Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ mesevilágban...

Akik az LMBTQ mesevilágban hisznek, tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Van az osztályban két lány, akiket nem nagyon szeretünk, mert különcök. Szinte csak egymással beszélnek, de az Instájuk teli van ezekkel a gender nemekkel, az egyik demi-szexuálisnak mondja magát, a másik lipsik lesbian vagy mi (nem tudom, mit jelent vagy hogy így kell-e leírni). Messziről felismerni őket a hajszínükről, színes cuccaikról. Semmi más nem érdekli őket csak ez az LMBTQ világ.

Akik vannak még ilyenek, ti ezt komolyan gondoljátok? Illetve ha igen, akkor mit lehet ennyi időt eltölteni ezzel a témával? Nekem kezdetek óta világos, hogy férfi vagyok és onnantól nem foglalkoztat tovább a kérdés. Illetve miért vagytok agresszívek, ha valaki rákérdez nálatok?

üdv;

egy Mihazánkos (de nem kötekedni akarok, tényleg érdekel a válasz)



dec. 5. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
100%

#64

A demiszexuális nem egy nemhez, hanem egy emberhez, nem mindegy és barátságból köt szerelmet, szerelemből meg szexuális vonzalom is ébred, Nem nézi a testet, csak a lelket, amilyen a személy és ahogy vsielkedik, nemtől függetlenül szerelmesedik az ember lelkébe és csak azzal van szexuális vonzalma, akibe szerelmes.

Nem egy nemhez, hanem egy emberhez vonzódik miután kialakult a szerelem.

dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
89%

Az Aszexuálisok egyáltalán nem éreznek testi vonzalmat, egy darabot sem ha szerelmesek.

A demi-k nem nemhez vonzódnak, hanem nemtől függetlenül a lélekbe szeretnek és a szerelem útján alakul ki a szexuális vonzalom.

A pán-oknak mindenki fele, aki ember, nemtől függetlenül ébredhet szexuális vonzalma szerelem nélkül.

Pont.

dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
100%
70. Kifejtenéd? Kérlek!
dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem, amikor az emberek azt állítják, hogy hülyeség, amit mondok, de érvelni nem tudnak ellene. 👋🏻
dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
100%

Nem épp kell érvelnie mivel pont le írtam már Én feljebb, hogy mi is az a demiszexuális, aszexuális és pánszexuális, azon a ponton felesleges ugyanezt le írnia, amit fentebb Én már le írtam előtte.

Benne van miért nem korrekt, amit le írtál.

dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
75. Mármint? Én a 70.-re értettem még mindig.
dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
Amit írtam 22:35-kor
dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondom, hogy Én meg már #71 #72-ben le írtam mi is a pán, demi, aszex, Neki még külön felesleges lenne ugyanezt el magyaráznia, amit Én pont kifejtettem már fent.
dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
76%
78. De kinek lenne felesleges? A 70. válaszoló nyilván nem ért velem egyet. Én arra lennék kíváncsi, miért nem.
dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem írt amit már fent le írtam, téves infót adtál meg, Én már le írtam hogyan vannak ezek a fogalmak és ezek a fogalmak vannak a hivatalos használatban is.
dec. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!