Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore regisztráció ingyenes...

NCore regisztráció ingyenes mi, csalók?

Figyelt kérdés

Ezt olvassátok .


Aktiválás

Kedves leendő felhasználónk!


A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!


Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.


Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.


1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.


A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.


Kösz nem.

Szóval fizetni kell hogy bejuss ?



2012. ápr. 27. 03:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
70%
Nem arra vonatkozik a 4 hónap, hanem a társkeresőre (és oda sem kötelező regisztrálni, hanem egy lehetőség). Ha egyszer fizettél, az nC-n teljes jogú tag vagy korlátlan ideig.
2012. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
71%
áruld már el,mert tényleg nem értem,hogy hogyan NEM lehet regisztrálni a találkára,hogyha ARRA a számra küldjük el a prémium tagságot?tényleg,komolyan kérdezem,mert nem értem.
2012. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:

Ez van kiírva a fórumon:


"Megváltoztattuk az aktiválási lap szövegét. NEM kötelező regisztrálni az emlitett partner-oldalra, csupán lehetőség, egy plusz, hogy egyidejűleg oda is kedvezményesen kap a felhasználó premium accountot.

Sajnáljuk, hogy ilyen rosszul lett ez megfogalmazva és leközölve, nem volt szándékunkban senkit félrevezetni, és elnézést kérünk azoktól, akiket esetleg mégis sikerült.


A kötelező regisztráció csupán azokra vonatkozik a külső oldalon, akik PayPal-lel, illetve bankkártyával szeretnének fizetni, ugyanis ők regisztráció után tudják csak ezt megtenni, és az ottani oldalon kapják meg az nCore-bejutáshoz szükséges kódot.


Amint az uj aktiválás szöveg szerint is kiírtuk, "elég csak" az SMS-t elküldeni az ott emlitett telefonszámra, a szöveggel, ezzel teljes jogú taggá válnak az oldalon, további plusz és/vagy szankció nélkül. "


Én nem látom az aktivációs oldalt, így nem tudom mi van rajta. Gondolom amikor megkapod a kódot, akkor simán az nC-n beírod, és a talalka.hu oldalon meg figyelmen kívül hagyod.

2012. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
100%
Na gyerekek, én is rohadtul beszerettem volna kerülni, erre szembesültem ezzel a szarral. Na mindegy, akkor dugják fel maguknak. Én biztos, hogy nem fogok fizetni. (Főleg ennyit nem, ha mondjuk 500 FT lenne, akkor talán meggondolnám). Akik olvassák ezt a kérdést és megfordult a fejükben, hogy fizessenek, azoknak üzenem, hogy egy fillért se adjanak a lehúzós férgeknek!
2012. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__29..

Tényleg, itt is megtaláltam.


amúgy engem nagyon felidegesített, de szerintem kifizetem. Bekerülök, aztán nem lesz gondom. Ha egyszer kell fizetni, úgy jobb... De nagyon nem szívesen adok ki érte ennyi pénzt. Szemetek.

2012. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
81%

"amúgy engem nagyon felidegesített, de szerintem kifizetem."



Pont erre apellálnak...

Az oldal üzemeltetésére kell pénz? Persze...Szerintem több ezer ember elküldi ezt az SMS-t. Itt már rég nem az oldal üzemeltetésére gyűjtik a pénzt, hanem a harmadik Merdzsóra, vagy BMW-re.

2012. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
de senki nem mondta,hogy ez egyszeri díj...(én is emiatt gondolkodom még).
2012. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt írnak olyanokat,hogy emiatt már fel lehet jelenteni,nemtudom mi lesz ebből

(én nem értek a joghoz,ott írják,olvassátok el,nem akarok rémhíreket terjeszteni).

2012. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:

Egyszeri díj, nemrég válaszolgatott a tulaj a fórumon:


Felhasználó:

"Üdv!

Örülök, hogy bejutottam, régen vágytam már rá. Viszont azt szeretném megtudni, hogy azzal, hogy a talalka.hu-n keresztül ment az sms befizetés, nem fogok kapni olyan sms-eket amelyek fogadásáért is fizetnem kell? Illetve egyéb költség merülhet még fel?

Választ előre is megköszönöm."


Tulaj:

"Kizárt, hogy legyenek még egyéb költségek. "

2012. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
kösz :) remélem ebben nem kamuznak!
2012. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!