Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Kaptam ma egy...

Segítség! Kaptam ma egy levelet, hogy filmet osztottam meg. Mégis mi lenne ez?

Figyelt kérdés
Àllìtòlag megosztottam egy felnõtt filmet, s fizetnem kellene 72 ezer forintot. A megosztàsra egyèrtelmûen bizonyItèk az ip cìmem. Felhìvtam az ügyvèdnõt, elmondtam, hogy nem töltünk le filmet, felnõtt filmet meg plàne nem. Erre Azt mondta, hogy levèlben vitassam. A kèrdèsem az lenne, hogy tudja e valaki az ip cìmem hasznàlni, mert ez tènyleg nem a mi sarunk.
2013. júl. 30. 21:10
 31/93 anonim válasza:
Voltam ma rendőrségen,aztán pedig ügyvédnél. A rendőrségen azt mondták hivatalosnak látszik, de semmiképp se fizessünk, inkább hívjuk fel az Ágotát.Az ügyvéd azt mondta (nevetve) hogy ilyen nincs, nem kell vele foglalkozni, ha próbálkozna valamivel akkor jelentsük fel, ilyet nem lehet hogy egy ügyvéd nyomozgat valaki után aztán perrel fenyegetőzik...a rózsaszín csekket külön aranyosnak tartotta. Teljesen komolytalan...
2015. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 Ergatos válasza:
Köszönöm az információt. Nálunk annyi van, hogy írtunk a NAV-nak és a szolgáltatónak e-mailt ellenőrzés céljából. Ha meglesz a válasz, tudatom veletek!
2015. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim válasza:
Sajnos bonyolultabb a dolog annál mint gondoltuk. Megjártam a NAV-ot illetve a szolgáltatót is. A NAV kérte ki az adatokat a feljelentés kapcsán, az ügyvéd pedig a hatályos jogszabályok alapján betekintést nyerhet az ügybe. Sajnos úgy néz ki ,rossz végére kerültünk a pénisznek,mert a feljelentés jogos!
2015. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim válasza:
De azt hogy? Egy ügyvédnek nincs joga "fenyegető" leveleket küldözgetni. A feljelentés nem lehet jogos, mert pl én nem töltöttem le ezt a filmet, ez egy hajnali időpont, én vagy dolgoztam, vagy oda készültem...
2015. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim válasza:
A NAV-os fickó nekem azt mondta,hogy csak azért nem ők intézkednek,mert 100000Ft alatt volt az összeg. A IP cím meg szerintük elég bizonyíték. De majd csak kitalálunk valamit....!
2015. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim válasza:
Nem tudom, engem az ügyvéd teljesen megnyugtatott, de ezekszerint hiába...
2015. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim válasza:
Küldj már majd egy pü-t,telefonszámot cserélünk,lehet tudok segíteni...!
2015. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:

Kérd ki az adott időpontra a szolgáltatódtól a nettforgalmi statisztikát.

Ha nem is forgalmaztál, mert nem voltál otthon... akkor mi alapján töltötted le...

mert azért a pár száz MB is meglátszódik, ha 1~2 óra alatt lebonyolítod.

2015. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 Wittgen válasza:

Én is így jártam, ma írtam meg a levél nagy részét az ügyvédnőnek, még nem végleges, de a héten postára akarom adni. Jó lenne, ha a lezárt 18 peranyaghoz, amit említett valaki, hozzá lehetne férni, hogy tisztábban láthassunk. Vagy ha azokhoz nem is, a szenvedő alanyokat kellene megkeresni, hogy milyen módszerrel sikerült az ügyvédnőt kiiktatniuk.

Az ügyvédjük sajnos hozzájuthat a személyes adatokhoz, csak akkor nem, ha azt megtiltjuk. Csak az a gáz, hogy engem a NAV nem értesített, hogy nyomoz ellenem, így az adataim kiadását se tudtam előre megtiltani, most meg már minek.

Amúgy azt is érdekes lenne megvizsgálni, hogy a megszerzett személyes adat felhasználása a levélben nem minősül-e visszaélésnek.

2015. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 Ergatos válasza:
Pont ezt akartam írni. Hogy jön az ügyvédnő ahhoz, hogy egy magánszemély adatait bárhonnan megszerezze és felhasználja?! Felháborító, ami itt történik! Amúgy kíváncsi leszek az előttem hozzászóló levelére lesz-e valamiféle visszajelzés az ügyvédnő részéről!
2015. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!