Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Kaptam ma egy...

Segítség! Kaptam ma egy levelet, hogy filmet osztottam meg. Mégis mi lenne ez?

Figyelt kérdés
Àllìtòlag megosztottam egy felnõtt filmet, s fizetnem kellene 72 ezer forintot. A megosztàsra egyèrtelmûen bizonyItèk az ip cìmem. Felhìvtam az ügyvèdnõt, elmondtam, hogy nem töltünk le filmet, felnõtt filmet meg plàne nem. Erre Azt mondta, hogy levèlben vitassam. A kèrdèsem az lenne, hogy tudja e valaki az ip cìmem hasznàlni, mert ez tènyleg nem a mi sarunk.
2013. júl. 30. 21:10
 61/93 A kérdező kommentje:
Már lassan tudok kacagni is ezen az egèszen. Akkor azèrt nem volt vicces.
2015. márc. 3. 19:55
 62/93 anonim válasza:
Igen, az első napokban,mondom ilyen nincs tényleg, majdnem egy havi fizum...
2015. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim válasza:

Ezt a másik fórumra írták:

Sajnos ismerem az ugyvédet és a modszert is nem kell befizetni..Sima standard levélbe kuldi ki ezeket.A biroság már elmarasztalta illetve rendorség is...Mindenki aki kap ilyen levelet vissza feljelenthet amiért a szolgáltatoja kiadta az adatai birosági vagy rendorségi végzés ellenében..Mert ezt nem kapta meg.....Fizess 70.000 ret vagy felmegy egymisire....nincs ilyen sajna heti kb 120 levél van kikuldve páran befizetik ne tegyétek foleg ne rozsaszin csekken nevetséges az egész

2015. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim válasza:
Akkor ennyi?
2015. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 Wittgen válasza:
Nem hinném, hogy azért az ügyvéd annyiban hagyja. De úgy érzem, hogy elég jó pénzforrást talált magának, ahol minimális ráfordítással oltári nagyokat tud kaszálni.
2015. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim válasza:

Majd elválik...!

Érdekes, az ügyben korábban érintetteknek írtam, eddig senki nem írt vissza. Lehet hogy kivégzőosztag előtt végezték,vagy sitten vannak? :)

2015. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:

Vagy épp ledolgozzák az új filmek forgatásán. :-D

Aztán hamar kijön egy olyan film: "Fiuk a netről"

2015. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim válasza:
Szia Wittgen, küldtem privit.
2015. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 robivagyok válasza:

Üdv!

1 hete én is kaptam ilyen levelet, de úgy döntöttem, hogy nem fizetem be. Pláne, hogy nem is töltöttem le a filmet..

2015. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:

"Szia!


Én is kaptam az ügyvédtől egy ilyen "fenyegető" levelet. Nálad mi lett a végeredmény? Köszi a választ!"

Nálam semmi, mert én nem vagyok érintett az ügyben.

Mint itt a fórumon többen is említettük: ne fizess. Gyaníthatólag bepróbálkozik, hogy hátha valaki beijed és fizet.

2016. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!