Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Kaptam ma egy...

Segítség! Kaptam ma egy levelet, hogy filmet osztottam meg. Mégis mi lenne ez?

Figyelt kérdés
Àllìtòlag megosztottam egy felnõtt filmet, s fizetnem kellene 72 ezer forintot. A megosztàsra egyèrtelmûen bizonyItèk az ip cìmem. Felhìvtam az ügyvèdnõt, elmondtam, hogy nem töltünk le filmet, felnõtt filmet meg plàne nem. Erre Azt mondta, hogy levèlben vitassam. A kèrdèsem az lenne, hogy tudja e valaki az ip cìmem hasznàlni, mert ez tènyleg nem a mi sarunk.
2013. júl. 30. 21:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim válasza:

Itt van egy anonimizált ítélet, amely K. Ágota vesztes peréről szól, akit érdekel, vagy jobban bele akar mélyülni, az olvassa el:

[link]


Aki szeretne többet, az a bíróság határozat keresőjébe írja be (a szabad szavas keresőbe) az ügyvéd nevét és voilá.

2016. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:

Na kérem, Kozma Ágota zugügyvédnő pácban lehet hamarosan. Mindössze annyit kell tenni azoknak akik kaptak ilyen felszólító levelet hogy feljelentik a rendőrségen jogosulatlan adatkezelés és azokkal való visszaélés miatt és ha kiderül hogy tényleg csak kamuzott akkor zsarolásban való bűnrészesség is lehet a vád akár.


[link]

2016. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
A büdös qrva!
2019. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!