Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore regisztráció ingyenes...

NCore regisztráció ingyenes mi, csalók?

Figyelt kérdés

Ezt olvassátok .


Aktiválás

Kedves leendő felhasználónk!


A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!


Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.


Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.


1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.


A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.


Kösz nem.

Szóval fizetni kell hogy bejuss ?



2012. ápr. 27. 03:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:

Itt értelmezési dolgokon megy a vita.


A nyitott regisztráció, az ingyenes regisztráció, és a regisztráció lehetőség három különböző dolog.


Itt most van regisztrációs lehetőség, és nyitott a regisztráció, azaz bárki regisztrálhat. Azt senki nem mondta, hogy ezt majd ingyen lehet megtenni.

Persze ebben van a szemétség is, mert bár nem mondták hogy nem lesz fizetős, azt sem mondták hogy fizetős lesz, ezért sokan jogosan hihették azt, hogy csak úgy bekerülnek minden feltétel nélkül.

De gondoljatok már bele, ez az ország legnagyobb oldala, toplista első helyén van, sokan évek alatt nem tudnak bejutni. Majd pont most gondolnak egyet és bárki bármilyen áron bejuthatna? Nyilván nem. A mai világban még sok is 2000 forint kidobása erre, amikor annyi ingyenes oldal van. De te döntesz, ez egy lehetőség és nem kötelezvény. 2000 forintból elmész egyszer a moziba, vagy 2000 forintból annyi mindent töltesz le, amennyit bírsz, és onnantól kezdve ingyen.

2012. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én ezek után már elvből sem regisztrálok (vagyis már megtettem, de mivel sms-t nem küldök, idővel elvileg törlődik)!

Számomra ez az egész hercehurca teljesen unszimpatikussá tette az oldalt.


És igen, ha milliárdos lennék, akkor is ki lennék akadva, mert egész egyszerűen nem erről volt szó. Ráadásul még ment a kavarás is.

Emellett azon sem lepődnék meg, ha csak a nagy felháborodás hatására változtattak volna a dolgokon, tehát nem mi értelmeztük félre az előző találkás dolgot, hanem először tényleg úgy akarták... Sőt, hajlok afelé, hogy valóban így történt.


Na mindegy, úgy gondolom ezek után is megleszek valahogy az oldal nélkül. Ráadásul, ahogy látom, érdemesebb most várni, hogy mi lesz mert sok tag is rossz véleménnyel van a mostanában folyó dolgokról. (Végül is, ha később nagyon be akarok kerülni, még mindig szerezhetek valakitől meghívót.)

2012. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:

# 41/42-én azt hittem ingyenes lesz,de nem gondoltam,hogy feltétel nélküli,azt hittem kell majd írni vmi "bemutatkozó levelet".

utolsó-azért nem olyan egyszerű meghívót szerezni,később még megbánhatod!

2012. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
Bakker...Így is kapok napi 50 spamet, de így még többet fogok, hogy ezzel a kamu adathalászattal megszerezték a mail címem. A teló számomat is megadjam nekik egy aranyáron mért SMS-el, hogy utána ügynökök zaklassanak? Na tudod ki...
2012. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim válasza:
én is nagyon vártam már ezt.. és ez fogad.. de még ha szeretnék is küldeni sms-t akkor se birok, mert szerbiai vagyok, és akkor meg majd lecsapja a pénzt de nem fogja elküldeni.... pedig már bele éltem magamat.... :S
2012. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim válasza:
37%

Q: Kötelező-e regisztrálni a talalka.hu weboldalra?

A: A Találkára nem kötelező beregisztrálni ahhoz, hogy valaki csak az nCore-t szeretné használni. Ez a lehetőség azonban csak SMS-es fizetéssel lehetséges.

Most saját maguknak mondanak ellen.

2012. ápr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim válasza:

Én is komolyabbnak gondoltam az oldalt mert elég híres+ minden de ez tényleg felhábóritó.Mert szerintem nem sokan fizetnének azért, hogy vagy be kerülnek az oldalra vagy nem. Mert ki tudja??? Nincs rá garancia arra, hogy ha az sms-t elküldöd akkor be is kerülsz. Szerintem sokaknak fontos az első benyomás az oldalról de ezzel szerintem nagyon melléfogott mert aki be szeretett volna jutni annak a kedvét is elvették. Ha most ez van akkor mi jön ezután annak aki esetleg bejut??? Hónaponta fizetnie kell, hogy benn maradhasson mi?

Na de erröl ennyit. Én Erdélyből vagyok úgyhogy sms-el se tudnék bejutni sajnos és ugy döntöttem, hogy eddig is megvoltam az oldal nélkül akármennyire is szerettem volna bejutni és ezentúl is megleszek. És kössz azért ezt a kiba**ott átverést!!!

2012. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
azt a hibát követték el csupán,hogy nem nyílt kártyákkal játszanak.ha előre elmondták volna,akkor nem lett volna ekkora felhajtás ebből.sokak mondják,hogy ez most veszélyezteti az oldalt.
2012. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:

#47 11:21 Én úgy tudom, hogy ha regisztrálsz az sms-sel, akkor garantáltan bekerülsz. És csak egyszer kell kifizetni, utána nem kell fizetned többé.

De mindegy, hiszen úgysem küldesz smst. :)

2012. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg küldeni SMS-t ...

1.)Emberek megvezetése miatt, mivel a "hírnek" kihirdetésekor, miszerint ingyenes lesz a regisztráció, nem tüntették fel, hogy emelt díjas SMS-el lehet csak véglegesíteni a regisztrációt.


2.)Gondolj bele, ha most elküldöd az SMS-t, és 1-2hónap múlva lesz valami, akár az arányoddal vagy bármivel, és akkor fogják és letiltanak, akkor buktad a ~2000Ft-odat .


3.) Fölösleges erre kiadni ennyi pénzt, inkább menj el valahova .


4.) Annyi ingyenes torrent oldal van, ahol kb. ugyan azok fent vannak (lehet, hogy egyes torrent oldalakra később kerülnek fel a dolgok, de akkor is ingyenes), ha pedig valamelyik torrent oldalon nincs fent valami, keress egy másikat ... Google-ba beírod azt amit akarsz letölteni, és mögé írod, hogy "torrent" és kiad rengeteg találatot, valamelyik biztos jó, és nem is kell figyelj az arányodra!

2012. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!