Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz 2020 június negyedikén...

Igaz 2020 június negyedikén 16:00 trianon lejár 100 év és vége?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 20:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/188 anonim ***** válasza:
31%

"Miféle kisebbségről beszélsz, drága oláhbarát?"


Keresd ki a Trianon előtti határokon belül élő népek arányát és mindjárt rájössz! Persze csak ha nem haladja meg a képességeidet a számolás, ami erősen gyanítható, mivel a válaszom első részét nem érted.

2011. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/188 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos nem
2011. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/188 anonim ***** válasza:
96%

Akkor légy oly kedves és keresd ki mely cikkely szólna erről, mert butuska vagyok és nem találom.


[link]

2011. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/188 anonim ***** válasza:
71%

Kiszámoltam pontosan, 71% lenne a magyar lakosság aránya. Neked ezek szerint meghaladja a képességeidet az elemi matek.


De mondok mást: Mátyás idejében csak 41% volt a magyarok aránya, na ehhez mit szólsz? Lett belőle valami baja őseinknek? Valahogy nem rémlik ilyesmi...

2011. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/188 anonim ***** válasza:
95%
Levezetnéd, hogy mi szerényképességűek is megértsük?
2011. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/188 anonim ***** válasza:
62%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:24


Hogy jött ki ez a %?

2011. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/188 anonim ***** válasza:
16%
A Hasára ütött. Senki nem tudja pontosan még azt sem,hogy Magyarországnak hány lakosa van,és ebből mennyi a magyar? Akkor honnan tudná a környező országok magyar lakosainak számát. Legfeljebb becslések lehetnek róla. De pl.hova számolja azokat,akik már vegyes házasságban élnek,vagy abból születtek?
2011. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/188 bumbi02 ***** válasza:
41%

Privát e-mail a válasz írójának

Kiszámoltam pontosan, 71% lenne a magyar lakosság aránya. Neked ezek szerint meghaladja a képességeidet az elemi matek.


Ez érdekes, mert én is kiszámoltam azt, hogy csak Erdély visszacsatolásával a magyarok aránya 63%ra esne.. és ez még csak Erdély, ahol a legtöbb magyar él. (1,4 millió a 7,2 millióból) Nem csatoltuk vissza Horvátországot ahol alig él 0,1 millió magyar, nem csatoltuk vissza Kárpátalját ahol szintén elenyésző hányada magyar az ottaniaknak, és Felvidéknél is csak tovább romlana az arányunk...

2011. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/188 anonim ***** válasza:
85%

A jelenlegi (és mindenkori) törvények alapján csak az kapna állampolgárságot, aki a területen őshonos felmenőket tud felmutatni. Ezen a rostán máris kihullana 2,5 millió román példának okáért, amit a komcsik előszeretettel beleszámolnak a népességbe.


Nekem csak azt áruljátok el, hogy mi bajotok van a kisebbségekkel? Mert ha van, akkor nem vagytok különbek az oláhoknál meg tótoknál.

2011. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/188 anonim ***** válasza:
37%

A Trianoni békeszerződés már lejárt. A párizsi békeszerződés van érvényben, ami a II. VH-t zárta, csak ezt elfelejtitek turbómagyarok.


Ezt tudod értelmezni, vag csak fújod a hülyeségedet.


Egyébként valószínűleg Magyarabb gyökereim vannak, mint neked révén Főispán is van a felmenőim között, csak nem szoktam reklámozni, attól nem érzem különbnek magam senki értelmes Magyarnál.

2011. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!