Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore regisztráció ingyenes...

NCore regisztráció ingyenes mi, csalók?

Figyelt kérdés

Ezt olvassátok .


Aktiválás

Kedves leendő felhasználónk!


A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!


Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.


Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.


1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.


A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.


Kösz nem.

Szóval fizetni kell hogy bejuss ?



2012. ápr. 27. 03:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
0%

Nem, az ncore INGYENES, csak csak egy átverés.

Ennyi.

2012. ápr. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
73%

TÁJÉKOZÓDJATOK MÁR, MIELŐTT MINDENHOL A CSALÁSRÓL MAGYARÁZTOK! Milyen csalás, hol itt a csalás? BIZONYÍTÉKOT,TÉNYEKET!

[link]


(Az a kis világoskék folt csak azért van, mert nem akartam, hogy mindenki lássa a választott nickem, az elmosódottság pedig a JPEG-be történő mentésnek köszönhető...)


Elvileg ez a rendes Ncore oldal, nem? A WOT is zöld ikonnal jelzi, tehát megbízhatónak. HOL ITT A CSALÁS?



Egyébként én is épp most szembesültem a dologgal (ki is akartam írni kérdést)!

Teljesen fel vagyok háborodva!!!


Hosszú hónapok óta próbálok regisztrálni, aztán végre fel lehetett iratkozni (nem regisztrálni), és most nagy sokára megérkezett az e-mail a regisztrációhoz.

Erre kijön az üzenet, amíg nem perkálok nem lehetek tag. Hát már elnézést a kifejezésért, de pofám leszakad!


Ráadásul annak ellenére, hogy jelenleg nincs barátom, eszemben sincs a találkára regisztrálni.

2012. ápr. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
45%
Elnézést, nem csalást, hanem átverést kellett volna írnom, mert így kicsit félreérthetőnek tűnhet. Remélem azért érthető, mit szerettem volna kifejezni. :)
2012. ápr. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim válasza:
69%

Én is így jártam, mekkora kicseszés...

Ja és 2000Ft az aktiválás (kiderül ha belépsz a randi oldalra)

2012. ápr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim válasza:

1) Nekem már van párom, nem tervezek másikat.....

2) MI A JÓÓÓÓ >.< hát akkor pukkanjanak meg....mert én pedig nem fogok pénzt pengetni ....... >.<

2012. ápr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
52%

Yarrrr, a sok kalóz fel van háborodva, hogy fizetni kell a kuplerájban! Hallatlan! :)


Ne értsetek félre, nem bántásból írom, pusztán a helyzet komikus.


Egyébként a regisztráció (mint folyamat) a leírtak alapján tényleg ingyenes. A "szolgáltatás" nem ingyenes... De ingyen felírnak rá. Értitek?

2012. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
75%

Az várható volt, hogy csak úgy ingyen (értsd: szabadon, feltételek nélkül) nem fog bekerülni a több tízezres nagyságú tömeg.


A felesleges 12 éves pistikék már ki is szorultak, mert anya nem támogatná az ötletet a fizetésről.


Aki viszont komolyan gondolja, az keresse meg a negyedmillió felhasználóból az egyik haverját, adjon neki egyszer 1500 forintot, és ő jogot kap hogy legálisan meghívja felesleges körök és lehúzó SMS nélkül.

2012. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim válasza:
100%

Kedves 6. hozzászóló!

Nem azzal van baj, hogy fizetni kell 1500-at, hanem hogy miért 1 társkereső oldalra kell beregisztrálni és előfizetni, és h elméletileg az onnan kapott kóddal majd tudom aktiválni az ncore-t. Nekem ezzel van bajom. Miért nem az ncore-on keresztül megy az egész?

2012. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igenis baj, hogy 1500Ft-ot kell fizetni. De nem is maga az összeg a probléma, hanem az, hogy félrevezették a felhasználókat.

A 3 hete kitett hírben, ahol a regisztrációról esett szó, egy kukkot nem írtak arról, hogy ezért fizetni kell majd. Semmit! Egy árva szót sem.

És bizonyára nem tegnap pattant ki az ötlet az illetékesek fejéből, tehát ez itt a felhasználók __szánt szándékkal való FÉLREVEZETÉSE volt!


Ami meg a találka.hu-t illeti. Elég csak ránézni az Impresszumra, és hamar eljutunk a Generál Média oldalára. Ez is egy újabb tucat-sz.ar oldal, ahol az illetékesek ismerték egymást, és most megpróbálják nCore-on keresztül felfuttatni a minden bizonnyal KAMU társkereső hulladék oldalukat.


És bizonyára azzal számoltak, hogy sok száz(ha nem ezer) ember fog majd nCore-ra - majd azon keresztül találka.hu-ra is - hiszen mit is írtak a főoldalon?

"Ez a fajta feliratkozás nem kerül pontokba, és korlátozva sincs, így nyugodtan megadhattok több e-mail címet is!"

-NINCS KORLÁTOZVA

-TÖBB E-MAIL CÍMET


Tehát ez szép kis átverés már az elején így volt felépítve.


Az rendben van, és érthető is, hogy az oldal fenntartása, üzemeltetése pénzbe kerül. Amit az oldal tulajdonosai fizetnek. Így megvan hozzá a joguk, hogy valamilyen módon a felhasználóktól is kérjenek egy kis segítséget.


Na de ilyen pofátlan átveréssel? Ez leminősíti az egész oldalt, és egyben a vezetőséget is.

2012. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:

Én is ma pont így jártam.. :/ E-mailt kaptam, "regisztráltam", és regisztráció befejezésképpen sms-t kéne küldenem xD De ez mekkora sz@r már!! Elhiszem, hogy jó torrent oldal meg minden, de akkor is felháborító a dolog!


Én a helyetekben (mármint akik nem tudtak regisztrálni!) azt tenném, hogy hagynám a p**csába az egész oldalt! Van egy csomó másik torrent oldal, ami ingyenes és tényleg az.. ha valéamit kerestek és nincs fent az egyiken, akkor fent lesz a másikon.. Ha igény van rá, akkor adok linkeket..

2012. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!