Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore regisztráció ingyenes...

NCore regisztráció ingyenes mi, csalók?

Figyelt kérdés

Ezt olvassátok .


Aktiválás

Kedves leendő felhasználónk!


A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!


Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.


Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.


1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.


A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.


Kösz nem.

Szóval fizetni kell hogy bejuss ?



2012. ápr. 27. 03:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nagyon kevesen? Meghívóval lehetett bejutni, ami nem került pénzbe (attól lettek pontok levonva, aki küldte). Aki pénzért jutott be, az szabályellesen csinálta, mert tilos meghívót pénzért árulni.
2012. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
72%
Az utóbbi időben meghívót is csak az kapott aki támogatta az oldalt paypalon. Vagy pedig hónap végén szabad volt a meghívás annak, akinek volt elég feltöltése (legalább 250GB), elég régen volt regisztrálva (26 hét), és legalább volt 1000 pontja (amit nem két nap alatt ér el az ember). Ennek mindnek teljesülnie kellett, és azért ez töredéke annak, hogy csak fizetsz és meghívhatsz "bárkit".
2012. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim válasza:
55%
Nem tudom őszintén, hogy mikor adták el az oldalt de az olvasottak alapján, hogy volt némi probléma az oldallal az az érzésem, hogy már nem fogja sokáig húzni. Voltam egy pár oldalon ahol ugyan így kezdődött és egy kis idő múlva megszünnt.
2012. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:

Én is ezen rágódom...

Mármint tartok tőle, hogy a., vagy egyre esik a színvonal az oldalon vagy b., túlságosan nagy figyelmet kap és rámegy a NAV és hasonlók s végül bezár.


Már az elején nem tetszett ez az egész helyzet, amit levágtak ( a találkával) ezért úgy döntöttem, hogy nem regisztrálok.

De aztán mindenhol azt láttam, hogy százezrekkel több film van ezen az oldalon, mint bármelyik másikon... Elgondolkodtam, hogy mégiscsak regisztrálnom kellene.

De tartok tőle, hogy lesznek még itt problémák és ki tudja, meddig üzemel még az oldal, sajnos semmire sincs garancia.


Igaz, részemről megoldódni látszik a dolog, ugyanis a héten le kell adnom egy megrendelést és az olyannyira elviszi minden pénzem, hogy csak pár száz forintom marad majd...

Egyébként egyetértek, hogy valóban nem nagy összeg. Szerintem sem tűnik annak, manapság ez már semmi összeg. A probléma ott van, hogy mégis mennyire megérzi az ember még egy ilyen kis összegnek a hiányát is és milyen nehéz megkeresni! (Persze ez nem az Ncore hibája, csak megemlítettem.)

2012. ápr. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 A kérdező kommentje:

Ezt egy olyan valaki írta aki tagja annak a lehúzós oldalnak.


Az általam is nagyra tartott (a múlt idő nem véletlen - eddig) oldal, amely mindenütt hangoztatta, hogy az oldalon soha nem volt és nem is lesz SMS regisztráció, az összes ilyen hír átverés, s csak az emberek pénzének lenyúlása a cél, ilyennek senki ne dőljön be. Akkor most hogy is van ez? Ha szép magyarsággal kellene érzékeltetni, akkor egy szólással tenném: az ncore vezetősége segget csinált a szájából. Kétes dicsőség.

2012. máj. 2. 22:53
 76/87 anonim válasza:

Mivel az új a tulaj (eddig 'ivoviz' volt a tulajdonos) így döntött , ezt kell szeretni.Habár már mindegy mert lezárult , és aki nem regisztrált a talalka.hu-s témával , arra remélhetőleg vár egy új mód a csatlakozásra.Legalábbis kivancsiságból elkezdtem csinálni egy új reget , de ma már ez fogadott :


"Kedves leendő felhasználónk!


Sajnos az aktiválási folyamat lezárult azoknak, akik még nem küldtek SMS-t a fiókjuk véglegesítéséhez. A be nem aktivált fiókokat hamarosan törölni fogjuk, próbálunk majd más lehetőséget biztosítani a bejutásra.


Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a regisztrációban és hozzájárult ahhoz, hogy meg tudjuk hányan szeretnék még használni oldalunkat.


Amennyiben már küldtél SMS-t, és hibás kód miatt nem tudtál regisztrálni, az új, kiküldött kóddal tudod véglegesíteni a regisztrációdat. Ha esetleg nem kaptál volna ilyen kódot, kérünk, hogy keresd fel a talalka.hu supportját és írd meg nekik a problémát."


És itt van némi infómorzsa elhullajtva Akos-tól , az egyik még jelenleg is aktiv staff tagtól :


[link]

2012. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 A kérdező kommentje:
2012. máj. 3. 22:31
 78/87 A kérdező kommentje:
Érdekes módon ez a blogpost mára eltűnt a “hivatalos” blogról. Vajon miért?
2012. máj. 3. 22:33
 79/87 anonim ***** válasza:
7%
Gyökerek.. Egy film 1000-2000 forint a boltokban. Az interneten ILLEGÁLISAN, ingyen meg tudjátok nézni. Mi a francért vagytok úgy felháborodva, ha azért, amiért elvileg fizetni kéne, de ti ingyen nézitek meg, a valódi ár egy igen csekély részét mégis kifizettetik veletek?! Szánalmas emberek vannak itt.. ha nincs erre pénzetek, ne nézzetek filmet!
2012. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
66%

Kedves utolsó(előtti) válaszoló!


És szerinted az nem szánalmas,hogy egy teljesen lejárt aktualitású kérdésre válaszolsz hónapokkal később,ráadásul még hirdetsz is benne?

Nem gondolod,hogy inkább ez szánalmas,bogárkám? :)

2012. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!