punknak tartod, hogy mer nagy, abnormális festett taréjt viselni, abnormális szubkultúrában él, abnormális tetoválásai vannak amiket egy normális hétköznapi ember nem tetováltatna Magára, szóval ha ezt punknak tartod, ezt a stílust, ezt az önkifejezést, akkor nyilván a pedofil emberre is azt mondod, hogy punk, nem? Vagy akkor hol a határ?

dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 Pintér László ***** válasza:
94%
Bár amúgy egy punk is lehet pedofil, ahogyan egy rapper vagy hippi, vagy skinhead is tud az lenni.
dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 Pintér László ***** válasza:
94%

De akkor művésznek se nevezhetünk senkit sem, aki a festményével fejezi ki Magát? Vagy egy zenészt, aki a zenéjével fejezi ki Magát, mert akkor a pedofil is művész, mert Ő meg a gyerekek molesztálásával fejezi ki Magát? Ha egy punkot összemosunk egy pedofillal, mert mind a kettő magát kifejezi, akkor innentől kezdve mindent stílust, kifejező eszközt is hozzunk párhuzamba a pedofillal!


Kezdesz egyre inkább hülyeségeket beszélni, és egyre inkább csak kötekedő trollnak érezlek, és tudod mi a fura? Ha pedofil lennél, akkor is ugyanazt gondolnám Rólad, hogy hülyeségeket beszélsz és csak kötekedő troll vagy. Akkor következtetésképen Te egy pedofil vagy, és csak azért teszed itt Magad a nagy antipedo-homonak és állsz be a Mi Hazánkba, mert minél közelebb a baj, annál távolabb a vész. Ki keresne pont ott egy pedofilt a pedofil üldözők között? Legjobb búvóhely. És még mondod az LMBTQ elleni propagandát, hogy így meg úgy a Gyermekek védelme a célod. Nem lehet, hogy csak így próbálsz gyerekek közelébe férkőzni?

Ha egy random, saját testét, saját akaratából, saját felelőségre és örömére megváltoztató, amúgy senkinek nem ártó Ember összemosol teljesen irreleváns asszociációkkal egy pedofilhoz, akkor Téged is össze lehet mosni a pedokkal. Sőt! Bárkit! Bolond vagy. Szia!

dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 Pintér László ***** válasza:
100%
Embert*
dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 Pintér László ***** válasza:
100%
pedofillal* Látszik, hogy már belefáradtam...
dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!