Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Kaptam ma egy...

Segítség! Kaptam ma egy levelet, hogy filmet osztottam meg. Mégis mi lenne ez?

Figyelt kérdés
Àllìtòlag megosztottam egy felnõtt filmet, s fizetnem kellene 72 ezer forintot. A megosztàsra egyèrtelmûen bizonyItèk az ip cìmem. Felhìvtam az ügyvèdnõt, elmondtam, hogy nem töltünk le filmet, felnõtt filmet meg plàne nem. Erre Azt mondta, hogy levèlben vitassam. A kèrdèsem az lenne, hogy tudja e valaki az ip cìmem hasznàlni, mert ez tènyleg nem a mi sarunk.
2013. júl. 30. 21:10
 41/93 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ami veletek van. Ez az ügyvèd felhàborítò. Elèggè kitanulta hogyan tud nagy gö*èny lenni. Írok privit a tavalyi àldozatnak, hogy írjon ide, segítsen.
2015. márc. 2. 21:20
 42/93 Ergatos válasza:
Előre is köszönjük fáradalmait és várjuk tanácsait!
2015. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
2015. márc. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim válasza:
Most tényleg akkor mi ez az egész, engem az ügyvéd kinevetett a levéllel együtt, hogy baromság...a rendőrségen se foglalkoztak vele. Kinek mikorra kellene fizetni?
2015. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim válasza:
8.-a a fizetési határidő. Ma én is voltam egy ügyvédi irodánál, az egész iroda sírt, úgy nevetett amikor elolvasták a levelet. Még meg is nézték,hogy ezt tényleg egy ügyvéd fogalmazta meg..... A nyilatkozatot meg egyenesen átverésnek mondták. Na, most akkor ne tudom hogy tényleg mi van...?!
2015. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim válasza:
Hát ők csak tudják akkor XD Egyébként csoportosan kéne feljelenteni...
2015. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 Ergatos válasza:
A csoportos feljelentésen én is gondolkodtam. Nálunk is 8-a a határidő. Lehet, hogy ezt szánja magának nőnapi ajándéknak? Amúgy a vasárnap elküldött NAV-os, illetve a szolgáltatónak küldött levelünkre sem érkezett válasz. Kíváncsian várom, hogy mit fognak összefogalmazni.
2015. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim válasza:
A meghatalmazáson 2013-ban hatalmazták meg az ügyvédnőt,hogy az ügyemben eljárjon. Ezek szerint 2013-ban már tudták,hogy én 2014-bn az adott filmet le fogom tölteni! A lottószámokat is megírhatnák akkor!
2015. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 Ergatos válasza:
Szerintem a meghatalmazás az csak az ügyvédnő és a cég közötti szerződést mutatja, hogy mikor állapodtak meg, hogy Magyarországon pénzre és balekokra kell vadászniuk!
2015. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim válasza:
A levélben azt írja,hogy mellékelte a cég meghatalmazását,hogy velem szemben eljárjon. Ilyen esetekben szerintem minden konkrét esethez külön meghatalmazás szükséges.
2015. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!