Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Kaptam ma egy...

Segítség! Kaptam ma egy levelet, hogy filmet osztottam meg. Mégis mi lenne ez?

Figyelt kérdés
Àllìtòlag megosztottam egy felnõtt filmet, s fizetnem kellene 72 ezer forintot. A megosztàsra egyèrtelmûen bizonyItèk az ip cìmem. Felhìvtam az ügyvèdnõt, elmondtam, hogy nem töltünk le filmet, felnõtt filmet meg plàne nem. Erre Azt mondta, hogy levèlben vitassam. A kèrdèsem az lenne, hogy tudja e valaki az ip cìmem hasznàlni, mert ez tènyleg nem a mi sarunk.
2013. júl. 30. 21:10
 81/93 anonim válasza:
Össze kellene fogni! Pl. Indexes újságíró? Rendőrség? Nagyon kamu szagú át ügy!
2016. febr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim válasza:
Én elküldtem az index-es újságírónak. Egy egész ügyvédi apparátus munkálkodik egy újság mögött. Tekintsétek ingyenes jogi tanácsadásnak. Mi nehezen tudnánk összefogni, de rajta keresztül ezt megtehetjük. Egységben az erő.
2016. febr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 luigi666 válasza:

már Én is elkültem a papirokat!

remélem tudnak segiteni!

2016. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:

Íme az Indexes cikk:

[link]


Köszönjük!

2016. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:

Írni kellene a somogyi ügyvédi kamarának is hogy az ilyen etikátlan zugügyvédeket vágják ki maguk közül mint a taknyot!

[link]

2016. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim válasza:
Köszönjük a munkáját. Remélem ettől megretten, bár megérdemelné hogy tömegesen perbe fogjuk amiért visszaélt az adatainkal. Nagyon nem szeretem az ilyen tisztességtelenül nyerészkedő, magát ügyvédnek tituláló egyéneket.
2016. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:

[link]


meg is jelent a cikk

2016. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim válasza:
Köszönjük a cikket ès a segítsèget!!!
2016. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim válasza:
szart se érdekel a levele.akárki hekkelheti a gépem.innen induljunk.
2016. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim válasza:

Az egyszerű letöltések miatt nem fenyeget bírság

2014. március 5. 17:19 Licska Balázs

A hatályos büntető törvénykönyv szabad utat engedett a világhálós kalózkodásnak, tehát következmények nélkül lehet filmeket és zenéket letölteni az internetről – ám kizárólag akkor, ha ezzel az ember nem tesz szert bevételre, jövedelemre.

2016. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!